Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość breenda

Skąd pieniądze na wakacje?

Polecane posty

Gość breenda

Wiem że dopiero listopad, ale żeby uzbierać na wyjazd to już teraz musiałabym zacząć jakoś oszczędzać. Chciałabym w przyszłym roku polecieć do Norwegii. Macie jakieś pomysły jak mogłabym dorobić na wyjazd albo oszczędzić trochę kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka4
Może poszukaj jakiejś dodatkowej pracy, albo konta oszczędnościowego. Ja dorabiałam w weekendy jako kelnerka i odkładałam na konto w rajfie, które polecił mi kolega. Sprawdź oferty też w jakiś innych bankach, poszukaj w internetach. Tam jest wszystko :P Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rajfa i podróże, to jest jeszcze jeden plus - konto posiada pakiet ubezpieczeń ( w tym podróżne), tylko trzeba sie zdecydować na kartę debetową , 3zł/mc, ale wydaje mi sie że to nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breenda
a są jakieś dodatkowe opłaty ze to ubezpieczenie + czy trzeba je jakoś uaktywnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tluk gada sam ze soba reklamujac jakis badziew zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z oszczedności. ja kredytu na wakacje nigdy nbie brałem i nie zamierzam. chce w 2016 poleciec do Kantonu, poki co sporo kasy odkladam, obczajam promocje na bilety, ucze sie jezyka w kursie internetowym http://www.hanzilla.pl/ , który tez duzo nie kosztuje. to jest moje marzenie i odłożę tyle, żeby je spełnić jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzaj tanie loty i promocje, bo do Norwegi można czasem polecieć za bardzo małe pieniądze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lepiej wcześniej zacząć niż potem płakać, że nie ma kasy. Spróbuj poszukać normalnej pracy lub zdalnie z domu: http://edu.info.pl/finanse-i-praca/jak-zarobic-w-internecie/ tutaj masz trochę napisane na czym można zarobić w internecie - pisanie tekstów, zdjęcia lub przygotowanie grafik. Zapisz się też na przeglądarki lotów to może uda Ci się coś kupić w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ~breenda: z tego co wiem, to aktywujesz min. płacąc kartą za np. przelot albo zakwaterowanie. Ale lepiej szczegóły sprawdzić na stronie albo infolini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się w planach wypoczynek, to niestety, ale trzeba oszczędzać na głupotach. My odkładamy po pewną sumę pieniędzy, żeby przed wyjazdem było lżej. Wiadomo, że zawsze wyjdzie coś, co się właśnie skończyło, albo zepsuło, a bez tego się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka9999
Jeśli uda ci się znaleźć tani bilet lotniczy, to same wakacje nie wychodza drogo :). My zwykle zamawiamy bilety przez http://www.eloty.pl/ i dzięki temu zwykle oszczędzamy dobre pare stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu idż gdzieś do pracy stałej lub dorywczej, zacznij odkładać częśc zarobków i pojedziesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo, mozesz sprobowac dorabiac przez programy partnerskie na przyklad, praca w domu, mysle ze spoko opcja. Ja jestem w Nova Cash, chodzi tam o polecanie produktow finansowych, to jest prostsze niz sie wydaje, bo troche brzmi skomplikowanie, ale fajne pieniazki mozna z tego wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można to szybko załatwić biorąc darmowy kredyt w getinie ;) mają teraz taką ofertę. nie płaci się prowizji ani opłat, więc oddaje się tyle ile się pożyczyło. dla mnie super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z pożyczki na emamona.pl Sama brałam, wiec wiem ze jest pewnie. Pieniądze masz bardzo szybko na koncie. Wszystko jest bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzazbuszu
Bardzo dobre rozwiązanie na wakacje. Zwykle w tym czasie brakuje nam gotówki wiec czemu nie spróbować i po prostu wziąć ją w jakimś sprawdzonym i profesjonalnym miejscu. ja pożyczałam 1000 zł w ViaSMS za 0% prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam pożyczkę na wakacje, bo trochę mi zabrakło i nie żałuję, bo przeżycia nie zapomniane, odpoczęłam, zobaczyłam, fajnie było. Polecam Kasa Tak! Pierwsza pożyczka za 0 zł i na dowód, a pieniądze bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzesz udział w konkursach? Takich, w których mozesz wygrac wycieczkę ;) Uwazam, ze to super inicjatywa- nie wymaga wiele wysilku, a nawet krotki wypad za darmo jest swietny :) Zajrzyj tutaj: https://www.facebook.com/ECOLINES/photos/a.437183836119.212792.344125671119/10153823588621120/?type=3&theater odkop album z fotami i wysylaj jakies ciekawe zdjecie ;) Bo do wygrania masz przejazd i pobyt w Wilnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje wcale nie trzeba dużo wydać jeżeli wiemy co i jak. Najlepiej jest poszukać sobie taniego biletu na eloty.pl bo tam możesz wybrać każdego przewoźnika na lot we wszystkie kierunki świata. Potem na miejscu znaleźć lokum od ludzi, którzy tylko czekają z karteczką "wolne pokoje" i wakacjonujesz się za pół darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można popracować w biurach, jako nianie.. ale wszystko zalezy dokad się wybierasz, czasem mozna popracowac w miejscu gdzie jedziesz na wakacje..w ramach barteru... fajne miejsce jest na Mzurach http://krutynianka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffi77
Jeśli chodzi o pieniądze na Wakacje to istneje specjalnie przygotowana oferta na ten cel. Możecie pożyczyć do 10.000zł na okres do 24 miesięcy. Oferta w zasadzie jest aktualna przez cały rok. Jednak lepiej szybciej zadbać o środki finansowe na wakacje, wcześniej zarezerwować sobie jakiś wyjazd. http://www.naszakobieca.strefa.pl/wakacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×