Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to dla Ciebie

Polecane posty

Gość gość
I powiedziałem Ci to prosto w oczy...że czuje wciąż to samo, ale nigdy nie słuchasz, co do Ciebie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spałem z M, bo niby po co miałbym to robić? To samo odnośnie tych wielu gatunków damskich perfum...którymi - jak sądzisz - przesiąkły moje ubrania. Kiedy Cię zobaczyłem, mój świat się zapalił, I nikt prócz Ciebie nie mógł mi pomóc, to dziwne, jak pożądanie może uczynić ludzi głupimi,nigdy nie marzyłem, że spotkam kogoś takiego jak Ty, nigdy n ie śniłem o tym, że stracę kogoś takiego jak Ty, więc nie, nie chciałem się zakochać, bo to tylko złamie serce, nie, nie chciałem się zakochać, nie chciałem czuć nic, Lepiej mi było wałesać się, włóczyć i nie robijac o nic, w co za okrutną grę pogrywałaś - sprawić, że tak się poczułem, co za okrutne rzeczy robiłaś pozwalając mi marzyć o Tobie, tak tęsknić, spalać się, co za okrutne słowa wypowiedziałaś - że nigdy nie czułaś podobnie, co za okrutne rzeczy robiłaś pozwalając mi śnić o Tobie, pozwalając mi być przy Tobie i się dotykać, Nie, nie chcę się zakochać, nie mogę, nie zrobię tego, NIE, NIGDY Nie proszę przestań, tak bardzo nie chce się zakochac, Nie, nigdy, to nie w moim stylu, to nie dla mnie, nie dla takich jak ja. Nie, nie chce, nawet nie wierze w miłość, co to takiego? Nie, nie chcę, nie chcę spędzić z Tobą reszty życia, nie umiem trwac, NIE. Nie w Tobie, Lecz mój świat płonie, Tęsknię, palę się, mam dreszcze na myśl, I nikt prócz Ciebie nie może mi pomóc, nie może ocalić od tych płomieni, Nie, nie chcę Cie kochać, Nie, ja... I chcę całować Cię w Paryżu trzymać Twoją dłoń w Wenecji, Chcę kąpać się z Tobą w jeziorze I nam..koch..póź...w... Zostawiłaś to mnie I co teraz, i co teraz? potrzebując, czekając Na Ciebie byś usprawiedliwiła moją miłość Chcę Cię znać Nie jako brat, nie kolega, Chcę tylko być Twoim koch.. Tęskniąc, spalając się Byś usprawiedliwia moj miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów do mnie -o swoich marzeniach Czy jestem w nich? Opowiedz o swoich obawach Boisz się? Opowiedz mi swoje historie, co czujesz, Nie obawiam się tego kim jesteś Możemy razem unieść się wysoko, Kochaj mnie, właśnie tak, Chcę być Twoim...m... Jestem otwarty gotowy Kochanie, obejmij mnie Powiedz, że nie jestem problemem Wiem, nie jestem tym facetem, o którym myślisz, szukasz, Pod tą przystojną fizjonomią jest coś skomplikowanego Przychodzę z kłopotami Wiem, że to dlatego zostajesz Bo też nie jesteś aniołem ale i tak próbuję Wiem, że szalejesz na moim punkcie a ja nie jestem maszyną Która nie patrzy na to kiedy kłamiesz Kocham cię bardziej niż kiedyś, myślę, że własnie tego się boisz Przestać udawać, że się boisz i rób co ci mówię pozwól mi robić swoje Obdarzę Cię miłością Włożę w to dużo energii Jak raz włożysz rękę do ognia Już nigdy nie będziesz taka sama To pewna satysfakcja Z odrobiną bólu... Widzę, że rozumiesz... Muszę przyznać, że jesteś do mnie podobna Nie zamierzam Cię skrzywdzić Tylko zamknij oczy szeroko..na damskie perfumy, to ulotne Serce bije mi szybciej, i szybciej i cały czas myślę, że zaraz tu przyjdziesz, Mocno chwyce Twoją dłoń, I dotknę ust wargami, Ręce mi się trzęsą, nie chcę żebyś wyszła, Chce Ci powiedziec, że dla mnie jesteś najlepsza, Zrzucić wszystko z blatu i się... A. To dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie chciałem by X robiła mi masaż, Nie, nie chciałem, by Y podwoziła do domu, Nie, nie chciałem, by Z chciała zobaczyć mój kaloryfer, Nie chciałem, by XX komplementowała sylwetę, Nie, nie chciałem, by YY widziała we mnie ojca swoich dzieci, Nie, nie chciałem, by ZZ chciała mnie kochać, Nie, nie chciałem, by XXX chciała mnie dotykac, Nie, nie chciałem, by YYY wpatrywała się we mnie, Nie, nie chciałem, by ZZZ mówiła, że mnie pragnie, Nie, nie chciałem tego wszystkiego słyszeć Nie, nie chciałem tego wiedzieć, Nie, nie chciałem tego widzieć. Nic nie słyszę, To nie dla mnie, Nie, nie chciałem się całować, Ale Twoje usta sprawiają mi przyjemność, tak, chcę głebokich pocałunków, chcę od Ciebie. Chce czuć Twoje dłonie, obejmij całego. Ściskaj mnie, ściaskac mocno, dotykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*obejmij mnie całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż mam dla Ciebie pierwsze O. Wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. pisz więcej pisz. Cudownie czyta się Twoje kłamstewka i polewanie wody. Trzeba przyznać, że jesteś super aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy będziesz tak dobrze grał w realu patrząc mi prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy, gdy trafiłem do szpitala w stanie krytycznym, bardzo długo mnie ratowali. 20 lat wczesniej trafiłem do szpitala w ciężkim stanie, były tam zielone luksfery, byłem tam całkiem sam. Myślałem wtedy o tym, by już stamtąd się wydostać, nie mogłem już patrzeć na te luksfery. I po 20 latach wciąż pamiętam dzień po dniu tą udrękę, kroplówki, że budziłem się i nie mogłem się stamtąd uwolnić. Kiedy wyszedłem, obiecałem sobie, że już nigdy tam nie trafię, nigdy. 20 lat później...to znowu się stało, tak po prostu, znienacka, znowu byłem całkowicie sam, patrzyłem jak ludzie wychodzą, a ja powoli odpływam. I przypomniałem sobie te czasy, kiedy szedłem ulica prosto do Ciebie, a Ty na powitanie zmierzyłaś mnie wyrokiem od stóp do głów i już wtedy wiedziałem kto usiądzie mi na kolanach. I w jednej chwili świat zaczął mi wirować, a śmierć była tak blisko, już byłem jedną nogą gdzies daleko i Ty się odezwałaś, że mam teraz inną. I nagle ..ożyłem, chyba tylko po to, aby Cię zapytać: jesteś zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem o Ciebie b.zazdrosna kocham Cie i szalenie tęsknię za Twoim widokiem mysle o Tobie dzien a w nocy śnię :) serio Snię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym tak śnisz? Zatrzymałem O dla Ciebie, bo czułem, że przyjdziesz. Też mi się śnisz. To miłe, że jesteś bardzo zazdrosna, ale po takiej zazdrości wiesz gdzie powinno to się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochałam Cię i nadal to trwa nie liczy sie nikt oprócz Ciebie tak było i jest wyśmiałeś mnie :( zakpiłeś ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszłaś do szpitala :( było mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zakpiłem? :( może coś źle zrozumiałaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam przed nim x3 :( nawetminęłam sie z pewna świętą która przystanęła z osłupienia :( dzwoniłam pytałam o zdrowie do ordynatora :) to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Twoich ust padło" -nikogo nie chce tu widzieć " :( te słowa zagłuszają moje mysli od maja ,jak sie nie mylę zobacz mnie w innych " kocham Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze O wiesz co znaczy i że nie jestem żonaty. Co Ci się śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie pisze że żonaty ?:) nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to Ola ta z przedszkola. Ja nie Ola więc idę spać. Tobie też życzę miłych snów o Aleksandrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola ola :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maj kojarzy mi się ze śniegiem, z Twoja zazdrościa o kogoś, kto był znajomą i o kogoś kto był drugą znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o.o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maj to najpiękniejszy miesiac w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się doczekać a mi spojrzysz w oczy, powiesz, to co czujesz i POKAŻESZ mi to jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy co straciłem przytomność, wtedy miałem dac Ci pierwsze O. I zaręczyć się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marzeniu sennym zawsze patrzę prosto w oczy i jestem prawdziwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co potem robisz jak już patrzysz mi w oczy taka prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w moim snie jesteś ubrana w najpiękniejszy zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lipiec, bo wtedy można narysowac serduszka na piasku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, które (czyje) damskie perfumy mnie podobają się najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×