Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anoomalia

Polecicie jakiś sklep online z odzieżą?

Polecane posty

Gość gość
Świetny wątek! Chciałabym się podłączyć z pytaniem w temacie - o sklep internetowy Balladine - polecacie? Można mu zaufać? Znalazłam tam takie piękne sukienki z klasą, że już chciałabym zamówić, jednak najpierw wolę się upewnić, że wszystko pójdzie gładko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz odzieży sportowej to polecam NaFitness.pl często u nich zamawiam i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megas2
Ja tam polecam Ci sklep internetowy LEJDI. Kupiłam ostatnio u nich świetną sukienkę na andrzejki. Jestem mega zadowolona z zakupu i szybkiej przesyłki. Płacąc można było wybrać różne formy płatności, w tym również przez PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.odkupuj.pl tysiące ubrań i wiele innych przedmiotów To jest jak drugie allegro tylko tu wystawianie jest za darmo! :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić fajny sklep internetowy z dodatkami dla kobiet - www.lavaii.pl. Zawsze tam robię zakupy, mają dobre ceny, świetną jakość produktów, ekspresową wysyłkę. Lubie torby z tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się ubieram na arena.pl. lubię jak jest wszystko w jednym miejscu, a tu jeszcze za uczestnictwo dostaję punkty, które potem wymieniam na bilety do kina. i mam 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek89
Mogę polecić www.denley.pl bo niedawno zrobiłem tam dość spore zakupy na zimę. Sweter, bluza i ciepła kurtka. I przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony, bo ubrania są świetnej jakości i materiały porządne. Do tego szybka wysyłka i (ewentualny) bezproblemowy zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Ja mogę Ci polecić stronę http://www.cozacena.pl/ na której znajdziesz wiele rzeczy, między innymi odzież zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Do tego mają porównanie różnych ofert, więc uda się kupić najtaniej. Sama ostatnio u nich kupowałam i jestem bardzo zadowolona. Zakupy szybkie i łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My siebie polecamy jeżeli poszukiwany jest sklep z odzieżą męską. Bo odnajdzie się u nas i zwolennik eleganckich zestawów koszula + marynarka i ten, który zdecydowanie stawia na sportowy wygląd. Warto do nas zajrzeć i sprawdzić co jest grane ;) Zawsze służymy pomocą i radą. Śmiało zaglądajcie -- > www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×