Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nikt mnie nie chce bo jestem dziwna

Polecane posty

Gość gość
Nie mam wygórowanych oczekiwań. Zakochałam się drugi raz w życiu i uwielbiam go w całości, byłabym chętna rozwijać tę znajomość. On raczej nie. Dam sobie z tym radę, ale pewnie minie trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmisz jak rozsądna mloda kobieta. Szkoda ze już znalazłaś sobie kogoś, bo byłabys dla mnie idealną dziewczyną. Podpisane...Pan Baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam panie Baranie :D nie wierz zanadto w astrologię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest prawdą, wiara nie ma nic z niom do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu się zmieniać, bądź sobą. Co do faceta to widać nie jest to jeszcze ten czas, spróbuj w 100% skupić się na sobie, wykorzystywać jak najlepiej swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet posiada w sobie wrodzony dar uwodzenia mężczyzn. Są jednak dziewczyny bardziej nieśmiałe, które mają wiele kompleksów i mało pewności siebie. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś jedną z nich, to wcale nie znaczy, że nie potrafisz uwodzić mężczyzn…Bądź otwarta i naturalna, nie graj z nim w żadne gierki bo bardzo łatwo to wyczuć. Ważne także, abyś nie była nachalna, oraz nie traktuj rzeczy zbyt poważnie, nie zamykaj się na jakieś możliwości tylko dlatego, że kiedyś coś sobie postanowiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka123456
Faceci uwielbiają kobiety, z którymi mogą swobodnie rozmawiać o seksie, a jak jestes gadula to ci to będzie na pewno bardzo latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×