Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a ja jestem muzułmanką i poza anonimowymi forami jakoś nie widzę tej wrogości

Polecane posty

Gość gość
Lepsze niż verfluchte polnische banditen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makrelowej poparcie spada i obecnie popiera ją połowa Niemców. zresztą to zagorzała komunistka z byłych niemiec wschodnich, należała do komunistycznego betonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź z 13.02. Obiektywny głos rozsądku. Ich hasła to pogarda dla Europejczyków, którzy są tak głupi, że będą ich utrzymywać oraz nawoływanie do dżihadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorce wierzę ...w latach 70tych Teheran to było prawie zachodnie miasto dziewczyny ubierały sie prawie jak te z Europy .Tylko dizwne że aurat do PRL uciekli a nie np Danii gdzie start byłłby 10 razy lepszy a jak rozumiem wykształceni NA WZÓR ZACHODNI rodzice szybko by weszli do klasy średniej.. A niestety dziś 95% tych "uchodźców" to absolutna dzicz analfaebci i półanalfabeci przesiaknieci agresywnym islamem i pogardą tak tak pogardą dla nieczystych świń z zachodu .Na wp.pl jest dzis wywiad z pracownicą szwedzkeigo Urzędu Migracyjnego która przrażona opowiada co tam owi biedni uchpdźcy wyprawiają "Fala uchodźców zmieni Szwecje nie do poznania" poczytajcie ten artykuł jest na pierwszej stronie wp. włosy wam dęba staną .Tam miesięcznie w kraju 9 mln mieszkańców przybywa 40-50 tysięcy ledwo pismiennych Arabów i Murzynów .Władze Szwecji przyznają że nie wiedzą co już z nimi robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×