Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RasowyKocur

Zly seks w dobrym zwiazku

Polecane posty

Gość gość
Ludzie pobierają się bez miłości i namiętności, a potem narzekają.. W przypadku Autora, jego dziewczyna jest idealną przyjaciólką, ale nie kochanką i przyszłą żoną. Trzeba szukać kochanki i przyjaciółki w jednym, wtedy taki związek może trwać do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet byl slaby w lozku i meczylam sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety są winne braku ognia w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby byl ogien w sypialni to musi wychodzic z dwoch osob.Jedna iskierka na wielki pozar to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polek to kłody w łóżku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dowiedziec sie jaka jest prawdziwa przyczyna dla ktorej dziewczyna odmawia seksu i jak to zmienic, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcesz usłyszeć jak jęczy albo jak mam mokro ? Mam na imię Martyna i 21 lat, moją fotkę znajdziesz na http://sextelefon.top/ .Musisz do mnie zadzwonić i wtedy się zabawimy tak na maxa że tryśniesz gorąca spermą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×