Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MarioP

Odkryłem, że podniecają mnie rajstopy i pończochy.

Polecane posty

Od dawna się zastanawiałem, co takiego faceci widzą w rajstopach. Czy to naprawdę jest takie podniecające itp. Nie przeczę, że widok żony w rajstopach i krótkiej spódniczce bardzo mnie podniecał, ale z drugiej strony bez garderoby było równie dobrze ;). Stwierdziłem jednak, że muszę przekonać się najpierw niejako "na własnej skórze" ;). Nie mam żadnych ciągot do przebieranek, ale chciałem sprawdzić jakie to uczucie i założyć rajstopy lub pończochy. I wszystko stało się jasne... Już przy zakładaniu czułem się dziwnie podniecony, a potem kiedy już miałem je na sobie i gładziłem rękami to było tak, jakbym dotykał nie swoich nóg, tylko kobiety. Momentalnie dostałem erekcji. Jeszcze tego samego dnia powiedziałem żonie, że kupię jej w prezencie rajstopy z odpowiednimi wycięciami (żeby nie trzeba było rozrywać ;) ) i kilka par pończoch. Pierwszy raz był cudowny, kiedy zacząłem od pieszczot jej stóp, potem przesuwałem się coraz wyżej całując i liżąc nogi. Pierwszy raz doszła przy minetce, a potem objęła mnie nogami kiedy w nią wchodziłem i czułem, jak materiał pończoch ociera się o mnie. Takich orgazmów dawno nie mieliśmy i teraz żałuję, że nie spróbowaliśmy tego wcześniej (jesteśmy 5 lat po ślubie). No ale jeszcze sporo przed nami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×