Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja1986

Powiedziałam szwagierce, że przynajmniej nie mam cipki jak wiadro

Polecane posty

Gość gość
A z iloma nacjami miałaś kontakt, że piszesz "tylko Polki "? "Znasz świat " bo byłaś na zmywaku za granicą? Jak trzeba być ograniczonym żeby takie opinie głosić! Z przedstawicielami ilu krajów miałaś dłuższą styczność, 100, 150, 200? Bo mniej nie daje ci podstaw do takiej oceny. To właśnie ty jesteś najgorszym typem Polaka. Jesteś nędznym robakiem s*****cym we własne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cc ani minuty nie bylam na lekach , bylam szyta szwem kosmetycznym rozpuszczalnym wiec blizny nie widac Po poltora dina wyszlam do domu Po sn natomiast spedzilam 2tyg w szpitalupod kroplowka z polamanym zebrem i peknieta kiszka stolcowa Nie wiem skad sie wam ten bol po cc bierze i te blizny straszne i ta niemoznosc wstania z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czemu niby unikniecie niepotrzebnego kilkunastogodzinnego bolu kobiety jakie daje cc na zyczenie jest niby fe? przecuez to normalne ze jak mozna uniknac cierpienia to sie to robi a juz calkiem w sytuacji gdy nic ono nie wnosi- bo przeciez celem porodu ma byc urodzone dziecko i taki jest efekt przy cc. to trzeba cierpiec kilkanascie godzin i peknac zeby to dziecko bylo jakos uroczyscie wydane czy co bo nie rozumiem? zawsze myslalam ze tylko idioci pchaja reke w ogien zamiast ja po prostu schowac xx A skad to przekonanie , ze kazdy poród to cierpienie ? I jeszcze peknąc trzeba ? :D O zzo słyszałas ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieckiem się lepiej zajmij zamiast jączyć na forum. Z d**y jeszcze ciurkiem cieknie a ty szukasz tu poklasku czy hejtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skad przekonanie ze porod to cierpienie, chyba sie przeslyszalam gdzies na vivie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×