Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamracje

uzasadniona złość dziewczyny czy nie

Polecane posty

Gość gość
za zlamane zaufanie bo flirtowales? OCZYWISCIE ZE TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentny flirt, co do podwózek również się nie dziwie . Nie lubie takich typków jak Ty - masz dziewczynę to ją co C H O L E R Y szanuj bo zapewne może miec nie jednego faceta a wybrała własnie takiego D U P K A , który nic złego w tym nie widzi - Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
dla mnie to nie był flirt, wygłupy, żarciki i to wszystko nic po za tym, zero kontaktów po za pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ktoś ładnie kiedyś powiedział - żyjemy w czasach, w których zwyczajne bycie miłym i uprzejmym dla osób płci przeciwnej jest uznawane dla flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odpowiesz mi na pytanie o Wasze plany po 8letnim związku? Mieszkacie razem? Bo to może być tłem do tego dlaczego jest tym bardziej zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
znaczy się że powinienem nie odzywać się w pracy do nikogo tylko wystaw mi taki dokument a taki i koniec zero żartów bo zaraz każdy będzie myślał że romansujemy no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szanuj bo zapewne może miec nie jednego faceta" X z takim podejściem? :D raczej mało kto wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic poza praca? rozumiem ze na skypie o projekcie dwuznacznie flirtowaluscie? wez sie puknij idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
nie mieszkamy jeszcze razem bo jeszcze kończymy studia, a pracuję dopiero pół roku ona też jest na jakimś stażu więc wiadomo na razie nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz odrazu skrajnosci przywolujesz zeby sie uniewinnic- otoz w pracy zartuj ale NORMALNIE czyli bez erotycznych podtekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
czy tylko ŻabAlka jest po mojej stronie jeszcze bardziej się zdołowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, znajdź sobie pracę, w której są sami faceci. broń boże jakieś sekretarki czy księgowej. nie mów też dzień dobry sprzątaczkom. gorzej, że wśród tych facetów może się ukrywać jakiś gej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy, 8letni związek, zero zobowiązań, pierwsza praca faceta, skajpuje z kolezanką, ta go podwozi do pracy. jakby dziewczyna była pewna tego związku zwróciłaby tylko uwagę na to, że nie powiedział jej paru rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
ŻabAlka tylko gdzie taką pracę mam znaleźć nie ma pomysłu , zawsze jakieś kobity są bez sekretarki i księgowej i referentki chyba na budowę tylko a i tam może się znaleźć jakaś pani inżynier albo lepiej będę bezrobotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mamracje dziś czy tylko ŻabAlka jest po mojej stronie jeszcze bardziej się zdołowałem " X jesteś pewien, że jako gość pisze więcej niż 1 osoba? ;) bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
chyba skorzystam z pomocy psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabalka jakas ty nowoczesna i tolerancyjna fiu fiu. prawda jest taka ze facet gadal z podtekstem erotycznym do innej oraz gadal prywatnie z nia na skypie. i jesli dla ciebie to bzdury to moze jakby na integracyjnej pocalowal sie z nia po pijaku to tez byloby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żarty o kiełbasie to jak jakaś gimbaza. Dziewczyna ma rację, zapomniało Ci się że cię podwoziła? Przypuszczam że o to ma pretensje, bo coś ukryłeś, zataiłeś, bo przecież nie wie że sobie żartujecie w pracy (co jest flirtem). Pewnie koleżanka całkiem całkiem do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...gosciu wyzej- oni w prywatnych netowych rozmowach erotycznie zartowali tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
bo nie było to istotne, parę razy mnie podwiozla w jakiś odstępach czasowych, zresztą koledzy też mnie podwoziem jak mieli po drodze potem jeździłem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś zabalka jakas ty nowoczesna i tolerancyjna fiu fiu. prawda jest taka ze facet gadal z podtekstem erotycznym do innej oraz gadal prywatnie z nia na skypie. i jesli dla ciebie to bzdury to moze jakby na integracyjnej pocalowal sie z nia po pijaku to tez byloby ok?" X jak się mają PUBLICZNE rozmowy z żartobliwym podtekstem do całowania po pijaku, bo nie wiem? :D no chyba, że ty zaczynasz od rozmów, a kończysz na pijackich macankach. ale nie oceniaj innych wg tego modelu. X poza tym skąd ty tak dobrze wiesz, o czym gadali? byłaś tam, widziałaś, słyszałaś? X a prawda jest jak dupa, każdy ma swoją; jedne wysportowaną, inne płaską z cellulitem :P skoro już tak bardzo chciałaś uprzejmości, to proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz jest istotne, jeśli ci na niej zależy to z nią porozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
Gadałem na skype pracowym, nigdy po godzinach pracy w stylu przygotuj ten dokument ok przygotuję zaraz ci wyślę dla ciebie w ekspresję np i takie żarciki koniec rozmowy z podtekstem przecież nie codziennie raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, skoro Ty sam nie czujesz ze zrobiles zle, nie masz wyrzutow sumienia - to znaczy ze nie miales zlych intencji. Czyli ze, jakies.gadki o zdradzie itp.sa z tylka wziete. Dziewczyna przesadza, teraz takie czasy ze obyczaje i gadki swobodniejsze i tyle. Jakies zarty jesli nie sa z intwncja sexualna, w sensie, ze nie gadaja tak osoby ktore chcialyby miec romans-nie sa zle i to nie romans. A reakcja dziewczyny jest przesadzona. W innych sprawach tez tak Cie pilnuje? Na co dzien jest zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabko to byly tez PRYWATNE rozmowy on i ona i z podtekstem erotycznym- to chyba przegiecie nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor wyraźnie pisze, że to były rozmowy zawodowe, więc on chyba lepiej wie, z kim i o czym rozmawiał. może najpierw, panie święte, rozliczcie SIEBIE - z kolegów, flirtów, dwuznaczności, spotkań i znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor wyraznie napisal ze rozmawial prywatnie z nia i byly podteksty. a zajecie sie teraz wina i flirtami kobiet jest bez sensu bo rozmawiamy o flircie autora, nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamracje
właśnie ostatnio w nią coś wystąpiło nigdy jakoś nie dopytywala, nawet dostałem kartkę z prezentem od ekipy za obronę licencjata i było że 30 osób wypisane bo tyle nas się zna tylko zapytala kto i na tym się skończyło a teraz chce szczegolow a ja nie znam tych osób tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mamracje dziś ale to są żarty rzucone przy dużej większej grupie, tzn zdarzył się jeden czy dwa podczas prywatnej rozmowy w czasie pracy na skypie, to jest traktowane jako zdrada? " X W CZASIE PRACY - napisał wyraźnie. normalna, zluzowana rozmowa w pracy, żeby się oderwać trochę od roboty. przestańcie już robić z igły widły i zacznijcie leczyć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×