Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pedofilia została oficjalnie uznana za orientację seksualną

Polecane posty

Gość gość
baron a mógłbyś jeszcze wytłumaczyć kto i po co przesuwa te nieprzekraczalne granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie a czy wy nie widzicie ze historia kolem sie toczy i niedlugo bedzie powrot sytuacji ze starozytnosci? rzym tez pograzyl sie w rozpuscie, k*******e, zboczeniach i zostal zniszczony przez barbarzyncow. to samo z unia :D wmawianie ludziom ze k******o i pedofilia to norma, ze zoofilia jest na porzadku dziennym, ze kazda kobieta to k***a a facet pedofil i to normalne itd. mamy naplyw islamistow i juz nie musze dokanczac jak to sie niedlugo skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masoneria, która jest pomocnikiem szatana na ziemi Doczytalem do tego wiecej tych durnot nie czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baron, to nie było odwrócenie tylko porównanie. logika to: pedofil może być homoseksualistą, ale homoseksualista nie musi być pedofilem. end! a jeśli chodzi o adoptowanie dzieci, to ok. 100 tysięcy takich par adoptowało dzieci o różnych płciach i jak się okazuje, to nie wpływa na oreintację albo szczęście dziecka. tacy rodzice są również badani pod względem pedofilii. dzieci w takich rodzinach są na ogół tak samo wychowywane jak w różnopłciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 tysięcy par w Ameryce, która liczy sobie 300 milionów ludzi. nie masz tego świadomości, baron, ale mało par homo decyduje się na taki krok. większość woli żyć bezdzietnie i skupiać się na sobie. pedofilia jest zła, bo KRZYWDZI dziecko. homoseksualiści się nie krzywdzą nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baron pancerny dziś Chory jesteś czlowieku, idz sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakby cie adoptowała para płazoidów z alfa centauri i opływałbyś we wszelkie dobra to oprócz tego, że zamiast mówisz kumkasz, też nie spotkałoby cie żadna krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRzez te wasze zdebilale ruchy antyszczepionkowe zaczyna wracac gruzlica i ospa. Jestescie mega debilami o iq orzeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"100 tysięcy par w Ameryce, która liczy sobie 300 milionów ludzi" x ciekawie przeprowadzona ststystyka: wśród 300 mln ludzi tylko 100 tysiecy homoseksualistów adoptuje dzieci tej samej płci:) a ile jest adopcji w ogóle w tym adopcji przez pary homoseksualne? bo wydaje mi sie, że to by bardziej oddawało skale zjawiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 homoseksualnych par dokonało adopcji dzieci obu płci w Ameryce na przestrzeni ostatnich 5 lat. baron, wytlumacz mi więc - dlaczego dziecko wychowywane przez heteroseksualną parę, z takimi wzorcami i normalną mamusią i tatusiem woli jednak osobę tej samej płci? dlaczego? dla niego normalne powinno być, że ma całować dziewczynkę, gdy to on, albo chłopca, gdy ona. a jednak nie chcą tego robić. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwestia trucia społeczeństwa substancjami zawierajacymi estrogeny. skoro pedofila mozna leczyć farmakologicznie to mozna równiez z heteroseksualisty zrobic pedała wprowadzając do organizmu (najczęściej matki w ciąży) odpowiednie substancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matki w ciąży w starożytnej Grecji były nakłuwane estrogenem? tam także byli homo obu płci. albo choćby i w Starym Testamencie Bogowi chrześcijańskiemu nie podoba się mężczyzna z mężczyzną, co oznacza, że homoseksualizm jest znany od tysiącleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam pewnie dzieci po prostu pedalono podobnie jak teraz pary homoseksualne adoptujące dzieci;) może nawet uczono ich o tym w szkole podobnie jak dzis:) a tak w ogóle to w starozytnej grecji oprócz pedałów żyły centaury, pegazy i i ksena czarodziejska księzniczka...n\nie słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można te wszystkie cuda zobaczyć na malowidłach ceramicznych jak równiez przeczytac w spisanych po setkach lat przekazach ustnych. podobno nawet scylla i ta druga były lesbijkami:) sa na to dowody archeologiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z tą biblia było dobre. znaczy przyznajesz, ze wierzysz w dosłowność starego testamentu i istnienie boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku w starożytnej grecji normą była równiez zoofilia. można o tym poczytać w mitologii jak równiez obejrzeć na wyżej wzmiankowanej ceramice:) zeus jako byk czy tam łabądek z kobieta itd. zalegalizujmy zoofilie bo była znana w starozytnej grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba! w starożytnej kartaginie było znane składanie ofia z dzieci (ewentualnie to zymska propaganda) w każdym razie zalegalizujmy to bo było znane. 100 tysiecy lat temu znane było walenie w łeb pzyszłej żony w celu spędzenia z nią nocy poslubnej też to zalegalizujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by tam jeszcze? aaaa już wiem!!!! co było jeszcze znane w starożytnej grecji? niewolnictwo. zalegalizujmy je oczywiście bez pytania o zgode niewolników bo by sie pewnie nie zgodzili chociaż kto ich tam wie skoro urodzili sie niewolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założe sie że wiekszość niewolników uważała taki stan rzeczy za normalny. urodził sie niewolnikiem więc taki jest porządek natury. zgodzisz sie ze mną? skoro niewolnictwo było znane w starozytnej grecji? widocznie skoro było znane lubiane i uprawiane to nie bez powodu. jak myslisz? po prostu żyli w zgodzie z naturą, z uwilebienia, której słyneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zgodzisz sie koorfa czy nie?!!! bo nie wiem czy mam juz do ciebie jechać z kajdanami czy jeszcze przemyslisz te kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezaleznie od opini społecznej, ustaleń naukowców i praw jakie sie wprowadza, każdy pedofil, który w mojej obecności stwierdzi, że w gwałceniu dzieci nie ma nic złego zostanie powieszony za jaja a każdy pedał, który stwierdzi, ze dziecku bez róznicy czy go molestuje jeden tatuś czy dwóch zostanie potraktowany jako jepany masoński cwel i jako taki nadziany na pal (co równiez praktykowano w starozytności a nawet w śreniowieczu i renesansie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertole overtona i jego okna nikt mi nie będzie wmawiał, że lubie sie sie gzić z facetami i dziećmi jak mnie to brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo udowadniał, ze jak on cośl ubi to jest normalne i ja też to powinienem lubić albo przynajmniej akceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydzi mnie również uzależnianie poglądów od sympatii politycznych i różnicowanie polityków na lewice i prawice przez człowieka, który powinien wiedzieć, że to dwa bieguny tej samej organizacji.widze, że czytał o masonach to powinien wiedzieć o tezie antytezie i syntezie a miast tego pomaga w realizacji masońskich planów ułoznych zgodnie z ta metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz najbardziej brzydzi mnie tzw centrum czyli banda lemingów bez żadnego zdania (słusznego bądź nie) na jakikolwiek temat co zdaje sie byc zalążkiem syntezy radykalnego lewactwa z radykalnym prawactwem. aczkolwiek nie wątpie, że trzeba jeszcze te larwe odkarmić np aktami skrajnego debilizmu i popisami oratorskimi skrajnych lewoprawicowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy jak przyjdzie do ciebie złodziej i gwałciciel i będzie używał eufemizmów na określenie kradzieży i gwałtu jaki zamierza na tobie dokonać, typu darmowa usługa seksualna połączona ze sprzątaniem mieszkania to będziesz mu tłumaczył, że nie potrzebujesz seksu i porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl o o tym jakie wnioski o tobie wysnuliby postronni obserwataorzy:) nie prosze pana. nie potrzebuje seksu i porządku. wole burdel ale platoniczny prosze pana. taaaaak jestem sknerą nie chce żeby pan mi sprzątał za darmo ani nawet za szklanke wody!!! no chyba byś wyszedł na co najmniej dziwaka. no ale jak chcesz z nimi rozmawiac po ichniemu to powodzenia. chociaż metoda ta ma sens jeżeli rozciągnąć ją oprócz rozmowy na zachowania. wtedy mozesz sie im odwdzięczyć tym samym aczkolwiek podejrzewam, że ich zachowanie jest obliczone równiez na taką reakcje a zatem zrobisz dokładnie to co chcą. co możesz zatem zrobić? powiem ci: rób po swojemu i nie ogladaj sie na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna dyskusja bez sensu stare amerykańskie przysłowie mówi: najpierw strzelaj potem rozmawiaj nie ma możliwości strzelania do lewaków bo to jest niezgodne z prawem i ja to prawo szanuję zatem nie ma też płaszczyzny do rozmawiania z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz sie o tym dowiedziałaś ten artykuł był w 2013 roku heloł mamy koniec 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czyta artykuł to czyta sie kretynko też datę idiotko w dacie pisało że w 2013 roku ten artykuł był opublikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×