Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pedofilia została oficjalnie uznana za orientację seksualną

Polecane posty

Gość gość
Hahehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego matoła, który mi wywalił całą wiązankę o mitologii greckiej - nie zgodzę się i nie czuję zgaszenia, bo trzeba pracować również. :) o tym, że homoseksualizm został przedstawiony w starożytności i Testamencie wspomniałam jedynie po to, by uciąć pier/dolenie o tym, że orientacja jest spowodowana jakąś manipulacją genetyczną albo żarciem. :O zjawisko homoseksualizmu jest znane od tysiącleci. nie oznacza to, że wierzę w Boga albo mitologię, tylko że ta orientacja jest czymś co się po prostu zdarza od zarania dziejów i tyle - nie chcę zaś wprowadzenia niewolnictwa albo składania ofiar, co mają akty barbarzyństwa i poniewierania drugim człowiekiem do miłości i pożądania dwojga świadomych ludzi? NO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale niewolnictwo też jest znane od zarania dziejów tak samo jak despotyzm czy monarchia co nie oznacza, że chce zostać chłopem pańszczyźnianym. nie jest to również usprawiedliwieniem do edukowania dzieci w przedszkolu o tym, że homoseksualizm jest normalny bo na tej samej zasadzie można edukować ich o tym, że normalne jest niewolnictwo bo w starożytnej grecji było modne. przy okazji nie ma żadnych dowodów na masowy homoseksualizm starozytnych greków, któych nie można by naukowo podważyć już nie mówiąc o tym, że sie jakoś koorfa przecież rozmnażali i to nie przez in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a matoła to se w rodzinie szukaj pedale jepany o ile nie jestes klonem albo innym mutantem z probówki piertolony cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie mnie jakaś masońska zabawka seksualna od matołów wyzywała. wypiertalaj stąd pedale bo cie kooorfa znajde i zaszyje ci dooope szpagatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jak ci przestaną wsadzać knuty w dooopala to sie wyleczysz od tego zgubnego nałogu, w który z całych sił starasz sie wpędzić dzieci i młodzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze o niewolnictwie wspomniałem nie przypadkowo w konteksccie homoseksualizmu bo jak wiadomo największymi pedałami w starozytnej grecji byli spartanie, któzy żyli z niewolniczej pracy setek tysięcy ludzi żeby oni mogli sie pruc w kakao w przerwach między obijaniem se ryja. najwidoczniej pedalstwo i ciągoty do robienia krzywdy innym jakoś idą w parze czego można sie dowiedzieć z histroi na któą sie powołujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i obawiam sie że obecna promocja pedalstwa również ma na celu stworzenie armii bezmyślnych maszyn co zreszta widać po masonach, którzy są pedałami a pojedynczo rozumem nie grzeszą. a w kupie grzesza za to wszystkim koorfa innym:D żegnaami nie odzywaj sie już do mnie bo ide po szpagat do ogrodniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w więzieniach, domach dziecka kto gwałc***ensjonariuszy? normalni faceci, któzy mają rodziny? nie kooorfa. pedały i pedofile. pewnie dlatego tak lubią wojny bo moga gwałcic do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy korfa jeden masoński frajer z drugim zgrrywaliby takich cwaniaczków sam na sam. musze to kiedyś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile mnie wcześniej nie zanudzi okultystycznym piertoleniem i konotacjach bahometa z patatajem i podwójnej symbolice psiego koootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdaje sie być najistotniejszą rzeczą w ich zyciu. oświecenie, że w wyrazie dooopa kryje sie słowo pooopa jak odwrócic d doppa poopą do góry. sa tym tak kooorfa zafascynowani jak sroka świecącym łysym gnatem kooorfa debile jepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda słów. jak takie bezdennie głupie łajzy zawładnęły światem pozostaje dla mnie koooorfa największą tajemnicą owego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy fakt tego, że kiedy miałem 19 lat, byłem jeszcze uczniem liceum i pociągała mnie 16 letnia koleżanka, którą z sukcesem uwiodłem, uprawialiśmy różne formy seksu, często także bez prezerwatywy, czyni mnie pedofilem? Tak z punktu moralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PRzez te wasze zdebilale ruchy antyszczepionkowe zaczyna wracac gruzlica i ospa. Jestescie mega debilami o iq orzeszka. xx To niech szanowne firmy farmaceutyczne przestaną mieszać w tych szczepionkach w taki sposób, że są cholernie szkodliwe. Co do ospy osobniku o inteligencji ameby, to prawie wszystkie dzieci na nią chorują, a na czarną ospę nikt nikogo nigdy nie szczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko wolajcie trynkiewicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 nie. pedofil to człowiek, którego pociągają DZIECI przed okresem pokwitania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron pancerny
Lewactwo wciaz broni pedryli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pismie sw pisze ze homoseksualizm jest kara za rozwiazłsc seksualna i odrzucenie boga tak samo i druga wojna była kara za grzechy co było powiedziane w fatimie w formie ostrzezenia gdy ludzie beda grzeszyc bedzie wojna o wiele straszniejsza od pierwszej nie ma genu geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×