Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niespodziewane zaproszenie na wesele, czy wypada iść w spodniach?

Polecane posty

Gość gość
Poszperaj na olx. Pełno kiecek. Dziewczyny sprzedają raz ubrane sukienki właśnie ubierane na wesela czy studniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idę w spodniach, to postanowione, ale i tak dziękuję za komentarze. W lumpeksach nie umiem kupować, więc tam nie chodzę, bo i tak znajduję same szmaty. Spodnie mam bardzo eleganckie w podwyższonym stanem, a bluzkę jedwabną z Deni Cler, więc nie sądzę, żebym znalazła dobre jakościowo ubranie ze małe pieniądze. A jak wspomniałam, nie chcę wydawać kasy, bo w dlaszym ciągu się odchudzam. X No to miłej zabawy:) Z kupowaniem w lumpexach, to masz rację: trzeba to potrafić, ale można się też tego nauczyć. Wiem, że pewnie trudno Ci w to uwierzyć, ale wśród sterty szmat można znaleźć bardzo dobre jakościowo ubrania, dobrych firm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, wiem o lumpeksach, bo moja znajoma chodzi tak odwalona, dodatkowo jeszcze męża ubiera w markowe ciuchy. Jak mi powiedziała, że to lumpeks to nie mogłam uwierzyć. Tak samo nie umiem kupować w TKMaxx, za dużo ubrań, każde inne, nie dla mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, wiem o lumpeksach, bo moja znajoma chodzi tak odwalona, dodatkowo jeszcze męża ubiera w markowe ciuchy. Jak mi powiedziała, że to lumpeks to nie mogłam uwierzyć. Tak samo nie umiem kupować w TKMaxx, za dużo ubrań, każde inne, nie dla mnie to X W sumie fakt, TKMAXX jest troch jak duży lumpeks:) Ja kiedyś tez nie umiałam robić zakupów w szmateksach, ale sie z czasem nauczyłam, bo nie lubię przepłacać i ciuchy kupuje w szmateksach, albo na wyprzedażach. Najważniejsze to mieć sprawdzony sklep w którym maja dobry towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skora akcja toczy się w grudniu to załóż na ramiona jakiś fajny szeroki szal ( w kolorze spodni) będzie wytwornie a potem to już nikt nie będzie myślał o twojej kreacji no i oczywiście mała torebeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro na raz to ja bym kupiła w chińczyku za 50/60 zł ładną sukienkę lub w lumpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jasne, mam połyskujący szal i dużą miękką kopertówkę, ze złotymi okuciami. Ogólnie strój jest bardzo ładny i elegancki, spodnie są szerokie i lejące, nie takie garniturowo biurowe. Byłam tak ubrana na początku listopada na przyjęciu u męża w pracy. Wydałam trochę pieniędzy na ten zestaw i nie chcę już w nic nowego inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 Masz racje. Umiejętności do kupowania w lumpie trzeba posiadać by znaleźć coś dobrego. Ja czasem wybiorę się do lumpa, około raz na 3 msc. I zawsze na drugi dzień mam zakwasy. W przebieraniu górnych wieszaków bicki bolą strasznie. Koleżanka dostała nowe air maxy za 12 zł. Ja dostałam spodnie z Tally Weijl, h&m. Polówę z Adasia za 6 zł kupiłam swojemu. Rok temu widziałam torebkę louis vuitton. Nie wzięłam jej, bo nie wiedziałam... Zastanawiałam się nad nią, bo była ładna, ale nie skojarzyłam firmy. Głupia byłam!!!! Wyrzuty sumienia do dziś mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko moim zdaniem to bardzo elegancki zestaw. Ja kocham sukienki i na pewno nie przepuściłabym okazji, żeby kupić nową, ale gdybym była w Twojej sytuacji na pewno ubrałabym te spodnie. P.S. Gdzie je kupiłaś? Chciałam znaleźć podobne, żeby ubrać na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluzkę w Deni Cler, ale w outlecie ze starej kolekcji, spodnie w zarze, torebkę małym niemarkowym butiku, a szal i buty miałam stare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś biegnę do zary zobaczyć, czy są jeszcze te spodnie. Wielkie dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co, jak nie znajdziesz w zarze to zobacz w mango, bo widziałam bardzo podobne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam ostatnio na weselu w spodniach, butach na obcasie i eleganckiej bluzce, ale bylam w 7 miesiącu ciąży i nie chciałam kupować nowej sukienki tylko po to żeby nigdy więcej jej nie ubrac, a te ciążowe ladne to strasznie drogie są, dobrze się czułam, ladnie wygladalam i nikt nie widział w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, bardzo dobrze robisz. Z tego co pisujesz, strój jest gustowny i elegancki. Lepiej iść tak i wyglądać modnie i szykownie, niż (jak to Ci ktoś porodził)wydać 50 zł i kupić chińską sukienkę, byleby to była sukienka a nie spodnie. Na pierwszy rzut oka widać jakość stroju, na pewno będziesz pięknie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×