Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny problem z facetem proszę o pomoc co zrobić

Polecane posty

Gość gość
Przez dwa lata nikt nie napisal dzuekuje :) a i jeszcze jedno: musisz sie przyzwyczaic ze tu na kafe mozesz wiele razy uslyszec przykre slowa nawet jak bedziesz zawsze mila, tu jest duzo dziwakow duzo chorych psychicznie psychole i rozne ulomy , ignoruj i nie przejmuj nimi nigdy :) to tak na przyszlosc. Oni potrafia kazdemu wmowic ze jest gownem ale nam nikt tutaj nie wmowi tego :) tu nauczysz sie byc twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zert
@post3 Sprawdz go, popros go o cos kilka razy, jesli bedziesz miec w nim prawdziwe >>oparcie<< zostan z nim. Jesli on twoje zaufanie podważy, odpusc szkoda marnowac zycia na czlowieka, ktory tylko potrafi skomlec o rzeczy materialne, a samemu nic nie dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sknera z niego. Przypomniał mi się temat z innnego forum nt. największych skner i dziewczyna, która pisała o facecie, który po rozstaniu dał jej rozliczenie a w nim koszt amortyzacji paneli podłogowych :-) Ten Twój ma zadatki na takiego. Uciekałabym od niego zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Nie rozumiem że ja liczę każdy grosz ?:D to aż śmieszne bo właśnie nie jestem z takich osób i nigdy nie byłam. Napisałam wyraznie że się staram i kupuje mu prezenty na urodziny czy imieniny czy nawet bez okazji, ale nie rozumiem dlaczego ktoś mnie zmusza do kupowania mu rzeczy lub pieczenia czy gotowania jakiś rarytasów jeszcze jakbym miała czas to ok ale co on mi upiekł czy ugotował np? czemu ja mam sobie żyły wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoj mezczyxna musi sie nauczyć ze id kobiet nie ciagnie sie kasy. Nic nie kupuj , nie ulegaj mu, jestes dzielna ambitna i pracowita a do tego jeszcze sie uczysz a taki ktos chce z ciebie krew wypic. Nie jest dobrym człowiekiem a ty jestes wartosciowa mila i sympatyczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Zert i gość dziękuję wam bardzo za cenne radę tak zrobię. Sprawdzę czy faktycznie ,, sprosta zadaniu'' Nie tak dawno podobała mi się śliczna sukienka za 150 zł w sumie miałam ją sobie kupić ale powiem mu dyskretnie by mi taką sprawił bo o niej marzę i chętnie zobaczę jego minę ;] jestem pewna że sobie ,, zapomni'' o mojej prośbie bo jak zobaczy cenę mina mu zrzędnie. Jeśli on mi kupi to co ja chce to tez mu będę , ale jeśli temat oleje to i ja oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zert
@post3 Jak mowie, sprawdz go, czy mozesz na nim polegac. W sumie przypomnialo mi sie proste powiedzenie. "Nie licz na kogos, licz na siebie, twoje szczescie innych je..." Niestety, czasami zdarzy sie wyjatek, ale to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Dziękuję ci bardzo gościu za słowa wsparcia. Od razu mi się humor poprawił bo przyznam szczerze byłam bliska płaczu po tym co usłyszałam. Zastanawiam się jak to jutro rozegrać jak zadzwoni czy traktować go z dystansem żeby widział że coś ,, nie gra'' czy zachowywać się ok ale powiedzieć że podoba mi się to i to i chce to dostać na mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Zert tak zgadzam się w pełni. W sumie to niepotrzebnie się przyznawałam o tej podwyżce i stypendium że mam jeszcze bo teraz uważa mnie za bogata i że mnie na wszystko stać chyba wychodzi z takiego założenia a jakby wiedział że jestem biedna studentka i nie mam grosza przy duszy może by nie rzucał takimi tekstami kup mi to czy tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 ja tak zrobilam, kilka razy poprosilam o cos mojego faceta, specjalnie by go sprawdzic, byly to drobne sprawy, takie tylko by o cos sie dowiedziec, zapytac w urzedzie i inne takie a on ani razu mi nie pomogl , usprawiedliwialam go ale w koncu dalam sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zert
@Post3 Powodzenia i spelnienia marzen jak nie z tym to z drugim towarzyszem zycia. No i Wesolych Swiat i Szampanskiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wspanialy pomysl z ta sukienka :) wlasnie popros go o ta sukienke i zobaczysz co zrobi i nadtepnym razem tez o cos popros, nawet o drobiazg, o kosmetyk, powiedz ze zapomnialas pieniedzy :) . No widzisz i trole tez byly na twoim temacie i dalas rade :) mowilam ze jestes dzielna , mialam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W sumie mam dwoch znajomych, ktorym sie pospypaly zwiazki. Problem w tym ze to wlasnie oni zawinili. Klamstwa przekrety i brak oparcia dla kobiety. Co ciekawe obaj mieli wspaniale kobiety, a nie potrafili tego docenic. Teraz obaj udaja poszkodowanych - ech, nie ma to jak komus zmarnowac zycie i dalej sie do tego nie przyznawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamietaj wszystkie nasze rady i jestesmy z toba . Temat zapisze sobie i zapytam kiedys jak ci idzie z tym chlopakiem i czy sie zmienil :) zycze ci duzo radosci i skoro go kochasz to zycze ci zeby on sie zmienil na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Gość o to faktycznie jak nawet głupiego świstka nie pomógł załatwić to śmiech na sali. Mój to takie rzeczy by myślę załatwił ale na samo słowo pieniądze dostaje małpiego rozumu. Dziękuję za wasze komentarze dużo mi pomogły. W głowie nadal mi tkwią te jego słowa ale tak sobie myślę jeszcze z tą sukienką tak zrobię i jak faktycznie oleje to na pożegnanie kupie mu tą koszule za te 200 zł by miał pamiątkę odemnie i dodam ja twoje prośby spełniam a ty jak widać rzucasz słów na wiatr nie mamy o czym ze sobą gadać daj mi spokój :p co o tym myślicie? żeby miał pamiątkę po mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Napewno się do was odezwę i dam znać jak ma się okazać takim krwiopijcą to wole być sama a nie nosić spodnie za faceta. W sumie to 28 lat i nie mieć stałej pracy i ciągle jej szukać i kombinować i myśleć tu nie , tam jeszcze spróbuje mam czas to też wkurzające ale już to pomijam żeby ktoś mnie o materializm nie posądził. Jestem ciekawa która dziewczyna by była z gościem bez pracy w tym wieku heh.. Ja mam za dobre serce na to wszystko ale czas się ogarnąć bo zle skończe jak będe taka dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Zert dobrze pisze . I jeszcze zapamietaj zeby nigdy facetowi nie przyznawać sie ze masz jakies podwyżki, trzynastki , wygrane w totka ;) czy inne dochody a broń Boże nie mow ze masz oszczędności bo juz calkiem zyc ci nie da. Pozdr ciebie i dla Zyrta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sie nie zmieniaja, a szczegolnie po slubie. Ja jestem ciekaw, czy ten pan da cos od siebie swojej pani - czym okaze swoja wartosc. Mimo wszystko to nie jest w sumei dziwny problem, to podchodzi pod standard, kobiety za czesto akceptuja chamstwo facetow i nie daja im prztyczka w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadła przeciez pare razy,widac ze prowokacja,po co sie produkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Z moich obserwacji co zauważyłam to powiem wam że faceci lubią 2 typy kobiet albo takie typowo lale wytapetowane co nie mają grosza by duszy bo lubią się nimi opiekować i to ich kręci albo właśnie takie z których mogą wysysać co się da. Ja jestem z tych honorowych co chodzbym miała się zapożyczyć nie pozwolę by ktoś miał mnie mieć za jakaś sknerę czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jesli z nim kiedys zerwiesz to nie kupuj nic jemu, 200 zl to duzo, kup lepiej sobie plaszczyk lub butki czy sukienke za to albo perfumy czy krem. On nie zasluguje by na pożegnanie dostal 200 zl. Fajna jestes dziewczyna i dziękujemy ze nas wysluchalas , teraz moze bedziesz spała spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Popełniam błąd wiem ale już się nie przyznam lepiej jak wie mniej niż więcej bo potem może to wykorzystać. Ps nicku pomarańczowy nie doszukuj się jakiś chorych ,, wpadek'' bo z niczym nie wpadłam. Wszystko wyjaśniłam i piszę prawdę . Nie masz nic do powiedzenia tylko doszukujesz się chorych jazd i sensacji to nie w moim temacie. Dziękuję wam dziewczyny jeszcze raz za pomoc :* dam znać jak to się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cie umeczyl i nie zasluguje nawet na 1 zl. To toksyczny mezczyzna. Ktos wyzej napisal ze prowokacja ale ja wiem ze nie prowokacja bo autorka jest z nami dlugo i jest bardzo mila a inni ktorzy zakładają prawdziwe prowokacje to szybko gdzies uciekają a ludzie pisza juz bez udziału autorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
To ja wam dziękuję za pomoc dużo mi to dało jak ktoś obcy wysłucha i doradzi. W sumie racja po co mam coś kupować komuś kto ma mnie w d***e i moje potrzeby racja. Ale chciałam pokazać mu klasę. Uważam że te jego słowa są bezpodstawne i jak go coś boli niech mi powie wprost itp. a nie jakieś podchodzi i dziwne słowa. Tak jak pisałam wyżej była mowa że jak coś kupię mu za bon coś fajnego . W tym sklepie nic mu sie nie podobało więc to nie moja wina była przecież. Nie obiecałam mu że w innym coś mu kupie czy coś bo nie stać mnie tez by szastać kasą na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy autorko na twoje wpisy i testuj chlopaka i nie dawaj sie :) spij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Chciałabym żeby była nie zdażyło mi sie to naprawdę bo to aż śmieszne i niedorzeczne jak facet może powiedzieć tak swojej dziewczynie. Nigdy mu niczego nie żałowałam i gdyby faktycznie poprosił że mu zależy a że nie ma to bym i dała te 500 ale jeśli ma roszczeniową postawę i wrzuca mi do koszyka mówiąc tylko ,, kup mi to ja ci oddam'' nie oddając nie uważam że mam sobie coś do zarzucenia. Nagrabił sobie i to dużo i jak jutro zadzwoni potraktuje go oschle ale miło i za jakiś czas dyskretnie zasugeruje o tym prezencie bo dopiero i tak się na świeta zobaczymy i tyle. Może coś zrozumie a jak nie to lepiej dla mnie. Nie będę robić za jego mamusie która mu wszystko kupuje i skacze koło niego jak króla. Jest rozpieszczony właśnie przez nią i pewno dlatego się tak zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz w ten sposob pokazywać mu klasy. Ty masz klasę i nie musisz tego pokazywać i udowadniać . On cie umeczyl wiecznym pieprzeniem o kupowaniu mu czegos. Klasę masz duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post3
Dziękuję i również życzę kolorowych snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, on jest roszczeniowy i nieslowny bo mial oddac za zel w rosmanie i nie oddał. Nawet nie mysl o tym by mu dac te 200 zl. To teoje pieniazki i pozniej bys zalowala. Teraz mysl tylko o sobie. Chlopak niech ma teraz zakaz na prezenty, zero , śluz i koniec prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I my Tobie dziękujemy :):) bo bylas bardzo mila i fajowa dzielna dziewczyna i fajnie sie pisalo te deie godziny. Pa kochana, badz dzielna w postanowieniach a bedziesz szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×