Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zuzzaz93

Oferuję pomoc w zbiórce publicznej na rzecz chorego dziecka

Polecane posty

Witam Państwa! Pisałam już na forach różnych fundacji oraz bezpośrednio do rodziców, jednak moje posty zostały bez odpowiedzi, a na to forum zagląda dużo ludzi, więc może się uda :) Już piszę o co chodzi ;) Jestem studentką 3 roku i piszę pracę licencjacką na temat Wsparcie społeczne i pomoc finansowa w sytuacji choroby, dlatego muszę przeprowadzić do niej badania/zbiórkę, dane jakie są mi potrzebne to: w których miejscach (galeria handlowa, restauracja, kościół) zbiórka jest najwyższa, o jakiej porze dnia, jaki jest przedział wiekowy (mniej więcej) wpłacających najwięcej itd. W mojej pracy nie będę umieszczać żadnych informacji dla kogo jest zbiórka z ramienia jakiej fundacji. Już wstępnie rozmawiałam z właścicielami restauracji i pubów w Lublinie czy zgodziliby się na taką zbiórkę, teraz szukam rodziców, którzy chcieliby podjąć ze mną współpracę - mieszkam w Lublinie, więc najchętniej podejmę współpracę z kimś z Lublina lub okolic, żeby się poznać i tak dalej :) Wierzę, że obie strony skorzystają na takiej współpracy, chętnie odpowiem na wszystkie pytania wirtualne i realne, chętnie się spotkam z zainteresowanymi lub podam swój numer telefonu w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×