Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosiastopa

Powiększanie ust

Polecane posty

Gość gosiastopa

Cześć dziewczyny, Czy któraś odważyła się na taki zabieg? Hialuron, botox itp.? Pełne, duże usta są atrybutem kobiecości. Zdecydowanie podnoszą seksapil. Obawiam się tylko skutków ubocznych i próbuje sobie wyobrazić jakie to uczucie już po zabiegu, czy czuje się ''coś'' w ustach, czy to dziwne uczucie, czy usta są tak samo wrażliwe na dotyk/pocałunek jak przed zabiegiem i no co na to wasi partnerzy. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksis

ja robiłam u mojego lekarza powiększenie ust i polecił mi wypełniacz Restylane Kysse....nie znałam ale spróbowałam i nie żałuję. Faktycznie jest naturalny efekt, delikatne wypełnienie. jak dla mnie doskonały to był wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Bardzo ważne, aby w tej sprawie skontaktować się ze specjalistą. Ja zabieg przeprowadziłam w klinice Esderm, która znajduje się we Wrocławiu i efekt jest bardzo fajny. Nic nie  wygląda sztucznie i nie miałam żadnych komplikacji. Dodatkowo po zabiegu miałam 14 dni na darmową wizytę, aby zobaczyć czy wszystko jest dobrze. Ja jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara

Ja powiększam usta w Esderm we Wrocławiu, oczywiście kwasem hialuronowym i uważam że to jest naprawdę fajna rzecz - usta wyglądają dużo lepiej, pełne i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liksa

ja miałam usta powiększane Restylane Kysse - i jak dla mnie efekt był na prawdę trwały i bardzo ładnie i równie powiększone miałam usta. O taki efekt wlasnie mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

Ja mam powiększane usta i nie interesuje mnie, czy komuś się to podoba czy nie. Dla mnie ważne, że ja czuje się dobrze ze sobą. Wybrałam hialuron i robiłam to w klinice Dermedika w Krakowie. Efekt jest bardzo naturalny i mało kto zgaduje, że są powiększane. Bardzo jestem zadowolona z takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj lekarz mi polecił restylane kysse. moje usta w koncu wyglądają na pełne, soczyste a efekt sam się utrzymuje już dłuższy czas! jestem bardzo zadowolona z takiego czegoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×