Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chamskie zachowanie kasjerki rossmann jawor

Polecane posty

Gość gość

Plotkujące pracownice Rossmana na perfumach nie okazały mi pomocy przy wybieraniu prezentu na Mikołaja od czego oone tam są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do warty z nimi!!! ale najpierw opić i wydymać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu czasu nie mają żeby nie otrzymać pomocy to jakaś hańba ja bym zgłosiła to kierowniczce bądź kierownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za glupoty kasjerka siedząc na kasie nie powinna pomagać klientom z reguły są inne dziewczyny będące na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazda... sie odezwala. Slepa jestes czy uposledzona psychicznie,ze potrzebujesz pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zarabiaja za duzo i maja pewna prace. Nie czuja konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sklep samoobsługowy, wiec nie maja obowiązku chodzi i wybierać prezent dla Twojego męża, chyba sama powinna paniusia wiedzieć co chce kupić, bo skąd one mogą wiedzieć. Ja bym mu wybrała papier do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację ale robiąc zakupy w sklepie to widzę jak dziewczyny ciężko pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda... sie odezwala. Slepa jestes czy uposledzona psychicznie,ze potrzebujesz pomocy? x tak się traktuje konsumenta w SOCJALIZMIE, a paniusia czy się stoi czy się leży dwa patyki się należy. jak zrobimy z prawdziwą prawicą (a nie śmiesznym pisem) przewrót to typiarki o takiej mentalności na dwóch łapkach będą wykonywać swój psi obowiązek, za który dostają pieniądze, albo won do męża do garów! może mąż będzie mnie wyrozumiały niż szefostwo w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za paniusia która nie potrafi wybrać prezentu??? To już trzeba mieć w głowie źle poukladane bądź dbaj o swoje paznokcie i fryzure a nie prezenty kupuj wiedzmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda zachodu na takie głupoty rossmann rządzi i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Rossmana nie przejmujmy się takimi paniusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieprzeni ludzie... ja pracowałam w monopolowym to mnie wkurzało pytanie klienta "które wino dobre?". A skąd ja mam wiedzieć debi.lu które jest dobre, skoro ich nie piłam... a nawet jakby mi któreś smakowało, to masz chyba inne kubki smakowe i mogłoby Tobie inaczej smakować... kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
No masz racje, nie bylo to profesjonalne z ich strony, nawet jeśli nie mialy czasu powinny Ci wskazać osobe, która Ci doradzi... Ale nie przejmuj sie czasem tak jest, ja tak samo kiedys bardzo sie spieszyłam, a kasjerka liczyła pieniądze z poprzedniego dnia choc Rossmana juz otwarto, ja na to czy kasa jest juz czynna bo mi sie spieszy, a ona chamskich tonem, ze tak, ale musi przeliczyć pieniążki :O A co mnie to obchodzi, jak się spiesze? Ale w koncu mnie obsluzyła... Generalnie czasem niektore ekspedientki nie sa zbyt profesjonalne nawet w sieciowkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
23:35- Pracując w sklepie w alkoholami powinnas jednak miec jakas orientacje, nie mowie o probowanie ich, ale powinnas umieć doradzic klientowi, sorry,ale jestes nieprofesjonalna...To tak jak kelnerka nie umiejaca doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×