Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek proffessional

Powody dla których warto być prawiczkiem

Polecane posty

Gość prawiczek proffessional

Wypiszę tutaj zalety bycia prawiczkiem: - święty spokój, brak gderania nad głową, zamartwiania się, złamanego serca, kłótni, - więcej pieniędzy w portfelu - nie trzeba wydawać na wspólne spędzanie czasu, wyjazdy, prezenty itp., można zaszyć się w domu i zajmować się swoimi pasjami - zerowe szanse na stanie się ojcem - czyli posiadanie wolności - można mieć w domu prawdziwy burdel i nikt się jego nie uczepi i nie będzie ci kazał go posprzątać - nie trzeba się codziennie myć - można cały weekend spędzać rozwijając swoje pasje ewentualnie grać na komputerze i nikt ci nic nie powie - można rozwijać się zawodowo, Dopisujcie kolejne powody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zalety bycia singlem, a nie prawiczkiem. A z tym dzieckiem to dojebałeś :D Wiesz chłopcze, co to gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie złapiesz syfa, a tego teraz wszędzie pełno bo rodaczki z zagranicy przywożą od czarnych i ciapatych albo z wakacji za granicami kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Widać, że WDŻ uczyła Cię katechetka. Prezerwatywa - coś Ci to mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo syfy obcokrajowcy do nas przywożą jak po naszych burdelach chodzą i te nasze ku/rwy dymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek może iść zawsze do agencji, potem jak ma kasę zmieniać je na inne, bo każda po jakimś czasie się nudzi. A syfa nie trzeba łapać, zawsze trzeba wiedzieć, gdzie pójść i do jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singiel nie-prawiczek nie może iść do agencji? Każdy może iść na d****** kobiety też korzystają z usług męskich k***w, tych luksusowych oczywiście i wszyscy żyją długo i szczęśliwie i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki zwykle są zdziwaczali, nerwowi. Stary kawaler, który nigdy nie był z kobietą nie wie co ważne i jak wspaniała jest bliskość i miłość. Skupia się na pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to tępa debilko nie istnieje i każdy mądry człowiek to dobrze wie. Miłość sobie możesz wmawiać dzieciaczkom w szkołach. Prawiki nawet zdziwaczali mogą się przełamać i pójść do prostytutki. Sam jestem tego przykładem. Miałem nerwicę, bałem się wyjść z domu, poszedłem do terapeuty, zapisałem się na prawko, leczę twarz po bliznach, jeszcze do prostytutki pójdę w następnym roku o ile dożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, widzę, że wiesz na pewno tępy debilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wiem. obserwacja, analiza, ale nie każdy został obdarzony tymi cechami niestety. Dlatego większość ludzi żyj***ajkami o miłości i w nią wierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 Taa zaraz nam tu INTJ wyjdzie hahaha :D Miłość istnieje, nie zaprzeczysz, że dopamina, noradrenalina i serotonina robią to, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda. To tzw uczucie haju zwany zakochaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sdtu
lista powodów wg mnie 1.Odpada tzw Biohazard 2.Brak zobowiązań 3.Brak niematerialnych skutków niepowodzenia lub zbytniego powodzenia przedsięwzięcia. 4.Cisza i spokuj 5.Brak debilnych wpisów na FB ewentualnej partnerki 6. Możliwość poznania kogoś wartościowszego na ten pierwszy raz 7.Milion innych powodów dopuki nie znajdzie się tej jedynej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdgukjsthg
Co do poprzednich wpisów o bliskości i tych tam na pewno współczesny facet myśli o bliskości tak jasne terefere liczy się otwór i wpis na fb Ci co myślą o bliskości właśnie zostają prawic\kami bo ich żadna baba nie chce bo liczy się audi ładny profil na fb i p************e bez sensu ale po latach się tego żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są zalety bycia singlem, a nie prawiczkiem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poyeb pojęcia, a potem ciesz się, myśląc że wyskrobałeś mądry wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×