Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga2015

LumiLash efekty i opinie

Polecane posty

Gość MarlenaWizowska
ciekawe ile mu płacą za taka prace ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, już cały temat zgłoszony do wycięcia, oszuści zaffaydani wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimna Gorzka
Rzęsy na dopingu! DZIAŁA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakowa
kto spamuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka mi poleciła bo miala nawet niezle rezultaty Jak dla mnie jest trochę za drogie. firma dystrybutora normalnie funkcjonuje i w necie i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminkkk
Co ile stosować? i jak dlugo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inquaana
Rzęsy dłauższe o 1 cm? To nie przesada trochę? Naprawdę? Ja stosuję LumiLash i moje rzęsy może jakoś strasznie nie zrobiły się dłuższe do nieba ale na pewno pol cm, są tez ciemniejsze i gęstrze. jak by koś był zainteresowany, to informację podeślę na PW inka23@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxKatarzyna
ja nie ale moje znajome tak :) efekty są na prawdę duże ale jedna przesadziła i wyhodowała je sobie aż do brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whilma166
Ja też testowałam LUmilasha u mnie widać znacznie większe efekty, to chyba sprawa bardzo indywidualna ale moim zdaniem warto spróbować :) Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA PRAWDZIWĄ PRACE SIĘ WEŹCIE A NIE SPAMOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudełeczko, które widnieje na pierwszym zdjęciu było w kartoniku z tego co pamiętam. Nie było zafoliowane. Natomiast sam produkt, tak jak pokazałam, był zafoliowany. Moim zdaniem, możesz żądać wymiany produktu, jeśli chodzi o sam preparat. mi to nie przeszkadza. Efekty 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa00
Czytalam o tym sporo. Reklamy tez obiecujace natomiast ja najbardziej wierze przyjaciołce ktora sama byla w stanie taki efekt uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia Makuchowska
Ja również polecam:) efekty są boskie. a ktos pisze i spamuje ze strony nie ma wpisz sobie w google lumi lash laboratories. Idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką też nie miałam problemu ze znalezieniem, poza tym jak paczka doszła to byly pelne dane firmy, jestem na poczatku kuracji. nie wiem kto pisal o tym jako o odzywce mi wiadomo ze jest to formuła biochemiczna . SKład wiele obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Fashionn
Jakiemuś idiocie sie nudzi czy to konkurencja pisze na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj skan paragonu piiizdencjo reklamowa :D Czekam :D Oczywiście ma tam być NIP, imię i nazwisko podatnika, adres punktu sprzedaży i wszystkie inne prawnie wymagane informacje. No, czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ItsMyLife
tak! to możliwe. Ja stosowałam LUmi Lash i narawdę moje rzęsy stały się znacznie dłuższe. Nie mierzyłam tego, ale mógł to być 1cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na maila to wyśle, podawałam już. Co za kretynka. Ludzie zyją i robią cos dla siebie i innych a są też takie pasożyty jak Ty. Zeby kosztem kogos zaistnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My little page
POlecam kazdej kobiecie bo wiem że działa. Mimo tego ze opinie są rozne jak na kazdym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashionellka
dla niedowiarku należałoby sobie poczytać o fazie anagenu, wzrostu rzęs. MI wiele pomogła. może nie było to 2 cm ale na pewno jakies 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina Malecka
Fakt faktem nie wiem skad takie spamy sie tu wziely osoby ktora daje tylko kopiuj wklej. MI preparat bardzo duzo pomogl i nie jest to odzywka tylko skuteczny srodek BIO ( bez skutków ubocznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REKLAMOWY ŚMIECIU dawaj dowody!!! Dawaj skan paragonu!!! Z wszystkimi prawnie wymaganymi informacjami, żeby można było sprawdzić tę "firmę" (czyli oficjalnie powiedzieć, ze to oszustwo - sprawdzenie NIPu to 15 sekund). ALe nie wstawisz, bo takiego paragonu NIE MASZ! To coś to OSZUSTWO! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvelina Hamera
witajcie. Ja używałam i byłam bardzo zadowolona.... W sumie u mnie specyfik ten przyniósł szybie efekty, bo po jakiś 2-3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRolinkAa22
Testowałam perfumy a produkt do rzes dopiero mam okazje wyprobowac! Ciekawe recenzje procz jednej osoby ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia MIlanka
A czemu tak uważasz? Znam kilka osób kóre stosują ten środek od wielu miesiacy i jakoś na nic nie narzekają... Nie wiem skąd masz takie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, to ja wstawię ten paragon jak tylko go dostanę. Wysyłaj na lowca.naciagaczy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DesperATKA HAHA idz spac bo juz pora na Ciebie. Szmatławcu. Do pracy nie wstajesz? widac ze potrafisz spamować tylko na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XTeddyBearX
Zdjecia wyslane na emaila. Wszystkim polecam lekture producenta. preparat dziala nawet ostro. spektakularne wydłuzenie mozna osiagnac jezeli stosuje się z głowa. NIe zanotowałam skutków ubocznych to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miisscalifornia
uzywalam tego magicznego srodka i juz nie podchodze do takich reklam sceptycznie. Mam uzywa, ja uzywam, siostra uzywala i na kazdej z nas zadzialalo. Niestety cena nie nalezy do niskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góoowno a nie wysłane! Oto „miła” i konkretna wiadomość, jaka przyszła: "nie bedziesz miec zadnej firmy bo jestes na to za tępa. Wolisz innym uprzykrzać życie jak największy pasożytKazda obojetnie jaka firma reklamuje sie w ten sposob aby ludzie mogli sie o niej dowiedziec. Dlaczego ty jestes taka osoba ktora siedzi tylko jak baran na forum i nie zrobi cos swojego i nie zobaczy jak to jest zaczynac?Dnia 10 grudnia 2015 1:15 stoprocent_firma ojebało Ci się w głowie? zaczynami swoj biznes nie jestesmy zadnym kaszubskim a ty psujesz marke... pomyslalas chociaz przez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×