Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0bsesja

Po co uprawiać seks z mężczyzną jak się go nie kocha?

Polecane posty

Gość gość
ja też nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby co się traci? Dla mnie lepsze niż masturbacja, bo tak to sama się namecze, muszę fantazjować o czymś, a mając wprawnego kochanka tylko sama przyjemność. Poza tym realny mężczyzna lepszy niż ręka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a więc tak: - tabletki anty wpływające źle na organizm - mimo to ryzyko ciąży - brak poczucia przynależności do przyszłego męża - brak ekscytacji gdy już się będzie miało oficjalnego chłopa - Twój facet źle znosi wiadomość o każdym Twoim byłym (chyba że to ukryjesz) - czy otoczenie wie że masz kogoś tylko do seksu? jak się wyda to opinia puszczalskiej - porównywanie kochanka do przyszłego, lepiej się cieszyć z tego co się ma niż wzdychać za dawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- tabletki anty wpływające źle na organizm - mimo to ryzyko ciąży -nie biorę tabletek,mimo to nie jestem w ciąży ;-) - brak poczucia przynależności do przyszłego męża -że co?! Jaka przynależność :-D muzulmanka jesteś? - brak ekscytacji gdy już się będzie miało oficjalnego chłopa - nie wiem o co w tym chodzi. - Twój facet źle znosi wiadomość o każdym Twoim byłym (chyba że to ukryjesz) -trudno. Zresztą jak nie jest prawikkem nie będzie miał takich problemów. Mojego zadawala fakt,ze on jest najlepszy. - czy otoczenie wie że masz kogoś tylko do seksu? jak się wyda to opinia puszczalskiej -najblizszi znajomi wiedza. Opinia puszcxalskiej mnie nie martwi - porównywanie kochanka do przyszłego, lepiej się cieszyć z tego co się ma niż wzdychać za dawnym. -dlatego mój najlepzzy kochanek zostanie moim mężem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się wydaje, że kobieta potrzebuje bliskości, miłości, bezpieczeństwa, żeby uprawiać seks? Naiwny jesteś. Seks, to seks, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Nie chce zostac wymiana ani nic. Ale ja jakbym miala uprawiac seks to tylko i wylacznie z mezczyzna mojego zycia, tak jest najlepiej, w szkolach o tym ucza nawet, poza tym w mojej rodzinie rowniez tak jest, oprocz tego jestem tez wyznania katolicko-rzymskiego, choc nie chcialabym czekac z seksem az do slubu, nie wytrzymalabym, mimo to szanuje decyzje innych, dojrzalych ludzi, niech kazdy zyje po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×