Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

penicylinka

prezent dla chlopaka na swieta i silka

Polecane posty

siemano! mam pytanko. chce mojemu nowemu chlopakowi <3 kupic jakis super prezent na swieta. wiem ze jest strasznie zajawiony na kulturystyke i silke, no ale ja to akurat niee wiem o tym nic :( dlatego sie chcialam was spytac co by mu mozna bylo kupic. wiem ze ma sztange i hantle w domu bo widzialam ale nie wiem co by mu mozna bylo dac jeszcze. na silce sie nie znam, wiem ze nie chce mu dawac zadnych supli bo to zlo :< ale jakies narzedzia do cwiczen moze? nie mam za duzo pieniazkow, tak do 70 zl, max 100? ktos cos moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przy takiej kwocie może być ciężko kupić coś na siłownie, ale rozejrzyj się za jakaś odzieżą na siłownię. Na pewno za 100 zł nie kupisz nic porządnego jeśli chodzi o wyposażenie siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie fajna kiecke i powiedz ze to dla niego niech w prezencie se popatrzy na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche malo jak na jakis sprzet fajny chyba. może jakiś gryf nowy? powinnas sie zmiescic w tej cenie. bo pewnie ma prosty, a sa jeszcze lamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryf to może być faktycznie dobry pomysł, ale weź pod uwagę, że najlepiej by było gdybyś wiedziała jakie końcówki ma ten gryf który Twój chłopak już ma, bo jeśli kupisz taki z końcówką innego rodzaju nie będzie mógł na nowy nałożyć starych obciążeń :) Myślę że mogę Ci polecić też drążek rozporowy/wielofunkcyjny, np. taki: http://www.abcfitness.pl/silownia/drazki_do_podciagania/drazek_wielofunkcyjny_sg-065_sapphire.html Świetny do wyrobienia sobie mięśni pleców i i sylwetki w kształcie litery V. Może też posłużyć jako pomoc przy robieniu brzuszków, pompek i wielu innych ćwiczeń. W cenie do 100 zł możesz jeszcze pomyśleć np. o worku treningowym, ale pytanie czy Twojego chłopaka to interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest sportowcem to pewnie lubi chodzić w bluzach. Mega ciuchy znajdziesz tutaj: www.empati.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś dla rozładowania emocji? :) hej! ja kupiłam jazdę po torze :) Mąż był naprawdę zadowolony i bardzo podobała mu się jazdaaaa! :) Voucher znalazłam na stronie www.devil-cars.pl mają tam naprawdę dobre ceny oraz duży wybór szybkich aut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
To są dość drogie zabawki, w takim budżecie ze sprzętu to chyba tylko zaciski na gryf albo więcej ciężaru. Można też pomyśleć o akcesoriach: magnezja (jeśli jej używa), rękawiczki, pas, pas obciążeniowy (z łańcuchem i karabińczykiem do robienia pompek czy podciągania dla zaawansowanych), mata itp. Dobrym pomysłem może też być odżywianie (np. suplementy jakieś, jeśli używa) albo np. jakaś literatura fachowa. I jak ćwiczy siłowo to pewnie też aeroby - biega, jeździ na rowerze, pływa? Ma w domu wagę? Jak nie to za 100 PLN jakaś waga powinna się znaleźć. Sukcesów w sporcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakąs torbe sportowa? sama chodze na siłke i wiem jak mnie to wkurzało jak musiałam do plecaka wszystko upychac po treningu. na tej stronie http://www.torbytorebki24.pl/ znajdziesz rózne torebki i torby, rowniez meskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaSmródka
zrób mu loda i po sprawie. bedzie zadowolony a kasa w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Faktycznie, za taką kwotę ciężko kupić jakiś sprzęt na siłownię, ale za to na pewno możesz kupić mu coś, dzięki czemu będzie mógł zacząć przygodę z trenowaniem, jak na przykład http://www.uns-supplements.com/pl/c/Rzezba/72 w końcu i tak musiałby z tego skorzystać, więc Ty możesz mu w tym pomóc sporo wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnym prezentem może być śnieżno biała koszulka typu polo z godłem reprezentacji Polski. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×