Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

himpokrytka

zapodajcie meskie imię

Polecane posty

rozumiecie zasady gry? poproszę męskie imię, tak mnie dziś naszło na wspomnienia swoich byłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wipier//dalaj z tym dziecinnymi zabawami szmatławcu pier//dolony !!! Miałaś się k***o zabijać, dlaczego jeszcze twoje bękart mają matkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM blond pustaku idź już stąd lepiej wylizać, jakiś owłosiony 0dbyt co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof, to było w pierwszej liceum, zakochał się we mnie, bylismy przyjaciółmi, spedzalismy w szkole dużo czasu, ja nie byłam zainteresowana zwiazkiem z nim. Teraz jak sie widujemy mówimy tylko "cześć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku//rwa najgorsze imie na świecie to już bym wolał mirosław mieć, choć brzmi tak samo ohydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him kogo to obchodzi ??? won ty szmato !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli historie są prawdziwe, to Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę tylko powspominac swoich byłych nie możesz mi zabronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur, no nie miałam do czynienia z żadnym arturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehehe no ciekawe czego się dowiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc skoro nie Artur, to Paweł. Mam niestety złe zdanie wyrobione poprzez kontakt z trzeba mężczyznami o tym imieniu, ciekawa jestem, czy znałaś jakiegoś i czy będziesz miała podobną historię do tych, które ja znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenobiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him tylko postaraj się opisując to boskie imie na G :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezydery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajtuj i EEEEdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz 1 chodziłam z nim 3 tygodnie, przyjeżdżał do mnie rowerem był to mój drugi chłopak który poprosił mnie o chodzenie :) po 3 tygodniach uznałam że zbyt nie śmiały i za spokojny. 2 miałam 15 lat, poznałam go na 17 urodzinach kuzynki, był koniec maja, chłopak nauczył mnie całować, piłam z nim swoją pierwszą wódkę, łaziłam po lesie po nocach on jako jedyny zwracał się do mnie Ewelinciu, nigdy nie zapomne jak byłam pijana i nie mogłam zapiąć spodni "po siusiu" no i on mi je zapiął, na tych wakacjach spotkałam go jak pracowałam wyrósł na przystojnego faceta w moim typie, wtedy wydawał mi się nieco niechlujny i nie odpowiadało mi to że lubił alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAVIK44LETNI
EEE HIM ROZPIRAWICZYSZ 44 LETNIEGO FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóżcie kaftan tej idiotce hehehe żenada dosłownie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł to dużo pracy przede mną... 1.mój pierwszy pocałunek, chłopak z mojego wieku, zranił mnie bardzo przez niego pierwszy raz chciałam popełnic samobójstwo, chodził ze mną i jeszcze z dwiema innymi dziewczynami na raz. Obecnie nie zyje od 5 lat, powiesił się. 2.Paweł instruktor nauki jazdy, dziki romans słowny, byłam w nim zakochana przez rok, typowy cham mówił do mnie per du/po choć się rooochać, chciałam tego ale on nie chciał podczas jazd a ja miałam małe dzieci i nie mogłam sb pozwolic na spotkania wieczorem, planowane spotkanie nigdy nie miało miejsca, cierpiałam gdy nie odpisywał ale koniec końców kontakt mamy do tej pory. 3.z******ty chłopak, przyjaciel, obecnie drugi rok siedzi za granicą, poznałam go jak pracowałam w restauracji, spedziłam u niego noc spaliśmy razem w łóżku a nie uprawialismy seksu, piliśmy razem, namówiłam go na tatuaż, Paweł za którym tęsknię! brakuje mi go strasznie, często do niego chodziłam i siedzielismy o niego w pokoju. 4.6sierpień tego roku, ja w pracy , on mnie podrywa, zagaduje, łapie za rękę, kupił lizaka, kilka komplementów, zwizek już tego samego dnia, niestety seksu nie było, on złamał nogę, ja poznałam innego i cóż olałam go, starał się przez 2 miesiące!! ja chetnie utrzymuje z nim kontakt, spotkalismy się 3 razy jako kumple, zabawny, taki pocieszyciel powiedziałabym wręcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz 1 kolega chłopaka mojej koleżanki, musiałam z nią chodzić na te podwójne randki bo ona się bała że jak ktos mnie zobaczy z jej rodziny to będą się zastanawiać gdzie w takim razie jest agata... facet stary! ja miałam 15 lat on 30... masakra, meczyłam sie z nim ale koniec końców mile go wspominam, użądliła mnie osa w stopę usiadliśmy a on tak rozmasował mi to uządlenie i wgl stopy że byłam jak nowonarodzona :) 2.sąsiad... miłość mojego życia, kiedyś mu powiem ale nie chcę stawiać go w trudnej sytuacji, czasem wydaje mi się że on wie że ciagle coś do niego czuję, fizyczny kontakt tylko uścisk dłoni i przypadkowe otarcia, kocham go miłością czystą, nigdy nie przestane marzyć o przytuleniu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, czyli trochę mi potwierdziłaś myśli na temat posiadających to imię. każdy z tych trzech, których ja znałam był uroczy, sympatyczny, fajny. Dwóch mega pociągających, męskich. Ale każdy żonaty i każdy chciał jakiegoś skoku na bok. Ciekawe z iloma jeszcze tak chcieli i z iloma im się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis z 21:26 dotyczył imienia Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 15 lat zadawałaś się widzę z dużą ilością facetów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 15 miałam chyba z 8 facetów, podajcie jeszcze jakieś imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego masz takiego rozkapionego motyla srajesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×