Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam bardzo cienką i sucha skórę pod oczami. Pojawiły się też zmarszczki, ale najgorsze jest, że skóra jest cienka, jakby papierowa. Jakie zabiegi będą najlepsze na taki problem? Zależy mi na ujednoliceniu kolorytu (mam sińce), pogrubieniu i ujędrnieniu wiotkiej skóry pod oczami. Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi karboksyterapii na twarz. działa przeciwzmarszczkowo, już po kilku zabiegach skóra staje się grubsza, bardziej nawilżona. Chodzę na te zabiegi do Kliniki BBC na Ursynowie, polecam - zwłaszcza że ceny maja naprawdę korzystne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałaś skąd jesteś więc ciężko mi polecić ci jakiś salon. Jeżeli mieszkasz w okolicach Wrocławia, Krakowa lub Gdyni mogę ci polecić salon Anna Pikura (ja korzystam z tego we Wrocławiu) Mają tam specjalną ofertę zabiegów pod oczy. Ja zazwyczaj korzystam tam z zabiegów oczyszczających, ale ostatnio przeczytałam w newsletterze firmy (możesz się do niego zapisać ze strony internetowej) że do 20.12 polecają w promocji zabieg Sophisticated Care. Ja go sobie wykupiłam na twarz, ale można też kupić wersję pod oczy. Ceny są superatrakcyjne. Za jeden zabieg pod oczy chcą 50 zł a za pakiet 5 zabiegów 150 zł. W skład mojego zabiegu na twarz wchodzi peeling, aplikacja kolagenu (sprawdzałam - jeden słoiczek kolagenu AP kosztuje powyżej 200 zł!), masaż, maska algowa oraz aplikacja dobranego kremu. Myślę, że pod oczy jest podobnie. Na suchą skórę pod oczy najlepsze rozwiązanie to odżywienie i mocne nawilżenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o botoksie? W Wilanowie jest fajne centrum medyczne SKJ - z tego co wiem, to właśnie robią takie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej... Może to jest rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za zlot spammerskich KUUUUREV?? :o Co to za zlot spammerskich KUUUUREV?? :o Co to za zlot spammerskich KUUUUREV?? :o Co to za zlot spammerskich KUUUUREV?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi z kwasu hiularonowego albo botoxu. Wiem ze sprawdza sie tez nowa Formula swiss medical ntsrha ( taka nazwa). Takie zabiegi odmlodzą skore i poprawia sprężystość. Po nich będziesz inaczej sie czuła i szybko przywykniesz do pozytywnych zmian:) podczas zabiegu który bedzie polegał na nakłóciu skóry igłą powinna zastosować krem ze znieczulenie. Mi koleżanką poleciła lidoakine w kremie ze strony: www.naporost.pl i tam kupuje juz ciągle dla siebie lub córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg wygładzający pod oczy to botolift. Oczywiście bez żadnego bólu i ostrzykiwania. Miałam taki zabieg wykonywany w salonie w Poznaniu www.beautypremium.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkakilore
No ja tez robie mikrodermabrazje jak ezdze do Lublina do Esteticenter, robie to tak raz na rok mniej wiecej, ale buzie mam bardzo ladna teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kwas hialuronowy. Do tego zabiegu ( dla konfortu) polecam znieczulenie lidokainą w kremie. Mi kolezanka polecila krem ze strony www.naporost.pl i tam kupuje przed kazdym zabiegiem kosmetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiux
Jest tyle opcji, że właściwie trudno sie zdecydować. Możesz o tym troche tutaj poczytać: http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/zapomnij-o-workach-pod-oczami/ Ale na Twoim miejscu wybrałabym się do kilku klinik i tam podpytała, co będzie dla Ciebie najlepsze. Konsultacja ze specjalistą to lepsze rozwiązanie niż pytanie o to ludzi w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam WellDerm i zabieg z kwasem hialuronowym pod oczy. Jest świetny - trwa zaledwie 5 minut, a efekt jest niesamowity! Teraz z tego co widziałam są promocyjne pakiety zabiegów pod oczy (i nie tylko), więc warto się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki pod oczami sprawdzi sie krem nawilzajacy floslek alo wazelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dokładnie to samo. Praktycznie zrezygnowałam z makijażu oczu, bo każdy cień w zestawieniu z sińcami pod oczami wyglądał tragicznie. Korektor, podkład i puder nie były w stanie ich zatuszować. Dlatego zdecydowałam się na mezoterapię anti aging. Zabieg powtarzam co ok pół roku, a efektami jestem zachwycona. Jedyne czego żałuję to, że tyle z tym zwlekałam. Zabieg robiłam w Krakowie w Medestetis, ale z tego co wiem to właśnie otwierają nowy gabinet w Warszawie. Na prawdę polecam: http://www.medestetis.pl/krakow/zabiegi/mezoterapia-anti-aging/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka999
Może warto wybrać się na jakiś profesjonalny zabieg poprawiający wygląd skóry w tych okolicach? Przejrzyj sobie ofertę tego salonu http://www.spaprzemysl.pl/zabiegi,kategoria/2,twarz . Oferują rozsądne ceny:) Możesz też próbować kremów przeciwzmarszczkowych ale nie liczyłabym na jakieś cudowne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że super leczniczo na skórę pod oczami działają zabiegi Icoone. Mieszkam na Bemowie i chodzę na Icoone do Kliniki urody i pięknej sylwetki. Moim zdaniem Icoone jest niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten zabieg z kwasem hialuronowym pod oczy w WellDerm był bardzo bolesny? Myślałam o takiej opcji, ale jakoś bardzo boję się nakłuwania okolic oczu. Jak było u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Centrum SKJ na konsultacji w sprawie zabiegi na zmarszczki na czole i pod oczami. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Zdecydowałam się na botoks, a co! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ten zabieg hialuronowy pod oczy nie jest bolesny. Igła cieniuteńka, to trwa raptem kilka minut. Jak będziesz zainteresowana, to zapytaj w WellDermie o dr Bliżanowską. Ona Ci wszystko wytłumaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! nie ma lepszego preparatu na okolice oczu niż serum EVENSWISS. Jet naprwdę super! Oczywiście - nie dbamy o skórę pod oczami. A ona jest pozbawiona warstwy tłuszczowej i narażona na starzenie. Evenswiss usuwa zmarszczki, cienie , worki pod oczami i co jest prawdziwym bonusem: unosi górna powiekę. Cena dość wysoka, ale często są promocje w sklepie www.sheartist.com Zaraz po użyciu pojawią się delikatne, miłe mrowienie. Dla mnie najlepszy preparat pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! nie ma lepszego preparatu na okolice oczu niż serum EVENSWISS. Jet naprwdę super! Oczywiście - nie dbamy o skórę pod oczami. A ona jest pozbawiona warstwy tłuszczowej i narażona na starzenie. Evenswiss usuwa zmarszczki, cienie , worki pod oczami i co jest prawdziwym bonusem: unosi górna powiekę. Cena dość wysoka, ale często są promocje w sklepie www.sheartist.com Zaraz po użyciu pojawią się delikatne, miłe mrowienie. Dla mnie najlepszy preparat pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to pójdź najpierw na konsultację do gabinetu medycyny estetycznej np do www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie. Ja do niego chodzę i polecam. Zobaczy Twoje zmarszczki i doradzi jaki zabieg będzie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam pytanie do uzytkownika pod nazwa ''Sylwia,,. Czy moglabys napisac,jaki preparat do mezoterapii stosuja w Medestetis? Kto dokladnie wykonuje Ci ten zabieg(imie)?Jak dlugo utrzymuje sie efekt? Gabinet zanm osobiscie ,ale jeszcze mezoterapii tam nie wyprobowalam.Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie na zmarszczki najbardziej sprawdza się jednak laser Fraksel Dual. Zmarszczki się zmniejszają, skóra się odmładza i naprawdę widać różnicę. Warto sobie odłożyć na taki zabieg niż wydawać kasę na kremy, które i tak nie działają... Chodzę do kliniki Krajewskiego przy metrze Wilanowska, miejsce bardzo w porządku i maja rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botolift to swietny zabieg, zmarszczki są wygładzone lepiej niż po botoksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy syf chcecie wyglądać jak''Bogumiła Wander '' po latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×