Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej sprawdza mi się biożel nawilżający Eye Care Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiar! Dr Bliżanowska rzeczywiście jest super! Jestem juz umówiona na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że na zmarszczki najlepszy jest zabieg wygładzania. Ja co jakiś czas chodzę do gabinetu www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie na zabieg, mam zdecydowanie mniej zmarszczek, lepiej wyglądam i moja skóra wygląda bardziej promiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwale Fraxel Dual. Skuteczna sprawa. Robiłam przy metro Wilanowska - w klinice Macieja Krajewskiego. Wszystko było ok, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie przyjmuje ta lekarka Bliżanowska? Polecasz? Bo jak sprawdzona, to sie chętnie wybiorę, szukam kogoś z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zadziałać bardziej radykalnie, jeśli zmarszczki są głębokie to juz same kremy raczej nie pomogą. Ja chodzę na różne zabiegi do SKJ, to bardzo fajne i profesjonalne centrum medyczne w Wilanowie. Można u nich wykonać różne zabiegi. Umów się na konsultację, to wszystko Ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmarszczek pod oczami pozbyłam się dzieki pomocy gabinetu www.bellazone.pl . Zajeli się mna profesjonalnie i wyszlam o 15 lat mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwsze zmarszczki zaczęłam używać kremu z algami morskimi z bielendy, mam też serum z tej serii. Razem dobrze nawilżają, wygładzają skórę, napinają, widzę też poprawę jeżeli chodzi o mniejszą widoczność zmarszczek... Na pewno krem pod oczami trzeba leciutko wklepywać, a nie mocno wcierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek jest bardzo delikatny i nie sądze, że się idealnie sprawdzi bo ja mam wrażenie, że te kremiki są dobre na sińce pod oczami ale nie na zmarszczki. Tzn mnie nic nie dały. Może mezoterapię sobie zastosować? http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem Instantly Ageless. Na youtube można znaleźć wiele filmików gdzie widać jego działanie. U mnie sprawdził się rewelacyjnie. Efekt widać już po dwóch minutach od nałożenia go na skórę no i jego działanie utrzymuje się do kilku godzin. Jest idealny na większe wyjście. Zobacz na stronie www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj umówić się na wizytę do salonu http://www.aleja-piekna.pl/, myślę, że na miejscu doradzą ci odpowiedni zabieg, który przyniesie najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UAV
Świetnie działa Anti Aging Floslek. Idealne, zwłaszcza na taką delikatną skórę pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze zmarszczkami chodziłam do http://www.esthe.pl i efekt jest naprawdę spektakularny. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam te kremy Floslek, rzeczywiście fajnie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się do salonu w Poznaniu www.beautypremium.pl do p.Izabeli, mają różne zabiegi na zmarszczki wokół oczu. Mi akurat pomogły zabiegi RF, które bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, miałam ten sam problem i bardzo mi pomogły zabiegi z kwasem hialuronowym Juvederm Volbella. Lekarz delikatnie obstrzyknął mi skórę pod i wokół oczu. Może nie jest to przyjemny zabieg, ale moja skóra wygląda w tych okolicach na wzmocnioną i gładszą. Nie jest już taka cienka i papierowa. Dodatkowo oczy wyglądają dzięki temu na mniej zmęczone, młodsze. Lekarz też delikatnie podał mi Juvederm na kość oczodołową, dzięki czemu zniknęły "dołki" pod oczami i nie tworzy się cień. Choć słyszałam, że to nie jest dobra metoda dla osób, które mają worki, w których gromadzi się limfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberia
Powiem tak, o zmarszczki szczególnie te wokół oczu warto zadbać wcześniej, zanim się pojawią. Tak czy siak, w moim przypadku sprawdzają się kremy z Farmony http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-pod-oczy-pl/ sama używam teraz Biokrem nawilżająco-rozświetlający, mamie natomiast kupiłam taki do cery dojrzalszej i też jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że kwas hialuronowy byłby dobrym i skutecznym rozwiązaniem. Z własnego doświadczenia polecam taki http://www.techderm.pl/ , ale myślę że najważniejsze żeby trafić w ręce dobrego lekarza. Tego ci nie zastąpi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila434
Ciężka sprawa, bo czasami taka jest uroda danej osoby. Jak macie duży problem ze zmarszczkami wokół oczu to można próbować zastosować serum dermorevital od eveline, on jest dobre, wiele dziewczyn chwaliło ten kosmetyk, także i ja postanowiłam go wypróbowac. U mnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze bardzo dbam o okolice oczu, bo tam chyba w pierwszej kolejności pojawiają się zmarszczki. Cały czas szukam w sieci jakie są najlepsze kremy głównie przeciw cieniom i workom pod oczami. Nawet trafiłam na artykuł o kremie Remescar i jestem ciekawa waszej opinii. BO u mnie to faktycznie rewelacyjne daje efekty ten krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogix
zabiegi zabiegami, ale jednak nie wolno zaniedbac codziennej pielegnacji bo bez tego te zabiegi za wiele nie zdzialaja. od siebie moge podrzucic ten krem hadalabo: http://www.hadalabotokyo.pl/pl/product/1347/krem-pod-oczy-przeciw-oznakom-zmeczenia-na-dzien-i-na-noc/ , daje super efekty i nie uczula a mam pod oczami naprawde bardzo wrazliwa skore. bazuje na mieszance kilku rodzajow kwasu hiauronowego :) to bardzo wazne zeby uzywac osobnego kremu pod oczy bo czesto spotykam sie z tym ze np. moje kolezanki w ogole nie maja kremu pod oczy tylko smaruja cala twarz zwyklym kremem nawilzajacym, niestety na delikatna skore pod oczami to za malo i jest to najlepszy sposob na to zeby juz w mlodym wieku nabawic sie tam zmarszczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie zabieg na zmarszczki nie wchodzi w grę - to jest dla mnie za drogie. Poszukuję czegoś tańszego, jakiegoś kremu, ale naturalnego - nie czegoś silnego, na efekty mogę poczekać. Czy możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolelllaaa6
U mnie dobrze sprawdził się krem pod oczy rozjaśniający z serii Royal nasil eveline, on zawiera śluz ślimaka, bardzo pożądany, popularny ostatnio składnik w kosmetykach. Nawilża, rozjaśnia okolice oka i napina skórę, ja jestem bardzo zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

ZenPro to nowoczesny laser CO2 o długości fali 10600nm polecam

wykonac ci ten zabieg możesz go wykonać w estetycznamed wykonywane są przez profesjonalny personel polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka

Kolagen DH to rewelacja na zmarszczki, do tego jest w fomie pitnej 🙂 i ma witaminki co jest dodatkowym plusem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Polecam poczytać o Kolagenie, szczególnie firmy doppelherz. Moim zdaniem jest to odkrycie i warto być na bieżąco i stosować. Czas upłynie, zmarszczki się porobią, a z czasem ciężej będzie im przeciwdziałać 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×