Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość wionna

u mnie świetnie się sprawdza krem od Hada Labo Deep Wrinkle Corrector  taki różowo-biały pod oczy i usta. 🙂 mam nadzieję, że i Tobie się on sprawdzi 🙂 pozdrawiam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOrny

Kolagen firmy Doppel Herz u mnie zrobił rewolucję w "kosmetyczce" 😉 Piję go codziennie i odkąd naprawdę robię to dzień w dzień to widzę mega różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandentanna

Dobre ceny na preparat Radiesse znalazłam w Stargardzie w gabinecie  www.piotrromanczuk.pl Lifting twarzy przyniósł u mnie najlepsze rezultaty, tak że rzeczywiście widzę zmiany w postaci wygładzonych zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej przeszkadzały te cienie pod oczami jak patrzyłam rano w lustro.  Niby stosowałam podkład i jakieś różne 'wspaniałe' metody, ale miałam wrażenie że mój problem i tak staje się coraz większy. Czytałam gdzieś na blogu o przeciwzmarszczkowym ochronnym kremie pod oczy od dermofuture z power bees, ze złotem koloidalnym oraz eliksiru z miodu od czarnych pszczół. Jestem po dwóch dniach stosowania i przyznaję, że skóra minimalnie jest już napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja  z moimi zmarszczkami skorzystałam z konsultacji on-line z lekarzem medycny estetycznej. Jak ktoś też ma ochotę to zerknijcie na stronie na facebooku Klinika medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic tam pisze jak się na taką konsultację można zapisać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dopiero zaczynam czytanie wątku ale może podpowiecie mi bardzo proszę (zanim przebrnę przez te wszystkie strony wątku  ), który zabieg najlepiej na kurze łapki widoczne tylko przy uśmiechaniu?
Od paru dniu przekopuje internet i mam wybrane 3 rozwiązania.
1. kwas hialuronowy
2. osocze bogatopłytkowe (można to zrobić tylko na okolice oczu?) https://magnopere.pl/regeneris-osocze-bogatoplytkowe/
3. profhilo ( już mam zaplanowany 1 zabieg na twarz i zastanawiam czy się nie zrobić drugiego ale może doktor skupiłby się tylko na oczach, można tak?)

Zmarszczki teraz widoczne są tylko przy uśmiechaniu, ale za chwilę zagoszczą na twarzy na stałe 🙂 dobrze, że podejmujesz temat wcześniej, żeby opóźnić ten proces. Na pewno skórę należy nawilżać od środka, więc warto stosować wszelkie ampułki zawierające dużo kwasu hialuronowego np. cytocare 532 w formie mezoterapii i bardzo polecam robienie takich zabiegów przy użyciu pistoletu multiigłowego, bo oprócz tego, że mniej boli to dodatkowo preparat podawany jest równomiernie, nie robią się siniaki i liczba nakłuć jest dużo większa co też fajnie pobudza skórę. Osocze to też dobry pomysł, bo z tego co się orientuję, po serii takich zabiegów wzmacnia się sieć naczyń krwionośnych i skóra jest lepiej odżywiona, więc efekt jest bardziej długotrwały. Koniecznie pytaj na jakich zestawach wykonują osocze. To bardzo ważne. Ja osobiście serie osocza miałam robioną przy użyciu zestawów stosowanych w ortopedii. Gdybyś była zainteresowana podam Ci namiary 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zmarszczki pod oczami znakomicie działa witamina C. Znalazlam specjalną linię kosmetyków w Hebe właśnie w witaminą, Bio Vitamin c i to z Bielendy- polskiej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko jest też krem silnie ujędrniający pod oczy przeciwzmarszczkowy z Bielendy z linii Royal Bee Elixir. z miodem Manuka, mleczkiem i pyłkiem pszczelim. Bardzo dobra linia kosmetyków do cery dojrzałej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli problem jest duży to może warto iść na zabieg a potem kosmetykami zatrzymać efekty. Zobacz sobie kosmetyki Mesoboost, Acidboost, Senseboost z których można dobrać do skóry i potrzeb takie zabiegi po, a w samym salonie na pewno kosmetyczka pomoże dobrać który. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×