Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyuzdana nastka to kolejny debilny projekt Deklowatej

Polecane posty

Gość gość

Siemano 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi Cezar Caligula
Spośród wszystkich obywateli Rzymu kochałem tylko jednego Incitatusa - konia -8- kiedy wszedł do senatu nieskazitelna toga jego sierści lśniła niepokalanie wśród obszytych purpurą tchórzliwych morderców -8- Incitatus był pełen zalet nie przemawiał nigdy natura stoicka myślę że nocą w stajni czytał filozofów -8- kochałem go tak bardzo że pewnego dnia postanowiłem go ukrzyżować ale sprzeciwiła się temu jego szlachetna anatomia -8- obojętnie przyjął godność konsula władzę sprawował najlepiej to znaczy nie sprawował jej wcale -8- nie udało się nakłonić go do trwałych związków miłosnych z drogą żoną moją Caesonią więc nie powstała niestety linia cesarzy - centaurów -8- dlatego Rzym runął -8- postanowiłem mianować go bogiem lecz dziewiątego dnia przed kalendami lutowymi Cherea Korneliusz Sabinus i inni głupcy przeszkodzili tym zbożnym zamiarom -8- spokojnie przyjął wiadomość o mojej śmierci -8- wyrzucono go z pałacu i skazano na wygnanie -8- zniósł ten cios z godnością -8- umarł bezpotomnie zaszlachtowany przez gruboskórnego rzeźnika z miejscowości Ancjum -8- o pośmiertnych losach jego mięsa milczy Tacyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×