Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobra kawa ziarnista

Polecane posty

Gość gość
W Polsce nie kupisz dobrej kawy. Ja kawę przywożę z urlopów. Ostatnio właściciel sklepiku z kawą na Rossio w Lisbonie strasznie się zdziwił, że chcę 5 kilo kawy. Ale facet ma chyba najlepszą. Taki maleńki sklepik obok Pasteleria Suica. Lubię też włoskie kawy. Zawsze, jak jestem w okolicy Sorrento przywożę tam paloną kawę Maresca. Problemem kaw, które są sprzedawane w Polsce jest surowiec, najtańszy z możliwych, żeby zarobić jak najwięcej. Dlatego jeśli nie masz innych możliwości, to kupuj dobre ziarna w hipermarketach. Porządna Tchibo, ale nie Family czy Jacobs, chyba że cię stać na ciut droższą Segafredo, ale też z tych droższych. Absolutnie unikaj kaw z małych palarni, bo oni tylko chwalić się potrafią, że produkują dobrą kawę. Jak kupisz, od razu zaklei ci młynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja od jakiegoś czasu kupuje sobie kawę w sklep.kawoteka.com.pl/ i domownicy zachwyceni, zarówno mieszankami Kawoteki jak i kawami smakowymi, super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za smak odpowiadają kawa ziarnista. Warto wybrać kawę z wyższej półki, smak i aromat robią robotę. Widzę, że już dziewczyny pomogły znaleźć dobrą kawę  A jaki ekspres? Ekspres bierze się jakiejś sprawdzonej firmy. . Ekspresy mają teraz w swoich programach kilka rodzajów kawy. Są z pojemnikiem na mleko- ten pojemnik trzeba myć oczywiście , albo ekspresy z gumową rurką, którą wsuwasz do kartonu.

https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/

 Jeśli szukacie profesjonalnego ekspresu do kawy do kawiarni albo do firmy polecam kontakt z Tchibo coffee service. Powinni dobrac odpowiednie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×