Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GośćM

Zypytac go bezposrednio czy chce sie ze mna kochac?

Polecane posty

No On mnie zdazyl poznac dosc dobrze bo przez krotki czas mieszkalismy razem. Tak. I to bylo w tym najlepsze ze to bylo zrzadzenie losu i dzieki temu zobaczylam ze istnieja normalni porzadni mezczyzni. Zaczelo sie od kumpelstwa, bo ja b lubie towarzystwo dobrych kumpli, a pozniej z czasem dzien za dniem zblizalismy sie do siebie. Po pewnym czasie kiedy juz sie w nim zakochiwalam uwielbialam patrzec na niego kiedy robi zwykle rzeczy np zmywa podloge!tak umie sorzatac:D kolejna zaleta. No kurcze poznac osobe z ktora dobrze sie czujesz i potraficie podyskutowac az do niemalmklotni a czasem smiac sie z siebie czy potraficie sie rozbawic, to jest b doibry znak na relacje wiodaca do przewaznie zgranego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to z tymi pytaniami. Dlaczego ty jestes wciaz sama? Czemu nie znajdziesz sobie chlopaka? Taka dziewczyna i sama? I tego typu inne. Wkurzajace bardzo. Zreszta teraz u mnie czasami mama zapyta tez to jak tam u tego twojegoX. A ja musze to dementowac cos odpowiadac a zaraz pozniej stek mysli o Nim.. Kolko sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Jak to zmywał podloge ? :-D Moze jeszcze powiesz ze robil pranie, potrafil gotowac i zamiast alkoholu uprawial sport ? Ty chyba cos czuje zartujesz sobie cos ze mnie :-D Dlugo z nim bylas i mieszklalas. Jak juz go niepotrzebujesz to oddaj mi go !!!!! :-P On ma jakies wady ? Cos tu chyba nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIREKFAJFUS
k***y przestancie juz P******IC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Te ciagle pytania ze strony rodziny mam juz naprawde serdecznie tego juz dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D serio serio. Kiedys byla u nas mega impreza i kazdy spal ja balowalam do rana ale bylam w bardzo kiepskim stanie to on zaczal po tym wssystkim sprzatac:) no taki zloty. Ale najlepsze jest to co sb teraz uswiadomilam. Nie moglam zasnac i przypomnialam sb swojego 1 chlopaka sympatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialam sb mezczyzne, ktory mnie wprowadzil w swiat seksualnosci. Byl ode mnie starszy o 5 czy 6lat, ja mialam z 15 czy 14. Pamietam ze spedzilam z nim cudowne chwile, to on mnie pierwszy piescil, z nim nauczylam sie dobrze calowac, on pierwszy raz mi zrobil dobrze, ale do rzeczy. Teraz uswiadomilam sobie ze na jego wzor szuakam mezczyzny i moj ten X ma wiele cech podonych do tego mojego pierwszego. Na prawde. Teraz wszystko sie rozjasnilo:) jutro to sobie poskaladm w glowie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Sprzedaj mi go !!!! :-D Ile chcesz, stac mine dzis na wszystko. On ma jakies wady prosze powiedz cos kochana jeszcze bardzo prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mial wady jasne. Wkurzal mnie czasami, ja go tez raz to wgl przegial ale po tamtym zdarzeniu w sumie mialam do niego wiekszy szacunek, a czasami bywalam wredna i wgl. Masakra jak sb czasami siebie przypomne i moje jazdy.:( emocje czasami przyslaniaj mi rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Tamten zrobi ci dobrze czyli co ten niepotrafi :( chyba jednak ma wady a juz myslalam ze to ten. A tamten jak ci dogodzil, fajnie chociaz bylo co? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIREKFAJFUS
ale te K***Y P*****LA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D bylam siksa nic nie wiedzialam o swojej przyjemnosci znaczy malo wiedzialam. On rozbudzil moja seksualnosc wprowadzil w ten swiat, zreszta pamietam ze mowil ze z***biscie caluje a bylam malolata:P byl cudowny, teraz dopiero to po latach sb przypomnialam. Nie naciskal na mnie. Nie chcial mnie uwiesc, ale spedzilismy super chwile i z duzym sentymentem wsoominam go. Teraz ma juz zone od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Oj to dorze ze wieku 14 lat nie zrobil ci dziecka dzis czesto o takich przypadkach sie slyszy. A ten Nasz Samiec umie rozbudzic kobieca seksualnosc czy raczej to chyba nie :( Czy on chyba raczej jakis nieudolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Zabardzo nierozumiem. Mozesz jakos rozwinoc i co z ta jego seksualnosia wzgledem kobiety :-P Dobrze wychowany to tacy sa ja takiego niestety jesze nieuswiadczylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
To chociaz przed snem rozwin choc troszke tamta mysl. Bardzo cie prosze milusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wychowany, bo nie naciskal nigdy, kulturalny. Chcialam sie z nim kochac ale tylko w myslach,bo po pierwsze mam pewna umowe jak juz wspomnialam po drugie nie chcialam na razie psuc czystej relacji, bo chcialam "trzezwo" poiznac jego osobowosc, bo wiadomo ze jak w gre wchodzi seks pozadanie, to juz inaczej postrzegamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscOla
Aha. Ale co dalej to taki fajny niespotykany okaz cie zostawil od tak, co znudzilas sie mu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie jak ma na imie :) zdradz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Supermen, Batman albo Spajdermen ? :-P :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładnie. Macie polew z mena Autori. Jutro ona nas dopadnie... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćM
Juz mi sie znudzilo opisywanie go.:D 🖐️ jest z******ty i podobne ma cechy jak moj pierwszy chlopak. Juz wiem czym sie kierowac w poszukiwanich:) dzieki wlasnie pisaniu na kafe odkrylam wazna rzecz w swoim zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie wie nawet ze odkad przestalismy sie widywac ja szalalam na jego punkcie, pisalam dla niego wiersze:) i nie nie zostawil mnie. Pisalam wczesniej jak to sie potoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On by sie po mnie tych wierszy na pewno nie spodziewal, ja zreszta tez bym sie nie spodziewala ze popelnie jakis wiersz:) zainspirowal mnie. Milosc czyni z nas szalencow. Teraz jednak te uczucia do niego maja inny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy sie kiedykolwiek tak zakochaliscie? Jesli nie to glodny sytego nie zrozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad rok temu wiodlam zupelnie inne zycie i nie wierzylam ze sa normalni czy porzadni mezczyzni. Dobrze ze przywrocil mi wiare w mezczyzn, zq to jestem mu wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja
W wieku 27 lat poznałam idealnego mężczyznę w podobnym wieku do mojego. Pokazał mi bardzo wiele co to znaczy kochać i być kochaną. Odkrył mnie na nowo, moje uczucia, moją seksualność. Byłam równie zdziwiona jak ty, że można spotkać takiego mężczyznę. A spotkałam go przypadkiem. Tak naprawdę do dziś nie wiem jak to było możliwe ze oboje wpadliśmy na siebie. On dażył mnie bardzo silnym uczuciem i ja jego również. Urwałam znajomość bo to było zbyt intensywne i mnie przerosło. Dziś mam 33 lata i mimo ze spotkałam ideał i był równie po krótkim czasie wyznacznikiem w poszukiwaniu podobnego to juz nie znalazłam podobnego i się poddałam. Dlatego tobie radzę. Nie ważne co sie stało zrób co z tym jak najszybciej póki masz go w zasięgu wzroku lub reki albo zwyczajnie masz kontakt. Moj zniknął, kontaktu zero i do dziś został tylko smutek, pustka i cierpienie. I na pewno będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×