Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Znowu samotna sobota ...:(

Polecane posty

Tak mi smutno byłam :(w centrum handlowym pomóc kolegom wybrać prezent dla ich kobiet i mi się smutno zrobiło jestem sama nikt mi nie da prezentu znowu samotne święta wyć mi się chce:(:(:(.Tyle ludzi w centrum tyle par zakochanych ,a ja musiałam wrócić do pustego domu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizirka
Kardulaki co z Toba?:( Nie masz zadnej kolezanki Pamietam,ze z pracy tez nie jestes zadowolona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem sam moze mnie zaprosisz na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dużo koleżanek mam jedną która ma faceta i dzisiaj pojechali kupić choinkę na święta ,inną poznałam przez internet miałyśmy iść na piwo dzisiaj ale się nie odezwała więc pewnie nic ze znajomości pozostałe mieszkają daleko i mają swoje rodziny i swoje sprawy:( Na święta jadę do domu ale płakać mi się chce jak widzę w jakim stanie jest dom i w ogóle znowu sama rodzeństwo ma swoje rodziny zaczną się durne komentarze czuję się tam jak trędowata.Wolałabym siedzieć sama w domu ale zaraz rodzina sie obrazi ,że nie przyjechałam do rodziców na święta itp..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Warszawą.Co Wy robicie w wolnym czasie..?? Tyle tutaj tematów ,których singielki piszą ,że mają ciekawe hobby ,które pochłania ich wolny czas chciałabym wiedzieć co to za hobby i jak spędzacie wolny czas może coś się znajdzie dla mnie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloze sie ze jestes stara panna bo: 1) masz kosmiczne wymagania co do idealnego faceta 2) najpierw miala byc kariera potem zwiazek ale ze sie zestarzalas bo kariera zajela troche czasu to wszyscy sie pozenili a ty zostalas z reka w doopie 3) bylas mega patologiczna imprezowiczka zlewajaca kazdego dobrego faceta a wybierajaca bad boysow ktorzy cie roochali i olewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
A mi sie wydawało ze masz kogos.Moze cos wczesniej zle przeczytalam. Ja w wolnym czasie vhodze do klubu fitness na zajecia-tam poznalam mnostwo dziewczyn,z ktorymi czasem sie spotykam na piwko no i biegam. Takie moje hobby sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na biznes
Zakładaj lokalny klub samotnych i już po problemie, można nawet dobierać pary w takim klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie :( strasznie mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge wpasc? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośc 17.24 nie nie mam kosmicznych wymagań to faceci mają zresztą teraz mam problemy finansowe więc nawet nie chciałabym być w związku bo na nic mnie nie stać i raczej ludzie z długami nie budzą zaufania co nie znaczy ,że brakuje mi faceta :(Byłam w kilkuletnim związku ale się rozsypało. Jeśli chodzi o karierę to nie zrobiłam żadnej jutro kończę szkołę średnią i mam zamiar iść do policealnej ...Nie nie jestem imprezowiczką wręcz przeciwnie jestem spokojną osobą,byłam zaledwie z trzema facetami z czego tylko jeden związek trwał kilka lat. Co do spędzania wolnego czasu to biegać nie mogę poza tym po pracy jestem wykończona bo mam pracę fizyczną chciałabym coś porobić żeby fajnie spędzić czas myślałam żeby kupić zestaw do decoupage i nauczyć się ozdabiać słoiki bo mam ich dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze was Nienawidze! ! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Eeeee ja mam tez fizyczna-po fachu ;)ale kocham ruch Tez jestem wykonczona po pracy jednak to jest moj relaks,czas dla mnie,ja biegając odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam też ,że nie mogę biegać ze względów zdrowotnych mogę jeździć na rowerze jak jest ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Moze sprobuj zapisac sie do jakiegos klubu,tam gdzie bedziesz lubila chodzic Nie wiem moze zajecia plastyczne? Trezba wychodzic z domu zeby kogos poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biłbym cię tak długo aż byś zdechła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Jestem cleaning lady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego miasta dokładnie jesteś? ja mieszkam 50 km od Warszawy i też samotnie spędzam weekendy, chętnie poznałabym kogoś na kawkę, drinka i ploty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Lubisz mieć szczane do paszczy? Ja uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Ja to daleko,znad Baltyku ale moze Kardulaki w Twojej okolicy mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizirka nie masz dość swojej pracy..? mnie ostatnio kręgosłup boli :(. Mieszkam w Sulejówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak trochę za daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam niedaleko Pravika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Tobie pisałam,ze jestem zadowolona.Teraz przed swietami troche jestem zmeczona.W tym tygodniu ponad 70h:(Ale zarobki mnie cieszą:)Ja lubie po prostu sprzątac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wszyscy daleko..To fajnie ,że jesteś zadowolona.Ja nie bo pracuje w jednym domu cały czas i mam dość jedno i to samo czasami nie ma co sprzątać ,a trzeba coś robić 9 godzin...w dodatku chamskie odzywki dzieci pracodawców wolałabym codziennie w innym domu no ale cóż...Wizirka można wiedzieć ile zarabiasz tak mniej więcej..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy można być zwykłym leszczem, i nie wychodzić z domu , bo jest się starym piernikiem, kasztanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizirka
Kardulaki na czysto(po odliczeniu zusu)mam ok 4500.Bywaja miesiace,że i 5000 ale wtedy naprawde się napracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×