Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak "zrzec" się połowy macierzyńskiego na rzecz partnera

Polecane posty

Gość gość

Jestem na rocznym macierzyńskim...chciałabym go jednak przerwać i "przekazać"połowę macierzyńskiego na rzecz partnera (ojca dziecka) ,czy któraś z was przechodziła taką procedurę? kiedy mam poinformować pracodawcę,że chcę wrócić do pracy,kiedy partner ma poinformować swojego pracodawcę,że chce iść na macierzyński? czy jemu też będzie przysługiwać 80%wynagrodzenia czy będzie mieć jakoś inaczej liczone? proszę o jakieś podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokumentacje daje ci zaklad pracy i tak piszesz o wykorzstaniu dodatkowego urlopu przez partnera to samo partner robi sie to po urodzeniu dziecka bo wypisuje sie na podstawie daty porodu konkretne daty trwania urlopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak mieliśmy, z tym, że mąż ma własną firmę, więc ja składałam do swojego szefa wniosek najpierw o 20 tygodni podstawowego, później o 6 dodatkowego a mąż o rodzicielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skontaktować sie z kadrową, ona odpowie, tak aby zachować wszelkie terminy i formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odzew...tylko czy wy składałyscie dokumenty już w trakcie trwania urlopu macierzyństkiego czy podzieliliscie sie jeszcze w trakcie ciąży? U nas idzie 5 mies.macierzyńskiego,ale chcę.wrócić do pracy,partner się zgadza i dopinguje mi,ja mam szansę na rozwój w mojej firmie,a u niego zaczyna się w pracy psuć i nie zależy mu szczególnie na jej utrzymaniu dlatego ta decyzja...w zasadzie nagła i spontaniczna...ja zaraz po porodzie wypełniałam dokumenty i stwierdzilismy wtedy,że będę cały rok ja na macierzyńskim i że partner zrzeka sie praw do niego,a teraz chcemy postąpić inaczej i nie wiem własnie czy jak poczatkowo sie zrzekliśmmy całosci macierzyńskiego na moją rzecz to czy teraz bedzie mozliwa zmiana zdania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×