Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własna knajpa

Polecane posty

Gość gość

Czy uważacie że w dzisiejszych czasach opłaca się otwierać własną knajpę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz wpasc w dlugi i placic 1300 haraczu cebulokomunie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno nie jest to łatwy biznes i trzeba mieć do niego sporo nerwów. Moi teściowie prowadzą restaurację i cały czas muszą się siłować z jakimiś problemami finansowymi. Na samym początku trzeba też solidnie zainwestować między innymi w sprzęt. Oni kupili ten Fagora www.fagorindustrial.pl i dzięki temu mają przynajmniej spokój pod tym względem bo nic się nie psuje. Jak masz sporo swojego wkładu i nie będzie potrzeby bawienia się w kredyty to możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi otworzyli już jakiś czas temu restaurację i są zadowoleni. Jedzenie mają przepyszne, lokal w dobrym punkcie, piękny wystrój i profesjonalnych kelnerów, którzy naprawdę potrafią doradzić. Wiadomo, że na początku trzeba trochę zainwestować i w wystrój i w całe wyposażenie gastronomii (wiem, że dużo rzeczy kupili od www.gastromarathon.pl), ale mówią, że powoli im się to zwraca i nie żałują, że zdecydowali się na własny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od konkurencji, pomysłu, lokalizacji i doświadczenia;) ogólnie własna knajpa to dość spory wydatek, przystosowanie lokalu, sam sprzęt do spora suma, nawet jak będzie to zwykły kebab, ceny zobaczyć można sobie na stronie hurtowni gastronomicznej https://www.hybryda-gastro.pl/ do tego meble, naczynia, toaleta, czynsz, rachunki, wypłaty, z całą pewnością trzeba to dobrze przemyśleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzajac knajpe pamietaj rowniez o sprzecie przeciwpozarowym oraz odpowiednich oznakowaniach bezpieczenstwa i ewakuacji. Sprawdz sobie oferte firmy PolPoż, znajdziesz tam wszystko co powinno znaleźć się restauracji aby zapewnic gościom bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczenstwo faktycznie jest bardzo wazne. Kolejna istotna kwestia jest zachowanie norm sanitarnych. W przypadku problemow w tym temacie polecam kontakt z http://www.hruzewicz.pl/, naprawde szybko pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dobrze wszystko przeanalizujesz i masz do tego smykałkę, to powinno Ci wypalic. Ja tez przed otwarciem miałam wiele wątpliwości, ale teraz wiem ze to najlepsza decyzja w moim życiu. Na początek mogę ci polecic firme www.gastromarathon.pl , gdzie zakupisz potrzebne sprzęty na początek w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysieek
Dobrze jest miec wlasny biznes, siedze w tym ladnych pare lat i mam z tego nie dosc ze mnostwo frajdy to i zysku. Kluczem jest chyba nie ladowanie na wlasne barki wszystkiego, ja np sprawy papierkowe w calosci przekazalem profesjonalnej firmie z Warszawy grazyna-ksiegowosc,pl i wspolpracuje Nam sie swietnie z obustronnymi korzysciami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W knajpie musi znaleźć się również zadbana i komfortowa toaleta. Przy jej urzadzaniu idealnie mogą sprawdzic się kabiny sanitarne WC z oferty http://sanipol.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triszaa
W gastronomii przyda się narzędzie do wysyłki wiadomości sms - https://serwersms.pl taka platforma jest łatwa w obsłudze, daje dużo możliwości. Za pośrednictwem powiadomień sms można informowac klientów o promocjach czy nowościach w menu. Komunikacja sms jest teraz popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydowaliście się na prowadzenie własnego baru lub restauracji to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.makaronyanna.com.pl Jest to producent makaronów, który zaopatruje wiele sklepów i restauracji w swoje wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×