Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama111

Trądzik

Polecane posty

Gość Mama111
No i gdy pójdę prywatnie do endokrynologa to mówię mu wtedy o tym trądziku a on sam już kieruje mnie na badania w tym kierunku? Bo dermatolog do której chodzę to wypisuje kremy, które nie pomagają i tabletki, które myśli że każdy może łykać jak cukierki. Denerwuję się, bo mam 4-miesięczne dziecko, które dotyka mnie łapkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocker234
Też miałam podobnie z Aknenorminem. Bardzo siada na wątrobę, wystarczy poczytać jaka jest lista skutków ubocznych i będzie wiadomo, że coś tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorka92
Ja podziękuje za Izotek bo brałam go ponad pół roku i sobie bardzo ciało popsułam. Poczytajcie skutki uboczne działania tego paskudztwa i będzie wiadomo na co się piszesz jak tego używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama111
Moje wizyty u dermatologa nic nie dają. Męczę się już 3 miesiąc z trądzikiem. Dostałam znów zestaw maści w tym Acnetac. 300 zł pozostawione już w aptece. Na twarzy jest jeszcze gorzej, wszystko mnie boli :( Czuje, ze psychicznie z tym nie daje rady, nie mam ochoty wychodzić z domu. Poza tym znajomi, rodzina mnie nie wspierają a jeszcze doluja. Mam jeszcze nadzieję że pomoże mi endokrynolog za 2 tygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Izotec, zupełnie mi nie pomógł. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama111
No i wyszło szydło z worka. Po 5 miesiącach biegania po lekarzach, wydaniu mnóstwa pieniędzy na maści i antybiotyki okazało się że to wina... ANDROGENÓW! HIPERANDROGENIZM. Lekarz endokrynolog wypisał mi SPIRONOL i wszystko ładnie schodzi z twarzy (miałam trądzik tylko na twarzy). Z każdym dniem widzę poprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama111
Ale oczywiście ile straciłam nerwów, łez, przykrości i czasu to moje.. :( Teraz pozostało się tylko cieszyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie skuteczną metodą jeżeli chodzi o trądzik okazał się suplement IQFACE .To właśnie dzięki tym tabletką mój problem z trądzikiem zniknął.Teraz wystarczy mi tylko zwykłe dbanie o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik pojawia się na skórze w wyniku nadmiernej pracy gruczołów łojowych. Kluczem do sukcesu jest zahamowanie ich wzmożonej nadczynności. Taki efekt można uzyskać przy połączeniu trzech składników: srebra koloidalnego, cynku i krzemu. Ich połączenie znajdziemy w preparacie Beta-Skin AcneCareCream, który wspomaga leczenie zmian trądzikowych i zapobiega powstawaniu nowych wykwitów. Szczegóły na stronie: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod słowami "cocker234" szkoda czasu na Aknenormin. Co do Izotecu też nie mam dobrych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, również odradzam wspomniany aknenormin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aknenormin i izotek? Owszem polecam, polecam omijać szerokim łukiem! Masa nieporządanych skutków ubocznych i bardzo nikła skuteczność działania... Totalna masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosowałam izotec i nie mam dobrej opinii o tym leku. Strasznie mi sie pogorszyło a poprawy nie było nawet na chwilę. Dla świętego spokoju radzę poszukać czegoś innego. Aknenorminu nie stosowałam ale niestety nie słyszałam o nim zbyt wielu dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam aknenormin. Po zastosowaniu wystąpiła u mnie jakaś połowa z wypisanych nieporządanych skutków ubocznych... Coś strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie aknenormin ! Po tym leku zamiast mi się poprawić to tylko mi się pogorszyło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odradzam i zgadzam się w 100 procentach że bardziej mogą zaszkodzić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Duac, Aknenormin oraz izotec żaden z tych leków mi nie pomógł. Trądzik wcale nie znikał a wręcz przeciwnie miałam go nawet trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem i dodam jeszcze aby unikać brevoxyl oraz benzacne . Wszystkie z tych leków zamiast pomóc to mogą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wspomniane leki nie tylko mi zaszkodziły a innym również :( Nie polecam są okropnie drogie a dodatkowo mają mnóstwo skutków ubocznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najpopularniejszymi lekami na trądzik są : Duac, Aknenormin oraz izotec ale niestety żaden z nich mi nie pomógł a bardziej zaszkodził. Z mojej strony mogę dodać, że nie polecam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem tego samego zdania co inni. Strata czasu i pieniędzy to już pomijam, ale to co te leki mogą zrobić człowiekowi to okropne! Przekonałam się na własnej skórze i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Izotec oraz Aknenormin jest niby taki rewelacyjny... Lekarze polecają a tak naprawdę te leki mogą nam więcej szkód narobić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×