Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewolnik TEJ rozkoszy

Zmiana tego przekracza moje siły

Polecane posty

Gość Niewolnik TEJ rozkoszy

Jej głowa zwisa poza krawędź wysokiego tapczanu. Ja stojąc wytryskuję do Jej ust. Patrzę na Jej szyjkę. Drobne ruchy i dźwięki połykania. Jeszcze chwila i kładę dłonie na Jej brzuszku. Rozpoczyna się rozpuszczanie MNIE w tym brzuszku. Dławię w sobie skowyt rozkoszy. TERAZ rozkoszy! Bo ten orgazm podczas wytrysku to śmieć. Gdyby te ciałko było obce! Jakiejś mało znanej kobiety. Ale nie! To ukochane, najdroższe ciałko. A ja, już rozpuszczony, rozpływam się w nim całym! W środku! W nogach i rękach. W główce. Wszędzie! Ona mi to daje. A gdyby nie dawała? Nie zmieniło by to jednak JEDNEGO. Rozkosz, której byłbym pozbawiony i tak by pozostała NAJWIĘKSZĄ, tyle że już niedostępną. o Czym by było dla mnie połykanie mojej spermy przez dowolną inną, najpiękniejszą kobietę świata? Niczym, pustką. Tylko w Niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego napisałem? Bo od kilku godzin nie śpię, dręczony pożądaniem, a Ona śpi. Słodko śpi, słodki cichy oddech. Nie śmiem budzić, bo to także ukochany cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik powtarzalny
Wczoraj wyczekiwanie doczekało się spełnienia, a dzisiaj, nad ranem, obudziło się tak samo świeże i pazerne. Od dawna już podejrzewam, że każde z moich jąder "pracuje na swoją rękę". Tylko jedno wytryskuje, a drugie domaga się swojej kolejności jutro, pojutrze. Natarczywie domaga się. Na myśl o tym, że Moja Dziewczyna mogłaby być podobna do jednej z tutejszych Pań Zasadniczych, aż mróz mi przechodzi po plecach. Moja jest absolutnie inna. Jasno kiedyś powiedziała: - to naprawdę jest paskudne w smaku, ale ja widzę twoje oczy, gdy połykam, więc nie zniechęcaj mnie do tego. Ja chcę ci to dawać i będę dawać. Tylko doceniaj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fetyszysta oralu z połykiem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy Niewolnik
Fetyszysta nie potrzebuje Dziewczyny, jako Całości Wystarczą buty, fartuch, stopy, włosy, majtki itp. Moje wlewanie się w Jej ciało, rozpuszczanie się w nim, rozchodzenie się po nim całym, jest najbardziej intensywnym kontaktem z CAŁYM Jej ciałkiem, a nie z jakimś chorym fetyszem. Choćbyś ciało dziewczyny obejmował, macał, całował, lizał i przygryzał, to daleko ci będzie do TAKIEGO kontaktu. Nie naskórkowego, ale PEŁNEGO, stuprocentowego. Ty nie wykrzywiaj tak na to gęby, bo do akceptacji, lub odrzucenia uprawniona jest wyłącznie Ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×