Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zestarzałam się w 2 miesiące

Polecane posty

Gość gość
U mnie po stresie w wyniku choroby i śmierci taty :( postarzałam sie w mig :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego faceci wolą kobiety przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się okropnie zestarzałam w krótkim czasie. A mam dopiero 24 lata:(. Stresy, depresja, nerwica, problemy w związku i oto efekty :(. Teraz dopiero zaczęłam sie zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Jest lepiej, ale juz chyba nic z twarzą nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety starzeją się szybko, dlatego powinny dawać du/py póki młode i mają jędrne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Fiat 126p/650 ułatwia w naszym kraju zaspokojenie najpilniejszych potrzeb społeczeństwa na własny samochód. Chociaż nie jest pojazdem przeznaczonym dla dużej rodziny, ale z powodzeniem nadaje się nie tylko do ruchu miejskiego i nieźle spisuje się na dłuższych, np. urlopowych trasach pod warunkiem niezabierania ze sobą pokaźnego bagażu. W ocenie modelu 650 nieznaczna poprawa osiągów trakcyjnych została okupiona podwyższonym zużyciem paliwa. Jako, że ten model samochodu przez wiele lat będzie jeszcze figurował w programie produkcyjnym Fabryki Samochodów Małolitrażowych będzie on ulegał dalszej modernizacji, aby dorównać postępowi technicznemu i jeszcze lepiej spełniać te wymagania, które stawiane mu są jako najpopularniejszemu pojazdowi na naszych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×