Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panifaulkner

Dieta kopenhaska .... start 30.12.2015

Polecane posty

Badania krwi robiłam pod koniec maja i czerwca, były bardzo dobre, poza skaczącym hormonem tarczycy. Postanowiłam jednak nie iść do endokrynologa dopóki nie schudnę. Wyczytałam że poziom hormonów zależy od wagi, a że nie przepadam za braniem tabletek postanowiłam najpierw schudnąć. W najbliższych miesiącach czeka mnie też walka z kamieniami w nerce i woreczku żółciowym - skutek diety dukana na której byłam 4 lata temu. Twoje ciążowe menu bardzo mi się podoba, akurat to co najbardziej lubię ...najbardziej bakalie :) Szkoda że takie kaloryczne. Mnie też najbardziej motywują szybkie efekty, nie wyobrażam sobie chudnąć 50 kg przez 2 lata czy dłużej. Psychika tego nie wytrzyma. Każdy czuje co jest dla niego najlepsze, na jednego działa to na innego tamto, trzeba próbować. Filmik obejrzałam, dieta wydaje się OK. :) Pozdrawiam Ciepło w ten chłodny dzień. dzień 6. waga 85.8 kg. Jestem zadowolona, spadek -4.6 kg >>>> nie chciało puścić dłuższego posta bo uznało go za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka89
Spieprzyłam pierwszy dzień...!!!! :( Po powrocie z pracy miałam atak głodu i jadłam co napotkałam! Nie wiem co mi się stało... Jutro ostateczne podjęcie walki! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka89 nie przejmuj się, czasem tak bywa. Żebyś wiedziała ile razy mnie nie udało się przejść w pierwszym dniu na dietę którą zaplanowałam. Wiem że takie rozpamiętywanie nic nie daje tylko powoduje doła. Głowa do góry jutro też jest dzień i można zacząć wszystko od początku. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 7 mija. Nie najadłam się dziś zbytnio :) Jutro nadrobię. Waga wciąż spada, samopoczucie jest OK więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka89
Ja po pierwszym dniu, nie było źle :) W końcu udało mi się zacząć hihi Panifaulkner Twoje wyniki motywują! A po ciele spadek wagi widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień jest najgorszy bo trzeba się przestawić na inne jedzenie i niepodjadanie :) Super że dałaś radę! Widzę spadek wagi, ale najbardziej po brzuchu na którym mam najwięcej tłuszczu - wypłaszczył się i fałdka się zmniejszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka89
A cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie codziennie. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Przez ostatnie dwa dni nie jeździłam bo w poniedziałek miałam awarię samochodu i musiałam przemieszczać się na piechotę. Po powrocie do domu myślałam że odpadną mi nogi ze zmęczenia i przemarznięcia - w ciągu niespełna 3 godzin przeszłam 10.5 kilometra co mnie dobiło i do tej pory to odczuwam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam dietę zbilansowaną
www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MietowaMama
Warto sie postarać i nie złamać się dziewczyny, efekty nie przyjdą same, pamiętajcie, robi sie je samemu. Poczujciete moc sprawczą, że to czy coś wkładacie do ust zależy do Was i tylko od Was. Kazdy by chcial być piosenkarzem, skrzypkiem, artystą stać w blasku sławy na scenie, al enie każdy wie, że trzeba latami cwiczyć, szkolić swój warsztat, cięzko pracować. Tak samo z dietą. Nie schudniemy od czytania o dietach, ja tak wpadłam w pulapke. Schudniemy od tego czego nie zjemy. Taka prawda. Nie ma nic tajemniczego. A dieta ketogeniczna czy pozniej niskoweglowodanowa jest najlatwiejsza po prostu, bo oducza od chleba i cukru i ladnie pali zapasy. Mnie nic tak nie zmotywowalo jak perspektywa macierzynstwa, to byl moj cel, projekt, zwal jak zwal. Mialam to codziennie przed oczami, cale pol roku. Latwo nie bylo, klamac nie bede, nierzadko chodzilam spac lekko glodna, osłabiona, zmeczona, nieraz bylam padnieta i spocona, ale samo sie nie zrobi, tylko naszymi rękami, nóżkami i mózgiem, żeby sie nie obżerac. Zrobiłam to moją codziennością. Moje nowe ciało było gdzies tam het het na horyzoncie i myslalam, ze mi sie nie uda, ze szkoda, ze sie poddam, wiele razy myslalam, ze to g. warte i pojde se do sklepu kupic chipsow paprykowych, zupke chinska ulubiona amorre pomidorre, milke swoja, i purre knora, do tego zrobie sobie kilka tostow z serem z i pomidorem i poczytam, to byl moj nalog. WIele razy mijajac w sklepie polke z chipsami prawie plakalam z rozpaczy, serio, takie jazdy lapalam. Jak narkoman, niestety. Poczulam bluesa i wiatr w zaglach walsnie po szybkim kopie kopenhaskiej, po pierwszych 10 kilo. WTedy wiedzialam, ze warto i sie nie poddam. Jedzonko z dzis: 1. 4 Wasy z maslem, twarozkiem, pomidorem i ogorkiem kiszonym, kawa z mlekiem. 2. duze jablko, 2 mandarynki 3. kapusniak, dorsz z piekarnika polany maslekiem, fasolka szparagowa, 2 ziemniaki 4. koktajl maslanka, banan, maslo orzechowe, rodzynki, orzechy 5. na kolacje bedzie omlet z 2 jajek z konfitura sliwkowa swojej roboty, herbata z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka89
Drugi dzień za mną i ponad 1 kg mniej. Takie coś cieszy :) Byle do tych upragnionych (co najmniej) 5 kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka89
@panifaulkner jak tam ? :) Wytrwałaś ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MietowaMama
Właśnie, daj znać ile schudłaś. U mnie ok, aczkolwiek mala mi zachorowala, wiec zasu mniej. Moja dieta z wczoraj: 1. kawka z mlekiem (oczywiscie po karmieniu) 2. 2 kanapki male z razowca, posmarowane awocado, na to losos wedzony, pomidor, ogorek kiszony, herbatka mietowa 3. woda z cytryna, jablko 4. risotto (ale ryzu sobie wzielam mniej) z kurczakiem w paski, papryka i inn warzywka w tym 5. smoothie- szpinak, plaster buraczka, marchew, jabluszko, do tego 5 migdałow i 2 orzechy wloskie 6. pol filizanki twarozku domowego z esmietana, rzodkiewakami i rzezucha. I niespodzianka, jest juz 3kg mniej. Ciesze sie, jak dziecko. Wlaczylam cwiczenia, takie lekkie na dywaniee, ale generalnie widac ze pomogla rezygnacja z podjadania i mniejsze porcje, szlaban na slodycze i wieksza regularnosc posilkow. Po 20 nie jem juz, to tez sie lepiej mi spi i trawi. Do lata chce osiagnac swoj cel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zoolander 2 (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 Zimne, stalowe spojrzenie, drapieżne oko tygrysa… tylko on potrafi strzelać spojrzeniem z siłą magnum. Powraca Derek Zoolander, największa, jedyna taka gwiazda modelingu. Piękno wcielone. Kiedy ostatnio widzieliśmy największe gwiazdy męskiego modelingu Dereka Zoolandera (Ben Stiller) i Hansela McDonalda (Owen Wilson), byli u szczytu sławy, szefując „Centrum im. Dereka Zoolandera dla dzieci, które nie potrafią dobrze czytać i chcą nauczyć się innych fajnych rzeczy”, a Mugatu (Will Ferrell) znajdował się za kratkami. Od tego czasu zmieniło się wszystko, Centrum im. Zoolandera nie istnieje, a Derek i Owen żyją w upokorzeniu poza głównymi wydarzeniami świata mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na konsultacje on line w Poradni Dietetycznej www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Dietetyczna
http://www.edietetyk.com.pl/zam%C3%B3w-konsultacj%C4%99-online.html Zapraszam na zdrowe odchudzanie bez wyniszczających diet, głodówek i drogich suplementów. Tylko zdrowa zbilansowana dieta redukcyjna przygotowana indywidualnie dla każdego jest gwarancją trwałej utraty zbędnych kilogramów bez efektu jojo. www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba09
Dziś mija 5 dzień diety i jestem troche zawiedziona :/ Gdy ważę się rano, to wychodzi na to, że w ciągu tych 5 dni schudłam tylko 1,5 kg ! Czy to normalne? Jest szansa, że waga zacznie spadać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Dietetyczna
do buba. bardzo dobry spadek wagi. Zdrowe odchudzanie od 0.5kg do1,5 kg w ciagu tygodnia. Brawo.Pozdrawiam www.edietetyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ja dziś zaczynam kopenhaska może ktoś też ma ochotę,jestem po kawie bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Odpisałam Ci w innym watku 😉 ja tez dziś zaczynam, z jakiej wagi strtujesz jeśli można spytać? ja 78,6 / 170 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Dieta kopenhaska mi nie pomogła, niestety... ale użyłam sposobu z tej strony: dietalux.wordpress i udało mi się schudnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×