Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa333333

jaki materac?

Polecane posty

Stoję w obliczu nie lada wydatku - muszę kupić łózko i materac. Nie jest łatwo wybrać, bo rodzajów materacy i ich kombinacji są dziesiątki. Lubię spać na twardym, śpię na boko-brzuchu :) Może ktoś ma podobnie i wybrał sobie już fajny dla siebie materac. Bardzo prosiłabym o podzielenie się uwagami - jaki to materac, jak się sprawuje, ile czasu jest w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad rok temu, kupowalismy lozko+materac w ikei (akurat promocja byla :P ) i wzielismy materac Hamarvik, tez spie na boku/brzuchu, jak dla mnie jest mega wygodny, taki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ikei mam prawie 200 km, to nie pojadę po gabaryty, a może wiesz, jaki/z czego jest ten materac? (wszystkie warstwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie na stronie wyszukałam - same sprężyny, nic więcej - dla mnie byłby za miękki, sprawdzałam sprężyny są najbardziej miękkie, na nich misi coś być, pianka albo mata kokosowa, spotkałam sie też z włosiem końskim i wełną, co odpada z oczywistych dla mnie powodów twarde są pianki, albo przynajmniej ich odpowiednio gruba warstwa ale gubię sie juz w tych materacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanem materacy z JYSK. Oni dają REALIZOWALNĄ 15-sto lub 25-cio letnią gwarancję, że sprężyn szlag nie trafi. Ja mam starą wersję S25 i pomimo ogromnego obciążenia swoje wytrzymał :). Jak lubisz twardo, to dobry będzie PLUS S50 lepszy (stabilniejszy i bardziej dopasowujący się do ciała PLUS S95. x Ogólnie, jak chcesz mieć twardo, to bierz dużo sprężyn kieszeniowych na metr + wkładkę kokosową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z ikei, cos z sultanem :D nie umiem sprawdzic, bo chyba juz nie ma tego materaca w ikei :O sprzeyznowy, z dwustronnym poszyciem, grybym, bo sprezyn nie czuje, srednio twardy, bardzo wygodny. kiedys mialam z jysku MASAKRA, zadnego poszycia nie bylo (chyba) albo tak cienksie, ze po miesiacu zaledwie sie rozerwlao czy poprzecieralo i te sprezyny wbijaly nam sie w cialo :O musialam nalozyc na niego z 3 rozne grube koce i dopiero przescieradlo :O koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na swoim topik z 7cm lateksu, więc sprężyn nie czuję, bez tego rzeczywiście nie potrafiłbym już na nim wytrzymać, ale on ma kilkanaście lat i poważne uszkodzenia mechaniczne wygryzione kiedyś przez psa :(. Z tego co zauważyłem, to im droższy, tym warstwę nad sprężynami ma grubszą. x W materacach z IKEI przeraża mnie mała liczba sprężyn na metr (połowa tego, co w JYSK-u). Topik lateksowy mam z IKEI i jestem z niego bardzo zadowolony. Widziałem, że ostatnio wrócił do ich oferty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IKEA mordedor ,twardy jak diabli z dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz single,czy duble ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety śmieszne nie jest. Gdyby nie ostrzenie zębów przez szczeniaka, to nie wstydziłbym się zanieść tego materaca do wymiany. W sklepie namawiali mnie nawet na to :). Głupio mi, bo szczeniak zrzucił kiedyś na siebie, wietrzący się materac, a potem właził pod niego i powygryzał poszycie :(. Teraz, to już jest materac jednostronny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona potrzebuje King size śpi z konkubinem i jego synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szlajko :) potrzebuje materaca 120x200, ale rozmiar tu akurat nie ma znaczenia tylko przekrój, że tak się wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie JYSK-a masz dobre zdjęcia tych materaców w przekroju, a w sklepach są ich "kawałki" do wglądu. Jak kupujesz całość, to lepiej zastanów się nad stelażem. Przy 120cm to będzie zazwyczaj pojedynczy i może okazać się za słaby lub będziecie "zjeżdżać" oboje do centrum łóżka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym łóżku nie będziemy oboje, tylko ja plus dwa koty, plus występy gościnne mam upatrzone łóżko z dodatkową listwą przez środek i dwiema dodatkowymi nogami, więc bez obaw chodzi mi o sam materac, bo tu nie mam zdania, bo nie mam wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
właśnie dzisiaj materac do mnie przyjedzie piankowy z warstwą lateksu z jednej strony i mata kokosową z drugiej zobaczymy, jak sie będzie sprawował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój materac kupowałam w sklepie www.bjas-design.pl w Szczecinie, ale mają też sklep internetowy. Zajrzyj na ich stronę, poczytaj opisy, może znajdziesz odpowiedni materac dla siebie. Ja mam materac termoelastyczny i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy materace ekologiczne PlantPur Composite. Są to unikatowe ekologiczne, produkowane w Polsce materace, do produkcji, których wykorzystano oleje roślinne, eliminując tym samym wykorzystanie substancji toksycznych i nieprzyjemny zapach pianki. Więcej informacji o materac na stronie: plantpur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam materac kupiony w sypialniaplus.pl - super jest wygodny, idealnie dobrany do moich pleców i szczerze mówiąc doskonale się wysypiam. jestem bardzo z niego zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze  swojej strony polecam materace z pianką bultex. Najwygodniejsze na jakich spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpimy na materacu HetmanAqua z lateksem. Jest przecudny i naprawdę się wysypiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdecydować się na materac hybrydowy Comfeel. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, bo połączenie sprężyn i pianki w jednym modelu daje niesamowity komfort podczas snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×