Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Gość eviii
Hej mogę sie do was dolaczyc. Startuje od dziś z waga 68. Cel 55. Wzrost 169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) jest ktoś jeszcze na tym forum? Cisza taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogulka
Dieta 1000 kcal jest bardzo trudna dla mnie do osiągnięcia, dlatego wspomagam się Formoline L112, niedawno kupiłam na allegro. Teraz dziennie zabiera mi to około 400 kcal, więc jestem bliska założonej wcześniej diety, tym bardziej, że ma się od czasu do czasu kryzys i zje się coś bardziej kalorycznego, wówczas nie mam takich wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acro2
Ja się tutaj odchudzałam z sukcesem. Zostały mi jeszcze 3 kg do schudnięcia przed budowaniem masy mięśniowej. Miałam przerwę w odchudzanie, gdzie jadłam dość sporo a teraz ciężko mi wrócić z powrotem do diety więc wsparcie by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagrubasiaaaa
ja jestem 4 dzień :) waga: 66 wzrost: 161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acro2
U mnie dzisiaj słabo. Śniadanie + obiad = 814 kcal. Mam nadzieję, że nie dojem powyżej 1100 kcal. Najgorsze, że dzisiaj piątek i chciałam wyjść ze znajomymi na jedno piwo z sokiem czyli to juz daje + 350 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 21 lat, 160cm i 73 kg. Chce schudnąć do 60kg, od 3 dni stosuje ta dietę 1000 i nawet nie odczuwam dużego głodu, a wczoraj zjadłam niecałe 700kcal. Pije dużo wody i czerwoną herbatkę. Cwicze codziennie latwe cwiczenia spalajace tluszcz- pajacyki, brzuszki, deska, pompki (babskie), przysiady, sprint w miejscu i skakanka, oprocz tego caly dzien "biegam" za dwulatkiem. boje sie tylko, ze po wszystkim pojawi sie jo-jo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze zapomnialam polecić Wam kalarepke i kasze jaglana- zdrowe i dietetyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Byłem na diecie 1000kcal i nic to nie dało. Teraz jestem na diecie bezwęglowodanowej i póki co 8kg w 3 miesiące. Do celu pozostało 12. Polecam zajrzeć na stronę http://nadiecie.net/ Znajdziecie tam mnóstwo róznych diet wraz z dokładnymi opisami i poradami a także przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka781
Ja próbowałam różnych diet ale szybko się zniechęcałam bo brak efektów,ale odkąd jem regularnie i przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl czuję się świetnie i na pewno nie przestanę schudłam już 8kg w miesiąc i idę po więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tez sie dołączę chociaż mówią, że ta dieta to kara wśród diet, a nie przyjemność no ale człowiek się chwyta ostatniej deski ratunku jak już nic innego nie pomaga. Rozpisujecie sobie jadłospis, na cały tydzień, czy korzystacie z jakichś gotowców już? Jakieś wspomaganie do diety? Suplementy, ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi znajoma poleciła dietę Herbalife. Efekty jak dla mnie świetne. Koktajle jako zamienniki posiłków sprawdzają się u mnie super. Są odżywcze i do tego pełnowartościowe i niskokaloryczne. Dużo smaków jest dostępnych na http://sklepdiety.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi znajoma poleciła dietę Herbalife. Efekty jak dla mnie świetne. Koktajle jako zamienniki posiłków sprawdzają się u mnie super. Są odżywcze i do tego pełnowartościowe i niskokaloryczne. Dużo smaków jest dostępnych na http://sklepdiety.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijons1
A ja się uczepiłam jagód acai, bo wspomagają odchudzanie i jednocześnie regenerują organizm np. po dużym wysiłku fizycznym, jak dla mnie ustrzelone w dyszkę i moja waga leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jagody acai są znacznie słabsze od ketonów malinowych i zielonej herbaty. na mnie super działa SLIMMER (www.slimmer.fit) i zielona herbata z olimpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla każdego lepsze coś innego ;) generalne wyciągi owocowe powinno się stosować nie tylko w diecie, ale też przy oczyszczaniu organizmu z toksyn. Acai posiadają takie własciwości :) Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Kobitki,mam legginsy Nivea,wyszczuplajace,antycellulitowe,ujedrniajace z Q10.cena w rossmanie 129.90.Odsprzedam za 69 zl.Rozmiar S-M.L-XL.Nowe,oryginalnie zapakowane. 794 771 789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 2016.11.21 nie no oczywiście, że masz racje. Acai - mówisz o jagodach acai? ja mam na nie w pracy taki szał że kurier jest codziennie z opakowaniem, sama się zastanawiam czy nie spróbować trochę tłuszczyku od 96 r (od ciąży) sie uzbierało tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila3a
Na tematy diet warto zaciągnąć opinii u ludzi, którzy się na tym naprawdę znają. Sama dieta jak większość forumowiczów zauważyła nie wystarczy, trzeba do tego dodać również aktywność fizyczną. Wracając do diety jest fajny temat na stronie www.zdrowyty.eu Jest to catering dietetyczny, czyli rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą przejść na dietę, nie tracą na walorach smakowych. Czyli zdrowe i bardzo smaczne dietetyczne jedzenie. polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna to gwarancja skutecznego odchudzania. Warto również wykonać badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłustyserdel
zaczynam od dzisiaj 161 cm, 63 kg w rok blisko 10 kg przywaliłam DRAMAT , na własne życzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodajcie do diety błonnik jabłkowy, bądź owsiany - rewelacyjnie działa podczas jakichkolwiek diet. Dostępny na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na moim przykładzie polecam błonnik jabłkowy, świetnie komponuje się z jogurtem. Również zamawiam na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie schudnąć i to zdrowo to polecałabym dietetyka. Mi się z moją panią dietetyk, która pomaga mi przez internet udało juz schudnąć 12 kg, chce jeszcze 9 :D i wiem, że mi się to uda, bo dieta jest smaczna i nie monotonna, czasem są takie smakołyki, że zjadłabym więcej:D Jakby ktoś miał ochotę to polecam zasięgnąć porady u Pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai,moja dziewczyna stosowała go i w krótkim czasie straciła na wadzę planowane 11kg,unikając stosowanie diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila160
Ja stosowałam do podobnej diety suplement diety IQacai i udało mi się sporo schudnąć,zachęcam abyś też spróbowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia_52
Zachęcam Cię do połączenia diety z suplementem diety IQacai,ja dzięki takiemu połączeniu schudłam 7 kg w parę tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od miesiąca suplement Iqacai i 4 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×