Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze ci życzę

Hej!jak po Sylwestrze,bardzo szalałeś?

Polecane posty

Gość gość sylwia
Hej..jestem..sorry że dopiero teraz,musiałam ratować honor córki..powiedzmy takie bardzo ważne zadanie do wykonania.Jeszcze konczymy..ale juz prawie finalnie gotowe dzieło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewam się :) Córka jest ważniejsza ;) dobrej nocy bratnia duszo,jeśli mogę tak pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Powiedzmy że równie ważna tylko nieco inaczej.Śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I oczywiscie ze mozesz..bo ja czuję dokładnie tak samo bratnia duszo..tak jak Ty nie rozumie mnie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kiedyś napisałam Ci na priv że najważniejsza ale wiesz..ze Ty też byłeś i Jesteś bardzo ważną dla mnie osobąJeszcze żaden mężczyzna tyle dla mnie nie znaczył..no może poza moim ojcem.:-)i młodym.Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Szkoda że już nie mam tego numeru.Cofnęła był słowo Żeg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowych :) czasu się nie cofnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny księżyc dziś u mnie święci,będę myślał o Tobie ;) Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wiem..u mnie ten sam księżyc..Myślę o Tobie .Mam teraz trudny czas być może decydujący o moim losie na wielu płaszczyznach ,ale nie chcę o tym teraz pisać.Cieszę się ze Cię mam bo myśl o Tobie daje mi siłę.Szkoda że nie mogę teraz wtulić się w Ciebie ..Jesteś pierwszą osobą o ktorej tak.myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I której tak potrzebuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufam jak przyjacielowi ..mimo ze dokonujesz wyborów które nie do konca mnie cieszą ale ja szanuję te wybory i zawsze Ci kibicuję.Pamiętaj o tym. xx xx dzięki za twoje wpisy. jeszcze nigdy takiej dobrej kupy nie wycisnelam jak po przeczytaniu twych wpisow. idealne na zapieczony stolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r***ajmy sie co noc, co taki slabeusz z ciebie, py.ta nie staje? smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Czasu nie cofnę mimo to chcę do Ciebie.Rozrywa mi serce ..duszę sie w tej beznadziei.Leze sobie ..i tęsknię.Dzień w ktorym natrafiłam na Twoją kłódkę. .tę drugą z imionami ?był jednym z najszczesliwszych dni w moim życiu.Warto było przebyć tą drogę by to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,Sisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tu patologia i hejterzy zaglądają :) Coś nie pasuje to wyjazd z tematu i nie czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Hej..ładny dziś dzień prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny dzień,tylko te słońce mnie dziś wykończyło,padam z nóg ;) Sylwia a Ty pewnie opalanko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Tak ..trochę na leżaczku troche w urzedzie bo miałam kilka spraw do załatwienia ..potem kawa mrozona z lodami na lezaczku i przed chwilką przepyszną obiadokolację sobie wszamałam..choc miałam juz nie jesc deka mięsa.Troche mnie opaliło.Zaraz idę swoje 3 lilie przesadzić bo jak mi wjadą kosiarką to moze sie to dla nich zle skonczyć.A co u Cb.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję stanowczo za długo,tyle w weekendy można sobie pozwolić na mały relaks :) a u mnie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to było postanowienie,pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Fajnie mieć taką bratnią duszę..zupelnie nie ingerując w życie prywatne ..o nic specjanego nie pytac chyba ze o zdrowie i akceptowac wszystkie wybory jakiekolwiek by one nie były.Nie tylko Ty popełniasz błedy bo ja też..i nie mnie je oceniać cieszy mnie ze zawsze starasz sie zrozumiec motywy mojego postępowania i zawsze trafnie i konstruktywnie potrafisz mnie ocenić.Czasem wydaje mi się że znasz mnie lepiej niż ja samą siebie..i łapięsie na tym że uswiadamias mi to co siedzi we mnie od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No to się cieszę że ok.Nie przepracowuj sie proszę..Dbaj o serducho bo o ile dobrze kojarzę to miałeś jakieś dolegliwosci..a co z głową?mam nadzieję że to były tylko migreny i już Cię nie męczą te bóle uporczywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rzeczach prywatnych to możemy pogadać przy wspólnej kawie,taki już jestem,potrafię dotrzymać tajemninicy i nie wnikam za bardzo a czyjeś życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czami mam dość,ale nie poddaje ;) Masz dobrą pamięć...znikam,muszę odpocząć,Aniołku,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No czemu by nie :-)powiem Ci ze to nawet nie głupi pomysł z tą kawą...nie ingerujesz ale potrafisz zmotywować i podniesc na duchu ..coś doradzic itp a to sie bardzo liczy w dzisiejszym świecie.Taka nie zobowiazująca..przyjacielska kawa to chyba nic złego zresztą mielibysmy o czym gadać ..nawet będąc jedynie znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
No jasne odpoczywaj. Zdrowie jest najważniejsze .Ja też zmykam juz za długo dzis jestem na kafe..ide do ogrodka..nacieszyc sie jeszcze tym słoneczkiem i coś popracować ..nim wieczór nastanie.Pa..orełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×