Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie wróciłem od córki i znów pokłóciłem się z zięciem!

Polecane posty

Gość gość

Ten człowiek od zawsze działał mi na nerwy, od momentu, kiedy zaczął z moją córką chodzić. Potem gdy córka oznajmiła nam, że jest w ciąży,z tym człowiekiem odczułem jeszcze większą nienawiść. Proponowałem córce, żeby została przy nas, urodziła dziecko, że będę się cieszyć, z wnuka ale żona się uparła, że to jej się nie mieści w głowie córka,z bękartem a tamta bardzo chciała wyjść za mąż i się zgodziłem na to, z trudem prowadziłem ją do ołtarza. Urodził się mój wnuczek, naprawdę wyjątkowo dobre, grzeczne, kochane dziecko, w sumie to nie ma nic wspólnego z rodziną mojego zięcia Dzisiaj sytuacja wyglądała tak, że byliśmy u córki zobaczyć jej córeczkę, którą niedawno urodziła. Sytuacja wygląda tak, że wszyscy skaczą wobec nowego dziecka (swojej córce się nawet nie dziwię) ale jej teściowie i ich syn wyprowadzają mnie z równowagi. Zięć mówi do swojego dziecka by się nie pałętał i się na niego drze. Myślałem, że pójdę i mu przywalę. W końcu powiedziałem temu facetowi by dał mu spokój albo przywalę mu po ryju. Potem chwilę czasu spędziłem, z wnuczkiem i powiedziałem mu, że jak ojciec czy tamci dziadkowie będą się na niego krzyczeć to, żeby zawsze do mnie zadzwonił i go ucałowałem. Chwilę później miałem awanturę z żoną, że wtrącam się do rodzinnych spraw córki i rozbijam jej rodzinę. Dla niej to się liczy bardziej zięć niż wnuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu siaduja faceci po 50 serio ???;/ chyba prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego,musiałem gdzieś o tym napisać, skoro żona nie chce mnie słuchać o tym co dzieje się w rodzinie mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo ruskiego szampana i krokietów z kapustą . prowo tak denne ...że 3 pierwsze zdania wyczerpały mój limit na ten miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Gdyby doszła konsekwencja co do tego ile jest dzieci i czyje, i parę uwag o stanowisku czy zachowaniu teściów córki (na razie są jak postaci z papieru), to można by ocenić wyżej. Na razie: 1/10 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkanagrilu
Gratulacje dla tych co przebrnęli przez 3 zdania za cierpliwość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×