Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Wiollcia86
Witajcie moja dieta? MŻ i dużo ruchu. dodatkowo zainstalowałam apke w tel na której liczę każdą kalorię póki co mieszczę się w przedziale do 1200 kcal. po tygodniu już nie czuje głodu a moje myśli nie są skupione tylko i wyłącznie na tym by coś wszamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) U mnie dzwonek ok ! Jakoś leci . Dziś piękna pogoda więc trzeba korzystać wybieramy się dziś na basen . Oj będzie jutro wszystko bolało ! A niech boli sobie byle by tylko waga mniej pokazywała ! Wiollcia to dużo chcesz schudnąć ? Niffi napisz konieczne jak Ci poszło i nie dawaj się kobietko ! Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
pracę dostałam...tylko jeszcze tak gdybam nad nią :) dietę trzymam, na biegi wieczorne się wybieram...waga poranna była 83.600 (spadło mi jak na razie w dwa dni 2.300 ) to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
Blanka111 mam nadzieję, że uda mi się w ciągu roku jakieś 30kg. Więc pewnie zostanę tu najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
Wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam z Chodakowską prawie płakałam gdy nie które ćwiczenia były poza moim zasięgiem... dziś też zamierzam się porządnie spocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatni tydzien schudlam0.5kg-jestem zadowolona,tym bardziej,ze jak co tydzien zjadlam dowolny posilek,czyli co tylko chce :)jest o.k oby tak dalej waze juz 64.4 przy 174cm daze do 58kg i wierze,ze niedlugo to sie uda.Milego weekendu-ja waze sie w piatki ale chetnie poczytam w poniedzialek jak wam poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
to wyzej to ja mb32. Po weekendzie dodam cos ciekawego z ksiazki dr Beck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
mb32 jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Jaryba gratuluje nowej pracy ! teraz to będzie Ci leciał dzień za dniem :) a waga leci w dół oj leci ! Jaryba wytrwałości życzę wtedy na pewno się uda ! Mb gonię Cię koleżanko :) ja dziś na wadze zobaczyłam 64.5 ale jestem niższa od Ciebie więc wyglądam z tą wagą jak wyglądam ! zobaczymy w poniedziałek po weekendowych szaleństwach jak będzie sprawa wyglądać. Wiollcia to tak jak ja MŻ :) tylko z ćwiczeniami to na bakier jestem... nie mogę się jakoś zmotywować . Jedynie u mnie basen raz na dwa tygodnie i ostatnio szybki marsz z kijkami prawie codziennie przez godzinę . Dziewczyny miłego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
Blanka111 ja postanowiłam tą aktywność mieszać. w tym tygodniu przed tv skaczę w przyszłym tygodniu mój luby zajmie się dziećmi bo ma pierwszą zmianę a ja wyskoczę na rowerek. Chce zrobić 100 km w tydzień. od ubiegłego czwartku schudłam 3,5 kg ale moja waga strasznie mnie irytuje i w przyszłym tygodniu kupuję nową.... Dziewczyny szukam jakiegoś fajnego wspomagacza w spalaniu tłuszczu używacie czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, dzisiaj zaliczony marszobieg 45minut :) Dietowo też dobrze, obyło się bez podjadania :) Jaryba gratuluję spadku wagi i nowej roboty, jak dostałaś taką szansę to się nie zastanawiaj tylko bierz, zrezygnować zawsze możesz a wiadomo ze o pracę aż tak łatwo to nie ma. Pochwal się co byś robiła. Wiollcia super że tyle planujesz ruszać, przy rozsądnej diecie na pewno kilogramy polecą. Co do wspomagaczy to ja nic nie używam. Blanka widzę że się zakochałaś w kijkach....Powiedz mi co ty robisz że ci tak pięknie te kg uciekają? Mb gratki za utracone pół kg, przy twojej wadze i wzroście to super wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
niffi-praca w biurze księgowowym...i niby etat, wszystko super, pięknie, tylko kasa marna i nie byłoby mnie aż 10 godzin w domu z dojazdem.....chyba jednak tej roboty nie wezmę... bo są jeszcze dzieci, dom, rodzina...nie jest to wszystko takie proste, nie mam też bata nad sobą, że już muszę mieć pracę, a przede wszystkim nie za takie pieniądze...wynagrodzenie naprawdę jest żenujące ( a doświadczenia trochę mam i naprawdę poniżej godności by to było, tak myślę, tzn do takich wniosków w sumie dzisiaj doszłam), niech szukają innych jeleni.... choc przyznam,że chciałabym się wyrwać z domu, być niezależna finansowo i znowu się realizować, brakuje mi tego... co do diety trzymam się, i nie odpuszczam póki co :) wieczorem biegałam, ale nie dużo, nie przemęczam się zbytnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Niffi nie zaglądam tu tylko na ważenie. Czytam was i dalej walczę ze słodyczami bo ostatnio za mną chodzą. Nie mam czasu żeby pisać bo mam urwanie w pracy i u męża też. Od rana do nocy w biegu. Cały tydzień. Jeszcze jutro komunia u siostry. A organizm domaga się odpoczynku. A tu jeszcze jeden tydzień taki przede mną. Jaryba fajnie że znalazłaś pracę. Zawsze możesz spróbować jak się zorganizujesz i jakby co to się zwolnisz jakby nie było to co oczekiwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
Fredka- nie wiem co z ta praca zrobie..do poniedziałku musze podjac decyzje bo na 8 jestem umowiona na podpisanie umowy i chca mnie juz na badania okresowe wyslac Dietka leci...dzisiaj 3 dzien...po 3 schudlam 3.100 wiec daje kopa do dalszych dzialan...przy tym dwa razy biegalam a raz na rowerze bylam..czyli nie jskis szokujacy wysilek fizyczny dla mnie robie....wczesniej o wiele wiecej sie ruszalam zdrowo jadlam i po tyg chudlam max 1.700.... takze dla mnie zdecydowana roznica jest w ubytkach na wadze i jesc na razie mi sie nie chce bo nabial syci,nie mam rez ochoty na slodycze poki co...ale to poczatek zobacze jak bedzie potem...milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiollcia ja jestem na diecie metabolic Balance-jadlospis ukladany na podstawie badan krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! I jak tam sobota wam leci ? Ja od rana sprzątam wczoraj nic sobie nie porobilam i dziś nawal pracy :/ A Wy co tam na dziś planujecie ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
szalona sobota... byłam już na uczelni pare godzin... zrobiłam obiad... nagrzeszyłam z obrzarstwem za kare dałam sobie wieczorne szorowanie podłóg na kolanach i totalne porządki... mam dół depresje ..masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiollcia nie przejmuj się ja też dziś zjadłam nadprogramowego pączka i serek danio ;) takie moje grzeszki ! Ale coś od życia też się należy chociaż raz w tygodniu ! A na wieczór jeszcze piwko planuje sobie walnąć . Więc Wiollcia głowa do góry i jedziemy dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollcia86
Blanka dzięki za wsparcie:) ogarnełam się z tym i idę dalej ... zastanawiam się nad dukanem już kiedyś zgubiłam na nim 16 kg może pora znów ... w końcu książkę jeszcze mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
ja tez mam dwie książki dukana, gdzieś leżą :)ale znam dietę już chyba na pamięć :) a ja spacerowałam dzisiaj z dzieciakami i mężem po Krakowie, zaliczyłam świetną knajpkę-U Romana- polecam wam jak kiedyś byście tutaj były, widoki są naprawdę boskie! i tak jakoś dzień zleciał nawet nie wiem kiedy :)szybko, za szybko.... a jutro może do Chochołowskiej się wybierzemy, taki plan mam nawet na biegi dzisiaj siły już nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaryba widzę że odwiedziłas moje strony ;) Niffi no kijki bardzo mi się spodobały ale to też zasługa mojej towarzyszki z która ta godzinka tak zleci ze nie wiem kiedy :) samej to nie chciało by mi się maszerowac . Wiollcia ja też nie używam żadnych suplementów bo to nie ma sensu . U mnie dziś plan wykonany w 80 % jakieś tam odstępstwa były ;) wyszalalam się z dziećmi na trampolinie i uhh porządnie sie spocilam przy tych wyglupach myślę że przynajmniej część moich dzisiejszych grzeszkow spalilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollcia86
ja póki co też nic nie biorę z chemi jedynie posiłkuję się ziółkami różnymi... dziś po wypucowaniu mieszkania mam tylko jeden plan... dzieci spać ... a ja wieczór z książka:) pora na relaksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollcia86
ja póki co też nic nie biorę z chemi jedynie posiłkuję się ziółkami różnymi... dziś po wypucowaniu mieszkania mam tylko jeden plan... dzieci spać ... a ja wieczór z książka:) pora na relaksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
mieszkam w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
ja też nie uznaję chemii, tak samo jak słodzików itp kolejny dzień za mną, dzisiaj były tylko spacery, a teraz już pełen relax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, ja dzisiaj mam weekendowe przyzwolenie na małe co nieco więc sobie skorzystałam, poćwiczyć dzisiaj mi się nie udało ale za to bardzo dużo zrobiłam w domu i to zawsze też jakiś ruch. Do jutra kobity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaryba to my sąsiadki jesteśmy :) ja z Tarnowa jestem ale mogę powiedzieć że Kraków to też moje miasto . Studiowałem i mieszkałam tam prawie 6 lat . Męża w Krakowie poznałam i jeździmy tam bardzo często z dziecmi ! pozdrawiam sąsiadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
Blanka to faktycznie niedaleko mieszkasz U mnie nadal dietkowo...spadlam z wagi po 4 dniach 3.900 mimo,że wczoraj zjadłam spoza diety talerzyk orzechów na noc :)ale jest ok..dalej trwam..milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiollcia co tam ciekawego podczytujesz ? Uwielbiam tego rodzaju relaksik. ja wczoraj zaczęłam "Kwiat pustyni" i ciągnie mnie bardzo do niej ale dopiero wieczorkiem znajdę czas pewnie . Jaryba ładnie Ci kilogramy lecą ! Czy dieta Dukana jest już na całe życie ? Tz żeby utrzymać ładna sylwetke trzeba jeść już zawsze wyznaczone produkty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×