Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość gość
Hejka smiech.gif Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie odpowiedniego suplementu diety - np. Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2016 nie schudłam w 2017 podobnie. W tym roku już się ogarnęłam i wyznaczyłam sobie cel na każdy miesiąc ile mam schudnąć itd. Codziennie dostaje posiłki z lightdiet. Mam dokładnie wyliczona kaloryczność. Nauczyłam się regularnie jeść i pić większe ilości wody. Każdy poranek zaczynam wodą i jem śnidanie. Wcześniej nie miałam na to czasu bo zawsze w biegu wychodziłam z mieszkania żeby na autobus się spóźnić. Nie mogłam spać w nocy a teraz się poprawiło więc mi łatwiej rano się podnieść. Na lodówce mam plan ćwiczeń. Co dziennie dodaje sobie nowe i trening przedłużam o minutę. Czuję się lepiej, więcej energii mam do działania. W końcu po 2 latach trzeba sie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×