Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

spierzchnięte usta w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, czy macie jakieś domowe sposoby na nawilżenie ust? stosuje kremy, wazeliny, ale nic nie pomaga. Mam bardzo spierzchnięte usta, popękane i leci z nich krew. Doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ciągle jakieś problemy. Teraz też. Zawsze coś pęknie, napuchnie... Boli, krew leci. Już nie smaruje, bo nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie oliwkowy balsam do ust z Ziaja. Najlepiej od razu trzy, żeby był pod ręką. Ja używałam tych super aptecznych i było gorzej. Odkąd mam ten w każdej torebce, sypialni, kuchni to usta są miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może brakuje Ci jakichś witamin? Tak mocno spierzchnięte usta to często problem z wewnątrz organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że brakuje - ale jak poznać jakich? Ogólnie wyniki morfologii okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamina b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA ustach najczęściej wychodzi właśnie witamina b. Ja jak mam jakiś problem to biorę b complex i zwykle przechodzi. Ale nie wiem jak to wygląda w ciąży. Podpytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi. Zgodnie z Waszą sugestią poczytałam o witamienie B i rzeczywiście bardzo często jej brak powoduje spierzchnięte usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może komuś się przyda kilka rad: - rzeczywiście zaczęlam łykać wit B i już po kilku dniach widzę różnicę - w domu smaruję usta grubą warstą kremu Nivea, natomiast wychodząc na dwór przy mrozach tego unikam. Wtedy smaruję usta wazeliną - staram się nie przegryzać ust i nie urywać skórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny, czy macie jakieś domowe sposoby na nawilżenie ust? stosuje kremy, wazeliny, ale nic nie pomaga. Mam bardzo spierzchnięte usta, popękane i leci z nich krew. Doradźcie coś.

Kremy i wazeliny? Serio? Jezu, to sie nie dziwie ze sa spierzchniete... tyle super produktów a ty smarujesz usta kremem i wazeliną?😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem spierzchniętych ust jest to problem złego nawodnienia organizm od środka. przyznam szczerze, że miałam taki czas, ze byłam na bakier z wodą i też miewałam problemy i skórne na twarzy i z ustami, one były tak suche, że aż mi pękały i krwawiły. Wtedy za namową mojej koleżanki, która jest farmaceutką zaczęłam stosować kapsułki oeparolu olejku z wiesiołka, które nawadniały mój organizm od środka i kupiłam dodatkowo sztyft do smarowania ust tej samej formy no i przeprosiłam się z wodą.. po kilku mc czuję, ze moja skóra jest nawilżona, jest zdecydowana różnica w dotyku jej no i usta mogę malować na czerwono i wygląda to całkiem zacnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×