Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saamowolka
A ja nie dałem rady zmobilizować się do trzymania się harmonogramu dnia. Tym sposobem albo rano wstanę niewyspany albo zacznę dzień dopiero około południa. I tak zle i tak niedobrze. Ale co ma być to będzie, w końcu to wolna sobota. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych popółnocowych .... l i jeszcze kołysanka z maszynki do świerkania l https://youtu.be/IvUU8joBb1Q l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Dziś sobota, niektórzy mogą pospać dłużej, inni będą mieli bardziej zapracowany dzień a niektórzy będą świętować w rodzinnym gronie. U mnie dzień jak codzień... Wczoraj miałam naprawdę bardzo kiepski dzień. Zasnęłam dopiero koło 6 rano, o 7 już obudził mnie telefon, o 9 drugi, więc po nim już wstałam, bo nie było sensu zasypiać ponownie o takiej godzinie. W związku z tym cały dzień miałam kiepski. W takich stanach, najlepiej relaksuje mnie kuchnia. Dlatego udzielałam się tam dzielnie, robiąc gar gołąbków i lepiąc pierogi z mięsem. Dziś mam bardziej napięty plan, zaraz wyjeżdżam na zakupy. Jednak dręczyła mnie moja słaba asertywność i postanowiłam nad nią trochę popracować. Zadzwoniłam do gości że będąc na zakupach podjadę i odbiorę PITy a jak będą gotowe to zadzwonię i sobie odbiorą :D I fajnie że tak. Nie lubię pracować pod presją czasu a tak, nie muszę się spieszyć, mogę je robić dopiero w niedzielę. Wczoraj zupełnie niespodziewanie zostałam obdarzona 80 kg jabłek :D W pierwszej chwili postanowiłam wszystko rozdać, sobie zostawić najwyżej 10 . Zadzwoniłam do synowej, żeby sobie wzięła i rozdała po rodzinie a ona mi na to, że przecież sok mogłabym zrobić. Jabłka są słodkie, więc nawet cukru nie trzeba, super pomysł. Powiedzmy ,że połowę rozdam a połowę przerobię. Przecież za dwa tygodnie przyjadą dzieci z wnukami, to taki soczek jabłkowy w dodatku bez cukru , chętnie wypiją. Mam więc w planie sporo roboty na dziś i jutro. Daa, też tak pomyślałam, że babeczki się przejadły. Jednak codziennie się nie da konsumować słodkości. Też sądzę podobnie jak Calinessa, żebyś zmieniła babeczki na inne ciasteczka. Myślę, że dla odmiany mogłyby być takie kruche ciasteczka wykrawane, ale oczywiście sama wiesz najlepiej co Twoi chłopcy by woleli. Chciałam tylko jeszcze dopisać, że od poniedziałku w Netto mają być formy na mufiny, na 12 sztuk po ..chyba 16 zeta. Calinessa, powiem Ci, że masz dylemat. Nie chciałabym być na Twoim miejscu, bo wiem, że strasznie by mnie to gryzło. Najbardziej byłabym zła na siostrę, że dopuściła do takiej sytuacji a teraz Ciebie stawia pod ścianą. \ Strasznie nie lubię ludzi którzy coś na mnie wymuszają i manipulują moimi uczuciami. Pewnie podobnie jak Ty, nie umiałabym powiedzieć nie, bo wyrzuty sumienia by mnie zabiły, ale jeśli powiedziałabym ..tak..to strach zrobiłby to samo co wyrzuty:O jednym słowem i tak źle i tak niedobrze:( Mam nadzieję,że potrafisz jakoś wybrnąć z całej tej przykrej sytuacji. Dobrze byłoby ,żebyś na dzisiejszy dzień, wyłączyła myślenie o tej sprawie, dobrze się bawiła na przyjęciu, które przecież sama wydajesz. Powodzenia życzę na każdym polu👄 Saam, pewnie dziś odsypiasz wczorajsze zarwanie nocy, śpij, śpij...nikt Cię z łóżka zrywał nie będzie, jeszcze poprawię Ci kołderkę, niech sen nie odchodzi a będzie jeszcze przyjemniejszy. Klawy, dziękuję za dobre słowo, ale taka silna to nie jestem jak bym chciała być. Najgorsze właśnie jest to, że wszyscy myślą, że można na mnie zrzucić wszystko a ja to udźwignę, a tak przecież nie jest. Jestem bardzo wrażliwa i kru /cha, choć chcę by wszyscy myśleli inaczej. A poza tym to naprawdę, chciałabym być taka twarda, by pewne sprawy postawić jasno i na ostrzu noża a nie potrafię. Wolę cierpieć, niż powiedzieć wprost co mnie boli...eh...to są skutki dziecięcych lat...wychowywania w rygorze a nawet powiedziałabym w terrorze :O ale cóż, tego zmienić się już nie da. No i wszedł mi żonkil do pokoju i musiałam przerwać pisanie. Zresztą może i dobrze, bo znów za bardzo się otwieram:O Pamiętacie, że dziś 5 marca ? Imieniny obchodzą: Adrian, Oliwia Przysłowie: „W marcu mgły, powódź za sto dni” Na szczęście nie ma u mnie mgieł, wręcz przeciwnie, słoneczko wyszło, a na trawie widać szron, czyli mrozik jest. Dziś świętujemy z okazji; Dzień Dentysty Dzień Geodety Dzień Teściowej No to spokojnie mogę świętować, bo jestem podwójną teściową:D Na razie muszę kończyć, zostawiam Was tym razem bez kawusi, ale może ten kto wejdzie po mnie o to zadba. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Gorąco pozdrawiam z cudnego Kołobrzegu.Miłej soboty:-) Caal udanej imprezki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 właśnie robię kawkę więc zaparzę również dla filtrowników. Udanych zakupów Ci życzę. Trochę za późno na podpowiedzi bo pewnie już szalejesz po regałach. Otóż widziałem w lidlu elektryczne rozdrabniacze do warzyw. Pewnie by sobie dobrze poradziły z cebulką. Oczywiście artystycznie nie byłaby pokrojona bo do tego najlepsze są sprawne ręce. Wzamian rozdrabniacz potrafi pokruszyć lód do drinka. l hej Wiolka 🌻 na spacer nad morzem każda pora jest dobra. Trzeba tylko dopasować ubranie. U mnie wiatr malutki i mam nadzieję że tam gdzie jesteś Ty również. On może najbardziej przeszkadzać. Dziękujemy za pozdrowienia. l U mnie pochmurn ale słońce podejmuje próby przebicia się. l udanej soboty filtrownikom :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to koniec świata czy tylko wojna. U mnie brakło wody w kranie. Na dodatek jestem zły na siebie. Wody brakowało już przed północą ale zdążyłem złapać do wiaderek i cały czajnik. Ale jak dzisiaj wstalem to woda w kranie była normalnie. Wylałem więc zapasy wody. A teraz od godziny w kranie wody ani kropelki. Na szczęście zdążylem się umyć i zjeść śniadanie. Ale pozmywać nie ma jak. Na dzisiaj zaplanowałem gruntowne sprzatanie domu i auta. Jedno i drugie ostatnio mocno zaniebałem. Ale jak tu sprzątać bez wody?. Co prawda mogę uruchomić awaryjnie własne ujęcie ale ciepłej i tak nie będzie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celince życzymy udanego świętowania przy zapewne smakowitym torcie. l Nie wiem czy teść ma dzisiaj też święto czy tylko teściowe. Muszę to sprawdzić bo może nie powinienem się przemęczać z tym sprzataniem. Ewentualnie poświętuję wieczorem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Najpierw małe upomnienie :-) Saam ,a gdzie tytuł i nazwisko wyknawcy wczorajszego ,a raczej dzisiejszego utworu :-).Powtarzam to za Toba :-) Dzis sobota wiec ja ...,a nie ,wyjatkowo nie mam na dzis duzo zajec :-p.Ulan w pracy i gdy wroci podjedziemy na malutkie zakupki :-),naprawde malutkie ,moze nie gabarytowo bo bedzie to miedzy innymi 15 kg.worek ziemniakow :-) Wczoraj dobrnelam do konca bloga ,tzn.czytania i zaluje ,ze nie wiadomo co dalej sie dzieje z autorka .Bardzo wspolczuje tej osobie ,matce chorego dziecka na pewien rodzaj autyzmu i samej bardzo chorej ,ktora na dokladke opuscil maz choc zdawaloby sie ,ze mial piekna milosc ze strony zony ,ale byc moze przeszkadzala mu ta jej choroba i jej milosc do jedynego dziecka (on nie lubil dzieci ).Ona nawet cierpiac starala sie zaspokajac wszystkie jego potrzeby ,nawet w sferze intymnej ,a jemu wciaz bylo malo i szukal przygod na boku ,eh powiesliabym go za jajeczka na suchej galezi . No dobra ,Daa ,nie stresuj sie ,bo i tak dziewczynie nie pomozesz . Cal ,zycze udanej imprezy :-) Wszystkim zycze udanej soboty 🌻 ....Ferdzi ,znow zakupy,hej ,czego Ci zabraklo ,przeciez masz zapasy:-) ...Saam ,dobrze Ci tak :D.Trzeba bylo byc przewidywalnym i nie wylewac wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Ja bym sie nie zgodzila na taka umowe jesli to ma byc w tajemnicy przed wszystkimi. 10000 to duza suma. Masz dzieci ? To pojdzie ich kosztem jesli bedziesz musiala te pieniadze placic. A jesli do tego nie bedziesz mogla nikomu nic powiedziec to masz zwiazane rece. I co wtedy ? Kto tak naprawde zaplaci jesli nie Twoje wlasne dzieci ? Mnie ktos nauczyl prostej zasady. Kazda pozyczka jest zbyt duza jesli przekracza miesieczny budzet domu. Policz ile zarabiasz Ty i Twoj maz razem. To jest granica Twojej wyplacalnosci. Ja wiem , ze mozesz sie czuc pod przymusem pomocy ale tak naprawde nie pomagasz pokrywajac czyjes nierozsadnie zaciagniete dlugi. Uczysz tylko , ze mozna zaciagnac jeszcze wieksze skoro znowu sie udalo. No ale to moje prywatne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo:) o Przywitam się tylko pięknie z Wami bo akurat przesuwam biurko i chowam laptopa więc jeszcze w niego zajrzałam;) Następuje małe chwilowe przemeblowanie na czas imprezki. Dzięki wszystkim za życzenia, odpiszę dopiero po.... tzn gdy wszystko wróci do stanu z przed imprezy:D o Fajnej soboty życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he tu same grzeczniutkie i troszku zramolałe babciuszki to Klawy nie ma z kim poświntuszyć :P a taki to niby wierny swojej żonce he he he , aż filtrowników zamurowało prawdziwe oblicze Klawusia :P saaam troszku blado wygladasz przy Klawym jakoś tak mało przebojowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie juz nie pieja z zachwytu nad Klawym?? :D:D a uprzedzalam, ze dziwny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ma zone??? chyba w wyobrazni:Dstary ramol zboczony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie piały ?raczej były miłe jak dla każdego . Klawy chyba jest erotomanem i to nadaje się do leczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he piały piały i zapewniały ze jest klawy :D a te buziaki i usciski, szczegolnie od Daa ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż spojrzałem w lustro. Rzeczywiście blado wyglądam. Ale cóż, słońca teraz mało a na solarium nie chodzę. l dobry (już) wieczór :) l cześć Danusiu 🌻 mam nadzieję że przyjmiesz moje usprawiedliwienie w którego treści jako powód wpisana jest późna pora. Poza tym półgębkiem powiedziałem że będzie muzyka z maszyny. Swoją drogą trzeba mieć podziw dla tego chłopaka jako pomyslodawcy, konstruktora i wykonawcy. l hej Zuziu 🌻 polecisz jakiś film do obejrzenia? Ubiegłej nocy z braku pomysłu obejrzałem co mi wpadło czyli "Sprawa się rypła". Chyba już trzeci raz. l witaj Celinko 🌻 ciekawe czy po tylu toastach będziesz mieć jeszcze siły by do nas zajrzeć. l hej Goście jest zasadnicza różnica pomiędzy forum erotycznym a uczuciowym. My tutaj jedynie o sprawach sercowych rozprawiamy i nikomu do łóżek nie zaglądamy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ostatnio ogladalam "Bez bagazu" Lekka i wesola opowiesc o dziewczynie pod 30 , ktora usiluje w ciagu kilku tygodni znalezc meza. Obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu pozdrawiam i pytam czy to dzien sadu nad Klawym ? :-) Owszem ,mowilam ,ze Klawy jest klawy i nawet nazwalam go Ciachem :D,ale jakos nie przypominam sobie ,zebym calowala i sciskala Klawego :D.Wiek robi swoje i moze juz mam skleroze ,ale nie wydaje mi sie ,ze az tak zaawansowana :-) ...Saam ,przeciez zartowalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem padam na nocha :( ale postanowiłam kuknąć co tu się dzieje i ....zbaraniałam :D Dowiedziałam się właśnie że jestem zramolałą babciuszką :D super, lepiej bym się określić nie mogła :D Ciekawe co gościowi z tego, że podjudza i szydzi ? Daa, no właśnie musiałam jechać na zakupy, gdyż, albowiem, że...wyszły mi wszystkie jajka :D więc musowo trzeba było zakupić. Rozglądałam się też za jakimś strojem, bo przecież jedynej babci, nie wypada stanąć do fotki w jakimś starym łachu :D Na szczęście udało mi się kupić coś co mnie na dziś satysfakcjonuje, nie wiem czy jutro będę widzieć tak samo :D Kupiłam też coś dla wnusia, bo przecież on też jest ważny nie tylko wnusia:D Lepiej napisz, co dziś wypiekałaś, bo nie wierzę że wytrzymałaś bez pieczenia :D Saam, no to rzeczywiście miałeś mały kataklizm, bo jak wody nie ma, to rzeczywiście ciężko zabrać się za sprzątanie a już za mycie auta na pewno. Ciekawe jak sobie poradziłeś z brakiem wody i czy już do Ciebie dotarła, czy dalej posucha w kranie ? A swoją drogą, jak ciężko teraz bez wody, a pamiętam jeszcze czasy, kiedy przynosiliśmy wodę ze studni....eh... W razie draki, to na szczęście sąsiad jeszcze studnię posiada, więc można by jakoś się ratować, ale najwygodniej podjechać do sklepu i przywieźć kilka pięciolitrowych baniaczków:D Calinessa, pewnie w objęciach rodzinki, sączy delikatne drinki, a nam nie ma kto polać :( Aaaa, miałam zapytać czy piliście kiedyś taką słowacką wódkę Beharowka się nazywa ? Właśnie taką pyszotę dostałam i spróbowałam. Jeśli ktoś lubi zioła, to polecam, bo w składzie 12 ziół, jeśli nie przepadacie za ziołami to raczej odradzam, ale dla mnie jest boooska :D Zuzanno, czasem potrafisz jednak zaskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurde, nowa stronka gdybym wiedziała to podzieliłabym post na kilka części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wydaje mi sie , ze to prywatna sprawa kazdego czlowieka jakie ma fantazje seksualne o ile nie zagrazaja zdrowiu lub zyciu innech osob w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jeszcze napiszę że ; ugotowałam bigos, ugotowałam gulasz z indyka przerobiłam kilka kg jabłek , upiekłam dwa jabłeczniki posprzątałam kuchnię, oraz cały dom i jestem strasznie zmęczona a jeszcze musiałam znów naprawiać mamie telewizor, bo znowu padł:( Nie miałam natchnienia na wiszenie na sznurkach i wisiałam tylko pół godzinki. A PITy jeszcze nie ruszone:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdzi :-) Pokaz kreacje ,ocenimy :D Dzis nie pieklam i piec chyba nie bede przez dluzszy czas :-).Otoz pozwolilam sobie zjesc cala babeczke i caly czas mi jest niedobrze ,gniecie mnie 😭 . Tez musialam kupic 10 jajek w sklepie ,bo w domu mialam tylko 3 :D,tak jakos nie do pary :-).Wczoraj Ulan zbyt pozno wybral sie na targ i naszego 'dziada'z jajami juz nie bylo :-) Niechcaco znow stracilam wiecej pieniedzy anizeli bym chciala ,poniewaz bylo takie ładne miesko :Di moja kawa ,ktora pije rano byla w promocji ,wiec kupilam 3 opakowania ,no i soki ,wode i bulwy cale 15 kg i wedlinki i brokuly i jogurty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Daa, chyba już Ci się to mięsko nie mieści :D Pewnie robisz zapasy przedświateczne, a jakie masz plany menu świątecznego ? Pewnie, trzeba trochę zrobić przerwę w pieczeniu, bo jednak co za dużo, to niezdrowo. Teraz nawet moja wnusia to wie :D Bo jak jeździłyśmy codziennie do MC Donalda, to też się przejadała i powiada co mnie kiedyś...wiesz babciu, to był mój życiowy błąd :D:P a ja jej odpowiedziałam że nieprawda, bo zyskała wiedzę, że co za dużo....itd :D Nie wiem dlaczego jest Ci niedobrze po babeczce ? Uważasz że za duża była ? Pewnie Ty masz większe te babeczki, moje są na takie mniejsze papilotki, więc nie ma problemu ze zjedzeniem całej sztuki. Moje jedno ciasto już się kończy :D tz jest jeszcze pół :D A drugie jutro pięknie spakuje i pójdzie do zamrażarki, poczeka sobie do świąt :D Korciło mnie jeszcze by zaczynić ciasto drożdżowe i zrobić strudel, ale doszłam do wniosku, że jestem nie tylko na dziś i dałam sobie spokój. Przez tego zacietrzewionego gościa, zapomniałam zupełnie że nasza Wiolka pokazała się z Kołobrzegu. Wioluś, ale niespodziankę nam zrobiłaś. Cieszę się że udał Ci się wypad, zazdraszczam, bo mnie też ciągnie w świat a muszę siedzieć na dupencji...:( Czekam na wygraną w Lotto :D Raz puściłam i miałam trójkę, za trójkę ...24 zeta, puściłam 8 zakładów, ciekawe czy będzie choć trójka :D ehh...marzy mi się jednak trochę więcej:D a tu jeszcze mały żarcik na rozluźnienie :D - Panie doktorze - żali się facet seksuologowi. - Moja żona zupełnie straciła zainteresowanie seksem. - No tak... Dam panu takie pastylki, które działają na kobiety. Proszę niepostrzeżenie wrzucić jedną do napoju. Wieczorem, kiedy żona poszła po kolację, mąż wrzucił pastylkę do filiżanki żony. Czeka, czeka i nic. Żadnej reakcji. Zaproponował więc wino, wrzucił żonie do kieliszka drugą pastylkę, a sam też postanowił łyknąć jedną. Położyli się spać. Nagle żona zaczyna się przeciągać i mruczy namiętnie: - Misiu, jak ja potrzebuję mężczyzny... Mąż przerażony, bo dzieje się z nim coś niedobrego, szepcze: - O rany, ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znow w garach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,kupione dzis uda ,a raczej cwiartki kurczakowe juz przygotowalam do pieczenia na jutro ,a piersiatka i ladne kosci ze schabu jakos upchnelam w zamrazarce :-) Co do swiat ,to nic jeszcze nie planuje ,ale pewnie bedzie tak jak co roku . Najlepiej gdy jem jak ptaszyna :-),wowczas nic mnie nie gniecie :-).Chociaz czasem z tym jest roznie ,mam wrazliwy zoladek :-) ...Ulan wola mnie na kolacje ,a ja juz dzis nic nie tkne :-) ....A moze pojde na te kolacje :-),moze Ulan cos mi wrzuci do herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna:D czy wy nie macie innych zainteresowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś cuda mi się dzieją na kompie:O Napisałam spory post i nagle mi zniknął Kurcze, ja na razie nie kupuję mięsa, choć pewnie muszę się jeszcze zaopatrzyć w drób, bo młodzi tylko drób jedzą. Mam tylko nadzieję, że synowa sama sobie gotować będzie...eh...sama w to nie wierzę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×