Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Saam, u mnie przebiśniegów nie ma, przynajmniej w oczy mi nie wpadły, ale to co ptactwo wyczynia za oknem, daje jakby sporo do myślenia:D Może już się tworzą parki i już myślą o założeniu gdzieś gniazdka ? kto ich tam wie, ale zwykle tak szaleją kiedy idzie ocieplenie. Chyba przyroda aż tak się nie myli, więc bądźmy dobrej myśli:D Dla mnie jednak te zimne dni są całkiem przyjemne, bo kiedy zacznie się czas wiosenny, to znów zacznie się na okrągło praca w ogródku a jakoś w tym roku nie mam szczególnej ochoty na te zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D ,pieklam znow babeczki :-).Wczoraj chlopaki zjedli po jednej ,dzis tez po jednej i po babeczkach ,wiec dzis nad wieczorem przed wyjazdem syna ,szybko zarobilam ciast ,dzis na jogurcie i z czekolada z pomaranczami i migdalami ,a dla mnie z zurawina . ....Klawy zmienil oblicze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, mi wyszlo 70%:D, wiec nie pasuje do Was;), musze odejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czyli zgadłam :D co w nagrodę dostanę ? przyślesz mi babeczkę ? Pewnie wolałabym chłopczyka, a chłopczyki też będziesz piekła :D Daa, a teraz serio. Nagadałaś o babeczkach z czekoladą ,więc dziś nakupiłam tych czekolad, i truskawkowych, i gorzkich i miętowych i nawet z kremem brulle :D Jak teraz zacznę wypiekać babeczki, to chyba zacznę je sprzedawać :D albo wysyłać do zainteresowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy i co będziesz kruszył kopię o te 8 % różnicy :D :P No daj spokój. Wiem na bank że pomyliłam się chyba ze dwa razy, kilknęłam za szybko nie tą odpowiedź co trzeba, więc jakbym dobrze obstawiała, to może miałabym więcej % niż Ty :D tak że nie przesadzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ,he ,chetnie bym Was wszystkich poczestowala ,wygladaja superasnie :-).Pieklam dzis na termoobiegu i wyrosly 'taaaaakie duuuuze ':-),chyba ugryze ,aby zobaczyc jak smakuja :-) Chyba musze kupic jeszcze nastepna blaszke ,taka na 12 babeczek ,bo gdy bede jechala w gosci ,to 6 za malo . ....Wgryzlam sie w moja babeczke ,mmmm,cud ,miod i malina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarwałem kilka ostatnich nocy albo przesunąłem je na inne godziny. Pora zacząć to naprawiać. Więc szybkie DOBRANOC :) Do zobaczenia w marcu l kolorowych przestępnych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest taka na 12 sztuk, a ta jajeczkowa na 9 , tak że sporo. Chętnie bym się poczęstowała Twoją babeczką, ale w lodówce jeszcze siedzi ich kilka :D Pisałam że kupiłam czekoladę miętową, mając w pamięci, niegdysiejsze miętowe pomadki, mając nadzieję że ta czekolada będzie równie pyszna i będzie świetnym dodatkiem do babeczek. Niestety rozczarowałam się bardzo, mięty to tam tyle co kot napłakał. Nie daje poczucia świeżości jak myślałam, i ogólnie mało miętowa jest ta czekolada, nie polecam się na nią kusić. tej z kremem jeszcze nie próbowałam, chciałabym by choć ta mnie nie rozczarowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, no to do spotkania w marcu Też się pożegnam, bo jak na mnie strasznie późno jest. Życzę wszystkim pięknych snów i spokojnej nocy. Trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz sie powoli zbieram ,jeszcze przejrze gazety internetowe bo w dzien nie mialam ani czasu ,ani checi :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobry wieczór! u mnie normalnie zima:-o!!! biało i śniegowa ciapa na drodze. To ja poczytam Wasze pisanie i zrobię testy jako rozrywka po pracy ;) Ożesz...chyba muszę iść do lekarza, tylko jakiego? ciekawe czy te testy uwzględniają, że przecież w życiu małżeńskim więcej fikołków się dzieje niż w nie małżeńskim:P W Ferdzi teście prawie sięgam stówy:D a w teście Klawego już się piekło cieszy mimo, że osiągnęłam 44 :D o Dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam marcowo wiosna coraz bliżej:D Mnie się dzisiejszy dzień nie zaczął wiosennie, niestety. Po pierwsze za oknem znów siklawa :( leje i leje a ja niestety będę musiała wyjść w ten deszcz😭 Po drugie, od rana mój program antywirusowy gra sobie ze mną w bambuko i mimo różnych podejść, blokował mi kompa, aż w końcu zagroziłam draniowi i ściągnęłam konkurencję do zainstalowania. Nagle zażądał wyłączenia komputera,choć wcześniej wyłączał mi kompa dwa razy i stał się cud, zaczął działać,:D Pewnie się drań przestraszył konkurencji...hehehe jak to w życiu :D:P Widzę, że Klawy podsunął nam fajną zabawę, można się wiele o sobie dowiedzieć :D ale czy to prawda ? Według mojej oceny Calinessa, to Twój wynik jest stosunkowo zawyżony a mój zaniżony :D bo w tym gronie, to ja chyba jednak bardziej zboczona jestem od Ciebie:D Ty raczej grzeczna dziewczynka jesteś 👄 a Daa to wiadomo, aniołek bez dwóch zdań. Ciekawe czy Saam zrobi oba testy i jaki wynik wyskoczy ? Pewnie się nie przyzna,ale myślę że nie będzie to aniołek :D Wiolka a czy Ty znajdziesz chwilę by się przetestować ? A płacząca Jola, kim jest, aniołkiem czy jednak trochę diabełkiem? No to kartka z kalendarza. Jak już wspomniałam, zaczął nam się marzec ,czyli dziś 1 jego dzień. Imieniny obchodzą: Albin, Antonia, Dawid Przysłowia nie przytoczę, bo jakieś takie nie adekwatne do obecnego czasu. Za to świąt mamy sporo; Międzynarodowy Dzień Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym Światowy Dzień Obrony Cywilnej Światowy Dzień Świadomości Autoagresji Dzień Puszystych Dzień Piegów Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" Cytat dnia: „Na­wet gdy­byś dał człowieko­wi wszys­tkie wspa­niałości świata, nic mu nie po­może jeśli nie ma przy­jaciela, które­mu mógłby o tym powiedzieć.” - Johann Wolfgang Goethe Dziś skromnie, tylko kawa i herbata; http://i57.tinypic.com/2ltikhu.jpg Muszę się spieszyć, czas mnie goni, a jeszcze w piecu zapalić muszę, by było ciepło w dupkę, kiedy wrócę do domu. Trzymajcie się zatem cieplutko, miłego a nawet fantastycznego dnia🌼 🌼 🌼 (wiosna przecież :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie Dobry 🖐️ Mozna by zapytac 'Wiosna ,czy to Ty ? ',poniewaz z okna nie widze zadnych jej oznak :-).U mnie jest bialo ,tzn,wszystko od nocy zmrozone i gwizdze wiatr. Wiecie ,juz wiem dlaczego codziennie po przebudzeniu (jesli w ogole spie )tak dlugo 'dochodze' :-).Wlasnie przeczytalam ,ze wstawanie rano i zaczynanie pracy przed 10:00 jest dla wiekszosci z nas nie tylko nienaturalne ,ale tez niezdrowe.Zbyt wczesne wstawanie moze powodowac wyczerpanie ,rozdraznienie ,nadcisnienie ,ale tez wieksza podatnosc na depresje i choroby psychiczne :-o Ok.,ale ,ze juz dochodzi godzina 11:00 i dochodze ja ,tak wiec nie mam wymowki i biore sie za robote ,nie ma to ,tamto :-) Mimo wszystko ,tzn .chodzi mi o pogode nie bardzo nastrojowa,zycze dobrego dnia :-) ..Ferdzi ,taaaaa ,jestem aniolem ,la,la,la :D Powoli ,spiesz sie powoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kogo wiosna to wiosna, u mnie zima! Jest biało i wciąż zacina śnieg przy temp. +3 stopnie. i nie nadąża topnieć. Jest ostre, przejmujące zimno z wiaterkiem północnym brrrrr.... o dzień dobry:) o Ferdzi:) nie będę się spierać kto bardziej zboczony bo uważam, że zboczenie to określenie zachowań nie naturalnych człowiekowi:D Ty też nie jesteś pewnie zboczona tylko to jest kwestia temperamentu oraz kwestia spotkanie drugiej połowy z którą można się wykazać całym potencjałem kreatywno-seksualnym:P:D o Daa:) a co ma powiedzieć Saam oraz wszyscy co pracują zawsze na rano?:D niezła grupa chorych i wariatów by była:D:D ale może coś w tym jest bo ja intuicyjnie wolę chodzić na popołudniowe zmiany :D:D przedkładając lepsze saamopoczucie nad innymi wątpliwymi korzyściami jakimi jest wolne popołudnie i wieczór. Co z tego popołudnia gdy jestem wtedy krótko mówiąc "nie do życia" :D o Na te zimno przydałby się gorący kubek, co? http://i1.ryjbuk.pl/488df5e1819af527c5b891b53d8cfad0f360baa6/goracy-kubek-jpg o miłego dnia wszystkim :) Niestety żaden gorący facet nie chciał wejść do kubka ale na kubku śmiałkowie się znaleźli :P:D http://niecenzuralne.itl.pl/foty/sello/E1A52287-2412-4489-9835-548686A07253.JPEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszomarcowe dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Celinko 🌻 l Wczoraj zabrakło mi czasu na testowanie. Siedziałem wieczorem trochę w necie ale rozgryzałem problem z pracy.. Z telefonu nie można więc może wieczorem. l To u mnie chyba najbliżej wiosny. Nie ma ani śniegu ani deszczu. Mrozu raczej też nie bo o świcie było zero. Słońce wstaje jtrochę wcześniej. Już zaczyna oświetlać moją drogę do pracy. Fajnie, będzie się lepiej jezdzić. Z drugiej strony mniej bezpiecznie bo już sarny będą na nogach. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzisiejszych świąt to mogę świętować, trochę bez entuzjazmu, dzień piegów bo natura mnie nimi obdarzyła bez mojej zgody :( ;)ale lepsze to niż puszystość, której nie muszę świętować :) Saam:) no popatrz! a ja marzę o takich realnych leśnych widokach jakie Ty masz po drodze do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dobry Ferdżi,Daa,Caal😘 Saamusiowi też posyłam😘 U mnie też zima na całego,śniegu całkiem dużo napadało w nocy i wszystko wskazuje na to,że w dzień też będzie biało. No to tak.Co do pierwszego testu,to jednym punktem zmieściłam się w normie:-PDrugi mnie rozwalił:(bo wychodzi na to,że też muszę spakować manatki i zrobić won:-D:-D:-Djednym słowem jestem zboczona😭😭😭a przecież ja jestem grzeczna dziewczyna:-P Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem znowu Wróciłam mokra jak norka:( Oczywiście parasol w torbie a ja kaptur na głowiznę i szusuję po chodnikach. Z nieba przestał sikać deszcz, za to sypał bardzo mokry śnieg, dlatego cała kurtala przemoczona o kapturze nie wspomnę. Częściowo załatwiłam co miałam załatwić. Teraz na oczach mam nowe patrzałki do kompa i o wiele lepiej widzę. No, ale 3,5 i 3, 25 się pojawiło, więc trudno byłoby jeszcze w takich powiększeniach źle widzieć :D U jubilera też zakup mi się udał i to nawet w przystępnej cenie, teraz czekam na wykonanie graweru i prezent dla najmłodszej wnusi, będzie gotowy. Muszę jeszcze poszperać na allegro za białą szatką i świecą, ale to już drobiazg, myślę że szybko się z tym uporam. Jeśli chodzi o testy, to po Waszych odpowiedziach widzę, że są one jakieś tendencyjne i nieprawdziwe :O Nie doszukuję się prawdziwego znaczenia zboczenia, bo chyba żadne z nas tak naprawdę zboczonym nie jest, ani żadnym dewiantem. Całość należy traktować z przymrużeniem oka, jako dobrą zabawę :D i tyle :D a wynik interpretować po swojemu, czyli z uśmiechem na ustach :D Muszę niestety opisać moich niepowodzeń ciąg dalszy. Pamiętacie że robiłam ostatnio konserwę słoikową i chciałam się podporządkować regułom tyndalizacji i wczoraj włączyłam piekarnik po raz drugi, tym razem na godzinę. Jako że miałam wczorajszy dzień dość intensywny, to zapomniałam o owych słoikach i dalej siedziały sobie w piekarniku. Dziś rano, stwierdziłam że może jednak dwa razy to im wystarczy i postanowiłam je wyjąć. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy sie okazało że z 7 słoików tylko dwa mocno trzymają a na 5 poprostu padły nakrętki 😭 Musiałam szybko wymienić nakrętki i ponownie uruchomiłam piekarnik na godzinę, co z tego mi wyszło? zobaczę po otwarciu, ale mam mieszane uczucia :O Jednym słowem kiepski dziś dzień dla mnie. Aaaaa...miałam napisać że choć u mnie zaczyna się robić biało, i choć przebiśniegów nie widziałam, to dziś zobaczyłam że tulipany wyszły już z ziemi i mają jakieś 10 cm wysokości...wyjdzie na to, że będą kwitły w marcu, zamiast w maju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem. Byłam na małych, szybkich zakupach. I jak na pierwszy dzień urlopu zrobiłam ekstra obiad. Ulubiony przez M schabowy na pół talerza do tego dwie gały tłuczonych z masłem i koperkiem ziemniaczków w kształcie ....damskiego biustu:P nawet suteczki zaznaczyłam plasterkami marchewki:D no i osobno podana surówka z białej rzodkwi, marchewki i jabłka starte na grubych oczkach tarki. Wymieszane z łyżką oliwy i chlapnięciem gęstego jogurtu....pycha:)M to jeszcze zażyczył sobie łyżkę tłuszczu ze smażenia kotletów na ziemniaki. Fajnie wyglądały te ociekające tłuszczem ziemniaczane cyculki :D o Ferdzi :) co do testów to nie ciskaj się:D chciałam ratować naszą reputację :D:P wiem, że to wszystko trzeba traktować z przymrużeniem oka:D Ja też kiedyś miałam problem z nakrętkami na słoikach z mięsem ale ja je za mocno przypiekłam. Swoją drogą dawno nie robiłam tych słoików. Nie mów, że masz zły dzień bo jeszcze się nie skończył:) a wygrałaś coś wczoraj? U mnie pod południową ścianą domu wyszły liście śnieżyczki wsadzone z opóźnieniem jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A u mnie wlasnie proszy snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:) a u mnie właśnie przestał śnieg padać. Zauważyłaś jakieś zwiastuny wiosny u Ciebie np. kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zadnych. Jeszcze za wczesnie. A takie wczesne pedy moga zostac zniszczone przez przymrozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oznak wiosny nie widać , poza tymi tulipanami wychodzącymi z ziemi. Teraz zrobiło się biało, ale pewnie do rana wszystko stopnieje. Naprawdę mam dziś kiepski dzień Calinessa. Nawet dziś okazało się, że przegapiłam płatność za telefon mamy za styczeń :O a dziś się odezwali w tej sprawie. No w głowie mi się nie mieści jak to się stało. Zawsze kiedy dostaję fakturę na @ od razu wchodzę na bank i płacę. Jakim cudem, faktura siedzi sobie w folderze "zapłacone" ? Cóż, musiałam zrobić dwie wpłaty, za luty i za styczeń, mam nadzieję że szybko te płatności zostaną zaksięgowane, bo grożono mamie zablokowaniem połączeń, a dla niej to jakby ktoś odciął jej tlen :D Jakaś taka przyklapnięta jestem, czy przez to czy nie, ale chyba muszę trochę odreagować...idę poćwiczyć i posłuchać radia. Na koniec mam pytanko, czy interesujecie się choć trochę motoryzacją ? Na targach w Genewie Fiat pokazał nowego Tipo w wersji kombi i hatchback , jak Wam się podoba ? bo mnie bardzo...eh mógłby stać w moim garażu :D http://moto.onet.pl/fiat-tipo-hatchback-i-kombi-zaprezentowane/jg68t2 Na razie się odmeldowuję, miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaaaa czytam ,duzo czytam i to czytam na dwa fronty :-) Wczoraj przytachalam z biblioteki 5 czesci kolejnej sagi rodzinnej Virginii C Andrews .Rowniez wczoraj natknelam sie na pewien blog ,pamietnik niby kobiety szczesliwej i tez czytam :-) Ide przejsc sie po schodach ,moze zajde do piwnico -spizarki ,musze sie rozruszac ,poniewaz wchlonelam moja wczoraj nagryziona babeczke (ocena organoleptyczna :-)),pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór l Jak na pierwszy dzień marca przystało zrobiłem przegląd flory i fauny na moim skromnym podwórku. Zwłaszcza że wróciłem dziesiaj z pracy jak czlowiek, jeszcze za dnia. Odkryłem dwa kwitnące krokusy, biały i fioletowy. Nadmienam że moje podwórko nie jest podgrzewane jak niektóre płyty boisk pilkarskich. Wyśledziłem też jednego rudego czterołapowca. Pewnie marcowanie mu w głowie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja motoryzacją interesuje się głównie wtedy gdy chcę zmienić auto. Jest to z reguły co kilka lat i siłą rzeczy dotyczy rynku wtórnego. I to nie tego najmłodszego. Ale jeżeli chcesz abym się popodniecał to pokazuj. Ale że faceta w moim wieku pokazaniem podwiązki raczej podniecić się nie daa to przejdź do klasy A i zaprezentuj najnowszego mercedesa albo innego lexusa :p :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przygotowania do świąt ruszyły pełną parą. Dlatego w ostatnie dni mniej mam czasu na topik. Jak na razie są to przygotowania w sferze duchowej. Pewnie już zauważyliscie że jestem zdecydowanie grzeczniejszym i roztropniejszym chłop(cem)(em) :p l W sprawie dzisiejszych świąt a głównie w temacie Dnia Puszystych chcę podkreślić z naciskiem że puszyste jest piękne i miłe w dotyku. Dlatego dzisiaj wyjątkowo długo miziałem się z Zulą. Mam nadzieję że panie podzielają ten pogląd. Jakoś nie za bardzo chciałoby mi się odchudzać gdyby było inaczej :p l Idę do kuchni bo muszę zagospodarować pół kilo pieczarek obok ktorych nie przeszedłem obojętnie., Może dlatego że też mają puszysty wygląd. Nie tylko w skojarzeniu z bielą śniegu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ferdzi:) ja już cały rok interesuję się motoryzacją;):D jednak zmieniać model planuję w przyszłym roku. Mam koleżankę z piaskownicy w Hamburgu która prowadzi z mężem komis samochodowy. Być może z tej strony coś ciekawego mi się trafi do jeżdżenia. o Saam :)ja nie zauważyłam już od dawna byś Ty był niegrzeczny :) pewnie nawet testu nie zrobisz ;) też mam obok siebie puszystego hrabiego do miziania bo szczupły zaraz wychodzi do pracy. A czy puszyste w dotyku jest miłe to zależy co to jest :D w większości raczej tak. Jednak co niektóre miejsca powinny być miło twarde:P o Daa:) a masz jeszcze ten stacjonarny rowerek do ćwiczeń? ale tak, dystans do spiżarki trzeba mieć opanowany, więc ćwicz :):D bo przy tym czytaniu chyba za dużo masz bezru/chu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×