Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Hej Wiolka, wybacz starej sklerotyczce, przecież pisałaś wczoraj że masz problem z psinką :( a ja oczywiście zapomniałam jeszcze raz przepraszam. Wyobrażam sobie co przeszłaś i pewnie nadal przechodzisz, kiedy ukochana psinka cierpi:( Niestety znam ten ból, moja sunia miesiąc po szczepieniu musiała zostać uśpiona, bo nagle urósł jej strasznie wielki guz na drogach rodnych i nie było ratunku. Tyle że to nie był pies domowy, tylko podwórkowy i nie byłam z nią tak blisko jak Ty ze swoją psinką, ale i tak była u mnie przez 9 lat i też serce mi pękało z żalu, że muszę się z nią pożegnać na zawsze😭 (w kwietniu będzie 2 lata) Napisz co się dzieje i jak się sunia czuje. Saam, no muszę przyznać że jesteś bardzo kreatywny :D Nie kupowałam takich ekspresowych babeczek, a jak widać, dobrze mieć w domu takie ekspresowe cuda :D A teraz padnie sakramentalne stwierdzenie każdej kobiety .... -a nie mówiłam żebyś upiekł babeczkę :D :P - no dobra, wiem że faceci nie lubią jak im kobieta wytyka, że to ona miała rację :D:P Na przyszłość miej zapas w zamrażarce, a samo wyjęcie i rozmrożenie w mikrofali trwa tyle samo co upieczenie tego cuda w kubeczku a zupełnie inaczej smakuje :D A i jeszcze sprawdza się powiedzenie ; Czego chcą kobiety? Kobiety chcą, żeby wszystko było tak, jak one chcą..... :)) no ale czy nie mają racji :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) dziękuję za przepis. Za tydzień prawdopodobnie przyjadą dzieci więc będzie dla kogo piec. Ja na dzisiaj też zaplanowalem dwa wsady. Ale nie wiem czy dam radę bo jeszcze pierwszy nie wyjęty. Gdzie suszysz tyle prania? Podejrzewam że strychu nie masz nad sufitem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka :) mam nadzieję że z przyjaciółką na czterech łapach jest już lepiej i w tą noc odpoczniesz bo przecież rano w dobrej formie trzeba udać się do pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto czytał mój poprzedni wpis, to poproszę o powtórne przeczytanie, bo doedytowałam :D Saam, no rozumiem że strych wymagał sprzątania, a pewnie ważnym elementem tej układanki było to że żonkila na ręce nie patrzyła i korzystając z okazji powyrzucałeś najwięcej jej przydasiów :D Pewnie masz rację, że teraz mniej się kurzy na górze i jest chłodniej, ale jak dla mnie zdecydowanie za chłodno...chyba że u Ciebie słonko jednak nagrzało to co masz na dachu...a co masz ? dachówki ? Jakoś wciąż nie udaje mi się uwierzyć że nie da się z telefonu ściągnąć zdjęć na komputer. Przecież wszystkie zdjęcia w aparacie możesz zapisywać na karcie pamięci, później wyjąć kartę pamięci i włożyć do ...i tu mi brakło nazwy...ale jest taki dings na USB , do którego się wkłada kartę i gotowe. Już jak się ściąga, czyli wytnij i wklej, to chyba uczyć nie muszę :D a jak wysłać to już całkiem proste jest i dla takiego spryciarza jak Ty to żaden problem, tylko mi nie wciskaj ciemnoty że nie potrafisz :P Idę powiesić drugie pranie :D Moje pranie schnie na przedpokoju, na suszarce pokojowej, a teraz będą tam stały dwie suszarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Ferdżi tylko nie starastara będziesz jak skończysz setkę.Kapiszi;-)To prawda,że jestem przywiązana do niej i nie wyobrażam sobie bez niej mojego domu.Bardzo mocno ją kocham:-) Gdy dzwoniłam do doktora to nie spodziewałam się takiej diagnozy,bo aż tak strasznie to nie wyglądało,no albo ta psina była taka dzielna i nie okazywała bólu:-(Normalnie taki dzwon miałam we łbie,że ze strachu stanika nie założyłam:-Dpowiedział,że jak natychmiast jej nie zoperuje to psina odejdzie:-(musiał usunąć wszystkie narządy rodne.Dziś już dochodzi do siebie,ale cały dzień odsypia. Saam jutro wolne od pracy bo muszę jechać do kontroli.Z tymi ''Potrzebnymi'' rzeczami to chyba w większości przypadków tak jest:-DJa też tak mam,że wszystko składuję,a potem przyjeżdża recycling i wtedy już nie ma sentymentu:-DSaam zjadliwe te szybkie babeczki?Bo też się ostatnio nad nimi zastanawiałam,ale zrezygnowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, przecież nie jestem taka młoda koza jak Ty:D wcale nie ukrywam, że chętnie przekręciłabym ten zegar do tyłu:D. Z wiekiem przychodzi skleroza:( czy chcesz czy nie, opanuje mózg, który działa wybiórczo i właśnie dlatego pewne rzeczy umykają uwadze, choć przecież w pamięci być powinny, bo oczywiście tam są, tyle ,że ukryte gdzieś pod stertą innych przydasiów myślowych :D Mam nadzieję, że Twoja psinka wydobrzeje i będziesz jeszcze długo cieszyć się jej obecnością w Twoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka godzina, że jak grzeczna dziewczynka podążam w stronę łóżeczka, by przybrać pozycję horyzontalną :D I na dobranoc; Kiedy piękna noc zapada, księżyc bajki opowiada, wszystkie gwiazdki go słuchają i na piękny sen czekają. Więc bez żadnych zbędnych słów, życzę Wam miłych snów!! 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kolacji prowadzilismy rodzinna rozmowe i tak szybko minal wieczor :-).Teraz juz czas na przygotowanie do snu :-) Ferdzi ,niestety nie mam zadnego sposobu na bezłzowe obieranie cebuli ,lzy mi ciekly ciurkiem i sie posmarkalam :D ,a tych cebul musialam obrac sporo ,bo kupilam siatke takich mniejszych . Saam ,cale pranie zmiescilo sie na suszarce ,koszule wieszam na wieszakach wiec tak duzo miejsca nie zajmuja ,no i cala reszta tez swobodnie rozwieszona .Co najwyzej gacioszki rozwieszam na kaloryferach :-).Mamy w bloku pralnie z duzym stolem do prasowania i suszarnie ,ale ja z nich nie korzystam .Kiedys tam rozwieszalam pranie ,ale lata temu . Zycze spokojnej nocy :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) u mnie pada deszcz.... o Ferdzi:) jeszcze nie jeżdżę autkiem do pracy. Teraz podczas urlopu pouczę się jeszcze rozwiązań technicznych w mundku. Dotychczas nie było takich możliwości bo syn pracuje, ja pracuję często popołudniami. A to co troszkę poznałam to przyznam, że pewnie znów trzeba odświeżyć:D Nie ma pośpiechu, chcę być dobrze przygotowana by czuć się pewnie i nikomu nie zaszkodzić. Auto ma być moje oficjalnie od 1 marca. o Wiola:) wiem co czujesz bo też od zawsze mam zwierzaki i różne sytuacje z tym związane. Życzę Twojej psince by się wykurowała, choć wiem, że u starszych zwierząt margines ryzyka jest większy. o Saam:) te babeczki w proszku tylko obiecująco wyglądają na opakowaniu. U mnie w markecie kupuje to przeważnie młodzież. Ja spróbowałam raz, no chyba dwa bo jeszcze był jakiś serniczek w proszku:D i więcej nie kupię. Jakieś to takie sztuczne no ale spróbować trzeba ;) o To ja też dorzucę dowcip trochę w temacie pokus:D http://www.xdpedia.com/upload/images/kochanie_przynies_mi_piwo_2013-10-22_05-24-44_middle.jpg :D:D i pożegnam się pięknie;) dobrej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezłzowe obieranie cebuli , posmarować nóż olejem trzeba tę czynnośc powtarzać przy większej ilości , albo przekroić cebulę na pół i zanurzyć w wrzatku na chwilkę , lub przelać ją wrzątkiem na sitku , sprawdzone , działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) l kolorowych oskarowych.... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... albo kupić sobie przyrząd do krojenia cebuli. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w ostatni dzień lutego....kiedy to przeleciało:O Za oknem mokro, chyba w nocy padało, pewnie dziś też będzie. Pomyślałam, że normalnej zimy, ten deszcz byłby śniegiem i byłoby co szuflować, bo deszcz pada i pada. Daa, lubię takie rodzinne rozmowy wspomnieniowe, szczególnie z synami. Wtedy dowiaduję się rzeczy z przeszłości o których pojęcia nie miałam :D a sądziłam ,że jestem taka dobrze poinformowana :D Czasem oczy otwieram ze zdziwienia :D Saam, mam nadzieję że dziś nie zaspałeś i już w pełnej gotowości jesteś na stanowisku pracy. Życzę by dziś mimo poniedziałku, wszystko ruszyło z kopyta, bezawaryjnie. Urządzenia do krojenia cebuli może są fajne i sprawdzają się jeśli nie zależy Ci na konkretnym pokrojeniu. Myślę, że w cieniutkie piórka jednak nie pokroi, ani w malusieńką kosteczkę a czasem takie drobiazgi odgrywają sporą rolę w przygotowywanej potrawie. Calinessa, rozumiem Twoją powściągliwość w sprawie autka, myślę że słusznie postępujesz. 1 Marca już jutro, więc głowa do góry, po kilku dniach poczujesz się pewniej, choć kurcze, jeżdżenie po Wrocku nie jest łatwą sprawą. Trzymam kciuki by było tak jak sobie wymarzyłaś👄 Osobie podpowiadającej w sprawie cebuli, dziękuję za poradę. Szczerze mówiąc, nie znałam sposobu z olejem, a o parzeniu cebuli słyszałam, ale nie praktykowałam. Pewnie już niedługo wykorzystam tą wiedzę. Teraz kartka z kalendarza; Mamy rok przestępny (przestępczy):P więc dziś 29 lutego. Imieniny obchodzą: Antonia, Oswald, Roman oraz August, Dobrosiodł Przysłowie: „Gdy wiatr ostro w lutym wieje, chłop ma dobrą nadzieję” Świąt na dziś nie przewidziano, chyba dlatego że trzeba byłoby świętować co 4 lata :D I dobrze, odpoczniemy od wznoszenia toastów :D Zostawiam Wam kawę i herbatę w termosach , by nie wystygła zanim po nią sięgniecie. http://www.sklep.eskot.pl/pictures/g-pic-Termos__dzbanek_catering_2l_NADRUK_kawa_herbata.jpg zostawiam też filiżanki przecudnej urody, każdy sobie nalewa, dziś samoobsługa. http://i.imgur.com/Zz9fURg.jpg Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jeszcze lutowy:) o Skorzystam z chwilki bez obstawy :) i coś skrobnę z rana. U mnie po odsłonięciu zasłon ze zdziwieniem ujrzałam śnieg i białe dachy. Jednak śnieg topnieje i kapie z dachów i z drzew. Ale trawnik jeszcze biały. o Ferdzi:) ja kroję cebulę blisko włączonego okapu kuchennego, trochę pomaga ;) Co do jeżdżenia to teraz widzę, ze lepiej jeździć w mieście :D po wyznaczonych pasach, kierować się sygnalizacją bo na tych wąskich uliczkach obstawionych parkującymi autami, skrzyżowaniach równorzędnych gdzie co niektórzy pędzą bez spojrzenia w prawo jest nieciekawie. he he ...ale marudzę, co? za jakiś czas będę się z tego śmiała:D o Jola :) kurcze, nowy avatar, trochę płaczliwy;) gdzieś już widziałam go na kafe ;)ale to nie byłaś Ty. Chyba:) o Dzisiaj nareszcie po przebudzeniu nie boli mnie głowa co ostatnio miało miejsce bo M mi sprzedał swoje wirusy:-o. Czuję, że już będzie coraz lepiej i dobrze bo przecież urlopik od jutra, całe 8 dni:classic_cool: Zaciekawił mnie rok przestępny i trochę poczytałam więc i Wam zostawię. Że niby taki rok jest niekorzystny i czego lepiej nie robić. 29 lutego też ma swoją instrukcję:D http://magia.onet.pl/artykuly/wokol-magii,624/czy-rok-przestepny-jest-pechowy,66111.html Przyznam, że pierwszy raz dowiaduję się takich rzeczy, a to zasługa tego że bardziej zgłębiamy niektóre święta i to jest niewątpliwy plus edukacyjny dla filtrowni ;) No dobra, idę robić kanapki. Dzisiaj smaruję dojrzałym avokado bo już pięknie zmiękło. Czasem tylko kładę plasterki gdy jeszcze nie dojrzało do smarowności:) http://bi.gazeta.pl/im/8d/7c/10/z17286285Q,Awokado.jpg o miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Jolu 🌻 l Otwierająca topik znowu korzystała z uproszczonego kalendarza. Dzisiaj jest Dzień Chorób Rzadkich. Myślę że chodzi o choroby stosunkowo rzadziej występujące niż 29 luty w kalendarzu. Mam nadzieję że nie występują tego typu choroby wśród filtrowników. Poza tym jak już wspomniano dzisiaj Dzień Przestępczy. Ja póki co przestępstwa żadnego dzisiaj nie uczyniłem. Ale wykroczenie zapewne niejedno. Nie jest łatwo jechać 50 albo 40 km/h na prostej pustej drodze. l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l hej Klawy l Po usunięciu spacji link się otwera. Wszystkieg nie przeczytalem ale już wiem że ze ślubem i z przeprowadzką muszę się wstrzymać :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola to chyba dzisiaj musiała ukłuć się igłą w palec podczas cerowania i dlatego taki avatar. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam nikogo kto urodził się 29 lutego. Nie mam więc jak naocznie się przekonać czy rzeczywiście Ci szczęśliwcy obchodzący rocznicę urodzin co cztery lata starzeją się czterokrotnie wolniej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo w ostatni dodatkowy dzien lutego. Ja znalam kogos kto sie urodzil 29go lutego. Przerabane. Urodziny co cztery lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Zuziu 🌻 słyszałem że wzamian urodzeni tego dodatkowego dnia robią bardzo huczne imprezy. Tak aby im i gościom wrażeń wystarczyło na cztery lata. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wydać komunikat, radosny komunikat. U mnie już są. To znaczy są na moim podwórku ale widziałem także na przykościelnym placu. Wczoraj przy świetle dziennym a dzisiaj przy latarce. Pierwsze przebiśniegi zawsze rozgrzewają duszę i dają nadzieję na szybką wiosnę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że możemy już zacząć żegnać ostatni w pełni zimowy miesiąc. Sześćdziesiątą stronę topiku również ... hoop .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zrobilem sobie test:), czy faktycznie jestem zboczony, za drugim razem wyszlo mi 51% bo bylem bardziej sumienny:D Tez mozecie sprobowac, jesli sie odwazycie:P, ale na telefonie nie dziala http://www.purescore.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor 🖐️ Pozno ,bo pozno ,ale tak wyszlo :-) Troche dzis zalatwialam spraw urzedowych ,bibliotecznych i sklepowych :-).Syn mial wolny dzien ,wiec chcialam go wykorzystac do noszenia ciezszych zakupow ,aby Ulan mial łatwiej :-) Kto zgadnie co jeszcze dzis robilam ? :D Klawy ,troche sie obawialam tego linka ,ale ostatecznie weszlam w to i zrobilam sobie ten test .Wyszlo ,ze jestem Aniolem :D,a raczej Anielica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem Życie wyautowało mnie na prawie cały dzień, ale jest dobrze, więc postanowiłam jeszcze tu zaglądnąć. Mnie nie przeraża ani rok przestępny, ani 29 lutego. Z moich doświadczeń wynika że dla mnie rok przestępny zawsze był dobry i pod względem zdrowotnym i finansowym i w związku z tym na takiż właśnie rok się nastawiam :D Żeby dać szansę sobie i szczęściu (a może i liściom w butach:P) puściłam dziś kilka różnych zakładów lotto :D Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D Klawy, zrobiłam test i mnie też wyszło 51 %:D ale wcześniej zrobiłam inny test http://test.4free.pl/test/501318/57304#imie i wyszło mi że jestem zboczona w 62 % :D:P:D Tak że nie bierz sobie do serca naszego gadania, bo pewnie każde z nas ma jakieś zboczenia, ale nie wszystkie ujawnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jest Daa zobacz jaka synchronizacja :D jakbyśmy się umówiły :D Ja przecież o tej porze też rzadko tu bywam :D Pojęcia nie mam co jeszcze robiłaś, chyba nie czytałaś kniżki, bo na to czasu już chyba nie znalazłaś, ale może piekłaś jeszcze babeczki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×