Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dlugo beda ? Ferdzi ,raczej zapomnij :D,ona ma male dziecko i drugie tez jeszcze malusie ,takze nie bedzie miala czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, co oglądasz w TV ? Wczoraj przegapiłam pierwszy odcinek tańca z gwiazdami:( Dziś przeskoczyłam po kanałach ale nic mnie nie zaciekawiło, a Ciebie co wciąga ? a może nie oglądasz tylko czytasz ? Aaaa...właśnie pisałaś o tym blogu...pewnie nie miałabym tyle czasu by przeczytać cały, ale czasem tak jest że coś nas zainteresuje i chętnie czytamy od deski do deski. W moich marzeniach też pisałam bloga, ale jestem tchórzem:O Nie chcę by ktoś wiedział kto to pisze, bo umieszczałabym tam treści nie zawsze grzeczne :P więc po co ryzykować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem Daa, ale przecież u siebie gotuje prawda ? Wiem że kiedy tu będą, to mają mnóstwo spraw do załatwienia, więc pewnie będą więcej w rozjazdach niż w domu i cała kuchnia spadnie na mnie :O ale co tam te dwa tygodnie wytrzymam :D Dobrze że przynajmniej w święta odpocznę od garów, no może mycie mi zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jesli chcesz to wkleje Ci na skrzynke ten blog ,a nawet dwa tej samej autorki ,tez jest pikantny momentami ,ale nie dlatego czytalam ,tylko podziwialam te osobe za poswiecenie i potem gdy przeczytalam ,ze maz ja najpierw zdradzal ,a potem opuscil ,to w pewnym sensie przezywalam to . Poki co krzatam sie po domu i tu zagladam ,troche czytam :-) ...Jak to ,w swieta odpoczniesz od garow ? ,no chyba .ze wszystko wczesniej przygotujesz ,no tak ,przeciez to tylko dwa dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, raczej nie będę miała teraz czasu na czytanie :( W święta odpocznę, bo na chrzciny zamówiony jest katering, więc wszystko przywiozą gotowe. Ja tylko jakieś ciasto upiekę, może jakąś sałatkę, dam najwyżej wędzonki i tyle :D No, ale gary ktoś pomyć musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytasz ,gdy bedziesz miala czas i ochote ,juz masz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki Daa, zapiszę sobie w folderze, może kiedyś tam zaglądnę. Teraz już się pożegnam, bo naprawdę jestem strasznie skonana. Wskoczę jeszcze pod prysznic i idę lulać :D Dobrej nocy Ci życzę Daa👄 Wszystkim też życzę dobrej spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dziewczyny czy ktoras z Was zna sie na kwiatkach ? Anturium mi choruje. Jakies brazowe plamy na lisciach. Macie moze pomysl co z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie rowniez zycze dobrej ,spokojnej nocy Ferdzi 🖐️ Zuza ,anturium lubi stala ,wysoka temperature .Takie plamy moga swiadczyc o zaatakowaniu grzybow chorobotworczych .Jest pewien srodek na te przypadlosc ,ale czy pomoze ,nie mam pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ok dzieki. Moze rzeczywiscie jest im za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przycupnąłem na chwilę przed telewizorem i oglądam preselekcje do Eurowizji. Zastanawiam się czy oddać głos na Szpaka czy na Margaret. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda pojawiła się u mnie dopiero w późnych godzinach popołudniowych. I gary musiały czekać. Ale auto wykąpałem wcześniej z własnego ujęcia. Nie jest to typowa studnia tylko hydrofor. Ale czasy kiedy to wodę przynosilło się do domu w ocynkowanym albo emaliowanym wiaderku też pamiętam. l Zuziu :) dzięki za tytuł filmu. Nie wiem czy dzisiaj ale postaram się obejrzeć. Oczywiście jeżeli znajdę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to ogladam i nie mam dylematu ,tylko Szpak ,ma chlopak kawal glosu . ....Saam ,tez pamietam czasy gdy wode nosilo sie ze studni :-),ło mamcia ,bylo to 100 lat temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) zgadzam się z Tobą że fantazje seksualne to indywidualna sprawa każdego człowieka i jego partnera. Ale tak jest w przypadku gdy nie wydostają się poza sypialnię. Upublicznienie powoduje że inni mają możliwość skomentowania i wyrobienia sobie opinii. To podobnie jak z politycznymi preferencjami. Gdy się nimi pochwalimy musimy liczyć z oceną i z atakami ze strony przeciwników. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Eurowizję pojedzie Michał Szpak. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze :D.Wygral Szpak ,hurrrra :D ..Jak pieknie chlopak spiewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - To prawda. Jesli wstawiamy jakis temat na forum to naturalne jest , ze ludzie to komentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ,czas obrac kierunek łazienka i cos potem jeszcze moze znajdziemy w Tv ciekawego do obejrzenia przed snem ,potem paciorek i zmierzenie sie ze snem ,przyjdzie ,nie przyjdzie :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze zerknę co tam w necie piszczy. Oczywiście posługując się sprzętem dużego kalibru. Jeżeli nie więcej to może chociaż lepiej zobaczę :p l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych świekrowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Może ja też skomentuję;) tyle że robię to pod lekkim wpływem:D Więc rano mogę zmienić zdanie:D Uważam, że sprośności Klawego na forum erotycznym są ok. bo tam ich miejsce. To że ktoś to wkleja tutaj znaczy, że ktoś ma nadzieję iż go stąd wypędzimy, potępimy. A może komuś już zawrócił w głowie:D i ktoś nie może zdzierżyć, że skacze z kwiatka na kwiatek:P:D Mnie osobiście nie przeszkadza pikanteria piszących tu chłopaków. Większość piszących ma kosmate myśli tylko mało kto ma odwagę o tym pisać, przyznając się jeszcze, że są w związku małżeńskim. A tym bardziej pod swoim stałym nickiem. Człowiek uczy się na błędach i świeży Klawy kafeterianin pewnie będzie już na przyszłość wiedział co i jak :D Tu zbytnia szczerość nie popłaca;) o Zuzia :) dzięki za ocenę mojejgo problemu, dobrze mówisz:) o Szkoda, że mój telefon się zbuntował i nie przesyła fotek do lapka bo chciałam Wam zostawić mojego pyszotnego torta. Sama jestem zdziwiona, że taki pyszny wyszedł. A jaki wielki!!! no ale była duża tortownica 26 cm. o Widzę już na podglądzie dobranockę Saama to i ja myknę sobie już z filtrowni;) Dobranoc wszystkim :) Acha...Ferdzi:) nie, ja nie piłam takiej wódeczki, dziś drinkowałam stockiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a erotomana jak nie było tak ni ma :D olał was ciepłym sikiem :D zbyt nudne jesteście :D buziaczki to za mało żeby Klawusia zadowolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he widze te wypieki na licach filtrowniczek kiedy czytały fantazje klawego :D kopara im pewnie opadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o świcie Poszłam wczoraj wcześniej spać, więc obudziłam się już przed 5 :O Właściwie to obudził mnie kaszel:( Nie wiem, czyżbym się przeziębiła? Muszę dziś zastosować kurację wstrząsową, przecież nie pozwolę sobie teraz na chorowanie:( Trochę popatrzyłam w Tv, ale o tej porze nie ma nic ciekawego, więc zabieram się za życie :D Jednym okiem patrzyłam wieczorem na eliminacje, ale widziałam tylko kilka piosenek, Misia widziałam i słyszałam. Już kiedyś pisałam, że bardzo mu kibicuję, bo chłopak ma przed sobą przyszłość i wie czego chce. Nie udało mi się zobaczyć ani Margaret, ani Edzi, pewnie mi się oko przymknęło właśnie w tym czasie, szkoda. Dziś znów mam spore plany, a muszę się z nimi wyrobić, bo od jutra zaczynam przygotowania do przyjazdu młodych. Zuzanno, w sprawie kwiatków nie pomogę. Ostatnio nawet storczyki mi chorują :( widocznie źle się nimi zajmuję, choć w poprzednie lata miałam piękne, obficie i długo kwitnące, a teraz usychają mi pączki, kwiaty rachityczne, też za chwile padają:( eh... Saam, skoro masz hydrofor, tz że też masz studnię? Bo jakoś to tak, że hydrofor instaluje się w studni. Oj ile bym dała by mieć własną studnię :( ,szczególnie latem, gdzie tyle podlewania czasem. Jeśli masz studnię, to bez wyciągania wody na korbę , też masz wodę. Ciekawa jestem czy ona nadaje się do picia , czy tylko do celów gospodarczych? No, ale najbezpieczniejsza jednak woda z sieci i niech jej nigdy nie zabraknie:D Calinessa, bardzo się cieszę, że tort wyszedł przepyszny i jeszcze go sporo zostało. Szkoda że nie możemy podziwiać jego walorów estetycznych, bo wiadomo że o smaku pomarzyć możemy jedynie. Podzielam Twoje zdanie w kwestii Klawego, coś niecoś jeszcze bym dodała, ale po co, to nic nie zmieni. gościu zluzuj majty i odczep się jeśli łaska. Poszukaj podniet na innych topikach, tu tylko stare babuszki i jeden dziadzio, choć nie dziadek:D A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartka z kalendarza; mamy dziś niedzielę 6 dzień marca. Imieniny obchodzą: Róża, Wiktor Dla Róży róże; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvi2se99Nn95XsCvuq7WqVl9eUfeyEnKjyGf-5ah1JXg2K9cLy1w dla Wiktora http://luxury-alcohols.pl/wp-content/uploads/2012/07/cn.png Wraz najlepszymi życzeniami👄 jeszcze Przysłowie: „Gdy w marcu grzmi, w maju śniegiem ćmi” Na razie nie grzmiało, ale zrobiło się ciepło, więc wszystko jest możliwe...jakaś wiosenna burza oczyszczająca, może się zdarzyć. Dziś przypadają takie święta jak ; Europejski Dzień Logopedy Europejski Dzień Pamięci o Sprawiedliwych Dzień Olimpijczyka I jeszcze fajny cytat; „Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni.” - Magdalena Samozwaniec Na kawusię też zapraszam; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxVs78Own81FzPpuv0-bX1rUvAkBqGa5h3dJt9E_NvOjj7mplZ i zieloną herbatkę ; http://blogrowerowy.pl/wp-content/uploads/2011/10/zielona-herbata.jpg Zostawiam też tacę ze śniadaniem; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReQWX-8_JQdWc_-JZE4AQ02X3ipkQ9zsGs9saUGrqo6NFgfYgf i życzę smacznego. Teraz już się pożegnam, pewnie jeszcze w ciągu dnia zaglądnę, ale teraz zabieram się za PITy a to trochę potrwa. Miłej, pięknej pogodnej niedzieli. Wiolka, dla Ciebie szczególnie pięknej pogody nad Bałtykiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
O mamuńciu jak się uśmiałam:-D :-D :-D Klawy chyba nie te majtki ściągał,bo widocznie gość szaleje z zazdrości:-D Dzień dobry:-) Ferdżi normalnie nienormalnie KOCHAM CIĘ jak Cię czytam;-) Dzisiaj jest mglisto,ale nie pada.Chociaż ja jak tutaj jestem to nawet deszcz mi nie przeszkadza jest super,tutaj zapominam o wszystkim:-) Ale jutro trzeba wracać,koniec tego dobrego.Trzymajcie się cieplutko,ściskam mocno każdego z Was:-) Jeszcze dodam,że też się cieszę,że Michał będzie dla Nas śpiewał:-D Idę karmić mewki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielne dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękujemy za rozbudzenie topiku, za kawkę i za sniadanko. l hej Wiola 🌻 może z biegiem dnia kiedy mgła rozproszy się to wyjdzie słońce. Ale nawet jeżeli nie to wydaje mi się że jak na tę porę roku to i tak trafiłaś na dobrą pogodę. Masz rację, w zetknięciu z potęgą morza i dobrą energią unoszacą się na jego brzegu człowiek zapomina o troskach i problemach. l Pomimo niedzieli mam sporo zadań na dzisiaj. Nawet z żelazkiem będę musiał się jakoś dogadać. Obiad nietypowy bo mam kawałek wołowiny. Krowina w mojej kuchni nie jest wcale używana. Będzie chyba rosół. Spacer na godziny popołudniowe też zaplanowałem. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) nie mam odkrytej studni więc zaczerpnąć wiadrem się nie da. Jak czegoś nie mylę to ujęcie jakie mam nazywa się abisynka. I to właśnie z niej hydrofor ktory jest w piwnicy,pompuje wodę. Z tym że ręczną pompę która rownieź była w tamtym roku zdemontowałem bo przeszkadzała. Woda smakowo była bardzo dobra ale nie wiadomo co zawiera. Dokładne badanie wody jest dość drogie dlatego w pewnym momencie podłaczylem się do wodociągów. Poza tym hałas pompy był dość uciążliwy, zwłaszcza w nocy. Ale latem ogródek podlewam swoją wodą. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o U mnie dziś mokro od rana. Pada deszcz a będzie jeszcze mokrzej bo babuszka Celinka świeżo wygolona:D będzie dziś pluskała się w Aquaparku:) ale sobie pośmigam z tych ślimakowych zjeżdżalni:D Do dzisiejszych poważnych świąt można podłączyć dla urozmaicenia tematu ciekawy numerek stronki, na której się znajdujemy;):P o Ferdzi:) ja też mam studnię na podwórku. Ale jest przykryta równo z terenem a woda w niej nadaje się tylko do podlewania. Tyle, że jakoś ostatnio jest bardzo niski poziom, kilka wiaderek i już dno:( Mój pit też leży i czeka ale to tylko mój. Rozliczamy się wspólnie z M. Kiedyś rozliczałam też dzieciom ale nareszcie się usamodzielniły w tym temacie i mam spokój. Najgorzej pochwalić się, że się to umie zrobić ;), zaraz znajdą się bezradni ... o Wiola:) pewnie masz kogoś znajomego, rodzinke że możesz sobie robić takie wypady na wybrzeże po zapomnienie, co? bo chyba nie wczasy o tej porze roku. Zazdroszcze bo mi pozostaje tylko grota solna z jodem:D o Saam:) no to trochę poczekasz na ten rosołek bo krowinka dłużej się gotuje. Ja dokładam kawałek drobiu, wtedy rosołek jest palce lizać :) fajnie napisałeś o tej potędze morza, wróciły letnie wspomnienia... A takie abisynki kiedyś były na ulicach mojego przedmieścia :) http://hypo.pro-linuxpl.com/public/foto/9628-zoom.jpg o A jeszcze dorzuce 3 grosze do tematu naszego kolegi:D Klawy:) nie cykaj i czasem nie grzeczniej:P:D o miłej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,jak ja bym chciala miec taki swiezy umysl z rana jak Ty ,moze nie po aby wypelniac PITY ,ale po aby po wstaniu z lozka od razu fruwac po mieszkaniu :-) Moje Ulaniatko jeszcze spi ,od dluzszego czasu tez ma problemy ze snem,musze cos wymyslec abysmy sie mocno umordowali wieczorem :D ...Cal ,chyba mowi sie 'polej' ,dobrze gada :D ,w ogole nie widac abys cos glubnela :-) Wiola ,lubie takie luzackie osoby jak Ty co to nie kryguja sie wyrazac swoje uczuca ,ot tak wprost ,jak w Ty w stosunku do Ferdzi :D.Troche pisze malo stylistyczie ,ale w nosie z tym ,prawda ? :-),przeciez wiecie ,ze o tej porze moge jeszcze 'dochodzic ':D ,a dzis poki co dosc dlugo to trwa 😭 .Gdyby teraz ktos nadepnal mi na odcisk to reka ,noga ,mozg na scianie :D Saam ,bracie ,nie gotuj ,nie sprzataj ,nie prasuj ,a przyjedz do nas ,nakamimy Cie ,bede miala powod do upieczenia swiezych babeczek (sa jeszcze dwie :-)),pogadamy o tym i owym :D Smiac mi sie chce z tego mojego pisania ,ale co mi tam ,jakos mi dzis wszystko 'wisi' i idac za slowami Wioli ,powiem -Kocham Was :D,a te hejty ,ktore moga sie pojawic ,to mam gdzies i tu szkoda ,ze nie ma takiego emotikonka ,ktory by obrazowal,gdzie :D Dobrej niedzieli 🌻 ..Ide ,choc jeszcze nie doszlam :-),szarpac sie z 'cwiartkami'kurczaka i pieczarkami i brokulem i cos tam ,cos tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×