Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiola ,czytalam ,ze oprocz jogurtu naturalnego dobrze robi babeczkom dodatek ok .2 lyzek jogurtu greckiego lub balkanskiego .Ja ostatnio dodalam troche maslanki :-).No i zawsze dodaje aromat waniliowy ,bo nie lubie takich bezplciowych :-) ...http://www.mytaste.pl/click/index/4184966/cookieshunter.com ..Wiola ,nic tylko wybierac i piec babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Sztywno Daa to wiesz czego się można trzymać;-) też zawsze dodaje swoje trzy grosze.No widzisz Ty dajesz waniliowy a ja cytrynowy:-D też nie trzymam się czasu wyznaczonego zawsze piekę na swoje oko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak przerwać oglądanie jeżeli takie laski śpiewają :p l Ani Mru Mru - Zarost tam i tu l https://youtu.be/cv-nl8S6IOw l l Danusiu :) gniazdko jest trudno dostępne i nie chce mi się z bolcem kombinować przy trafianiu l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ,widzisz :D ,waniliowy daje tylko do babeczek (tyle o nich od pewnego czasu mowie ,ze beda mi sie snily po nocach :D),a tak do innych ciast lubie pomaranczowy ,a do makowych tylko migdalowy :-) Koncze juz na dzis ,oczy mnie bola od patrzenia w monitor :-) Dobrej nocy Mili 🖐️ ..Saam ,to z czego odsluchujesz tej muzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
wyżej byłem ja :classic_cool: l a teraz już dobranockuję :) l kolorowych przemyconych ... l jednak te dziewczyny fajniejsze :p l Andreea Balan - Like a Bunny l https://youtu.be/prUYSYMmRq8 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Kolorowych Daa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Babkowych Saam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamsung
Danusiu :) słucham z komputera. Mam podłączone słuchawki ale mogę przełączyć na wieżę zmieniając wtyczki. Ale wtedy połowa wioski będzie ze mną słuchała. Za darmo??? Nie ma tak dobrze :D l a kartki świąteczne leżą nie wypisane 😭 l l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
podniosę....;) ale z telefonu bo za późno na lapkowanie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Jestem jak zwykle z rana, bo później to naprawdę nie mam już sił. Te antybiotyki naprawdę mnie osłabiają i niewiele zrobię a muszę się położyć bo słaba jestem jak dwadzieścia pięć groszy na zakręcie :P Mimo takich słabości, machnęłam wczoraj wszystkie pozostałe okna czyli 10 i drzwi balkonowe. Mało, że umyłam te okna, to wszędzie zmieniłam już firany i gdzie trzeba było, zasłony, co łączyło się również z ich prasowaniem:O Efektem tej ciężkiej pracy był całkowity brak sił wieczorem. Dziś, kiedy się wyspałam i nikt mnie nie wyrwał ze snu, mam nadzieję na dalszy ciąg prac, zobaczymy czy wykonam je zgodnie z planem czy tak jak wczoraj zupełnie bez planu :D Za oknem mgła i mróz :O ale podobno ma być dziś nawet 10 st, pożyjemy zobaczymy. Saam, fajna ta Twoja muzyczka. Muzykę też słucham przez słuchawki, bo mam stereofoniczne i świetnie się w nich odbiera muzykę, zupełnie inaczej brzmi bezpośrednio z kompa. Myślę, że to chyba dobrze, że wzrok Ci się nie popsuł, ale tak do końca to tym badaniom też bym nie wierzyła. Mnie też badał (jakiś docent)za jego tytuł, musiałam dodatkowo zapłacić a orzekł, że mam dobre okulary, mimo że prosiłam też o okulary do komputera, udawał że nie słyszy. Kiedy ostatnio zrobiłam badania, to okazało się, że na tych do kompa, trzeba dołożyć aż 1 dioptrię :O i jak tu wierzyć lekarzom:( Daa, no brak mi słów, za chwilę będziesz tu mistrzynią w wypiekaniu babeczek:D a wiesz, że często niektóre młode pary decydują się na ślubny tort wykonany z babeczek? Myślę, że takiej parze miałabyś dużo do zaoferowania, bo masz sporo pomysłów. Ciekawe jakie zrobisz na święta? Wiolka, widzę że też Cię fascynują babeczki, no, ale Daa każdego potrafi zachęcić. Próbuj, ciekawa jestem jak Tobie pójdzie, czy też się zakochasz w babeczkach jak Daa i ja ?:D Calinessa, czyżby było wieczorne spotkanie z Olivierem ? Mam nadzieję, że szczęśliwie dotarłaś do domku z pracy. Czas na to co w kalendarzu, a dziś... Imieniny obchodzą: Gertruda, Patryk, Zbigniew Przysłowie: „Ogrodniku, św. Gertruda gdy słońcem błyśnie zrobi cuda oczywiście” No to czekam na te cuda, bo mam nadzieję, dziś słoneczko zobaczyć:D świętujemy dodatkowo ; Światowy Dzień Morza Światowy Dzień Pracy Socjalnej Dzień Łodzi Podwodnej Dzień Św. Patryka Ja już piję kawę więc i Was zapraszam; https://img.grouponcdn.com/deal/jWKXdmfNtiPgQn5CbciS/rB-960x576/v1/c700x420.jpg i herbatkę; http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/148000/fotolia_12605374_subscription_xl_148061.jpg Teraz muszę się zabrać z robotę, nie wiem, może uda mi się tu jeszcze zaglądnąć. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,normalnie brak mi slow .Mowisz o slabosci ,a machnelas tyle okien ,szok :-).Ja musze dzis tez myc pozostale okna ,bo wczoraj Ulan zdjal firany ,ale slabo sie czuje i czekam na 'dojscie'.Pewnie zanim dojde to wyjdzie slonce i nie bede mogla ich myc ,poniewaz sa one od poludniowej strony .Trudno ,bede musiala myc po poludniu . Jesli chodzi o babaczki :-) ,to chcialam teraz zrobic przerwe do swiat ,ale okazalo sie ,ze w poniedzialek bede miala gosci i chyba jednak cos upieke .Upieke z ciasta na babeczki jedna babke ,duza . Od soboty nie bylam na zakupach ,wyobrazacie to sobie ? :D Dzis raczej nie ,ale jutro to koniecznie musze uzupelnic braki :-) Chyba wylacze domowy telefon bo od klku dni ktos wydzwania i zaprasza na masaz darmowy i po prezenty i takie tam bajery i dzwona kika razy dziennie ,juz nie odbieram . Kawa wypita ,trzeba powoli sie ruszyc . Dobrego dnia Mii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o U mnie będą cuda bo jest cudowne słońce. Tylko kiedy się spodziewać tych cudów to już w przysłowiu nie ma :) o Fredzi :) wczoraj byłam w pracy i nie zauważyłam Oliviera. Z tego co wiem to do mojego marketu ma kawał drogi i zapewne może zakupy zrobić(o ile robi) bliżej siebie. Fakt, że u mnie miałby ze zniżką bo już się znamy;). Inne spotkania nie wchodzą w grę bo ja mężata a on żonaty:D chociaż wiem, wiem ...mam takiego szczerego klienta, który co jakiś czas przypomina mi i oferuje się w roli kochanka:P:D skoro mam męża:D Gdybym była wolna to kto wie....Olivier jest uroczy, od razu wpadł mi w oko wśród chodzących po sklepie klientów mimo, że jeszcze nie byłam pewna, że to On. Aż mi się ciśnie pytanie, dlaczego dopiero teraz zaczynam spotykać fajnych facetów?😭 gdy już mam pozamiatane w tej kwesti...ech:( o Daa:)oj gdyby to było bliżej...też chętnie bym Cię zobaczyła u mnie na zakupach, zresztą wszystkich Was, mimo wszystko, serdecznie zapraszam do mojego marketu;):D o Widzę, że Wiola łyknęła babeczkowego bakcyla :D mi wystarczy, że poczytam i popatrzę na obrazki, cieszę się, że odwykłam od ciast i niech tak zostanie! o Saam:) być może surowe, niedokładnie pogryzione kawałki marchewki sprawiały jakieś problemy gastryczne więc polecam picie soczków. W wielu marketach znajdziesz te jednodniowe. Jagody mrożone czy dżem jagodowy też jest w zasięgu własnych chęci. A na okularki jak na razie do czytania też mam receptę od okulisty. Mam już +1,5 na oba oczka:-o i w sumie gdy mocno wytężę wzrok to lekko rozmazane literki widzę ale niektóre okrągłe cyferki czasem zgaduję:D Okulistka zaleciła mi zakupienie w aptece suplementu z luteiną co ma spowolnić procesy ,,ślepnięcia,,:D i pomóc oczom. o Ocho...dostałam telefon z niesamowicie dobrą informacją ale gdy już będzie potwierdzona to się pochwalę;) albo pożalę:( o widzę na podglądzie Jolę. cześć Jola:) co tam u Ciebie słychać?wyjeżdżasz czy już masz na oku jakąś pracę na miejscu? o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandczycy mają dzisiaj dzień wolny od pracy. Ja muszę poczekać do soboty. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Dzisiaj Ferdzi zamiast kawy piwinna podać piwo, najlepiej z listkiem koniczyny. Ale może uznała że pora zbyt wczesna. Poza tym chociaż oba napoje pobudzają to kawy nie da się piwem zastąpić i na odwrót też raczej nie. Ale podobieństwa są bo na dzisiejszej kawce pianka jak na piwku. Tak więc z kawy nie rezygnuję, tym bardziej że do kawy jest ciasto. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jolu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Gdybym miał tylko oczy to bym mocno o nie zadbał. Ale obawiam się że jeżeli serce, wątroba, stawy i inne ważne organy dla których już wymyślono wspomagacze i reklamy tych specyfików zorientują się że są traktowane po macoszemu to zrobią bunt albo rewolucję. A żeby zaspokoić wszystkie musiałbym wziąć drugi etat by dysponować środkami płatniczymi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dzisiaj świętuję Dzień św. Patryka! mam wolne i Patryka w rodzinie:) o Saam:) nie naciskam, sam wiesz co robić z własnym zdrowiem ale skoro na razie odczuwasz tylko problemy z oczami to wypadało by im pomóc. Okulary pomogą lepiej widzieć ale Twoje służące Ci zawsze z oddaniem oczy dalej będą Ciebie prosiły o pomoc:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzieńdoberek https://www.youtube.com/watch?v=nm6DO_7px1I A mnie dziś rozwala energia,a to za sprawą pogody jest super.Nareszcie:) Ferdżi babeczki będą na bank,ale na Święta i zdecydowałam się na mini,mini serniczki:-D:-D:-D Daa chyba wczoraj przesadziłaś z porządkami i dzisiaj się odbiło:(a co tam odpoczniesz sobie chociaż;-) Caal tak późno wracasz z pracy?A masz chociaż eskortę?Kurcze nie zazdroszczę tak po nocy wracać do domu,no chyba że z randki to co innego;-) Wracam do roboty,wzięłam się za przesadzanie kwiatków,bo już korzenie spodem wychodziły:-( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej ,hej :-),okna umyte ,padam ,padam ,padam :-).Jak mnie nogi bola 😭 ,bo musze wchodzic co chwile na maly stoleczek . Firany prac bede po poludniu gdy Ulan wroci ,poniewaz po wyciagnieciu z pralki od razu je wieszam i do tego potrzebuje jego pomocy ,szczegolnie gdy wieszam w duzym pokoju 8 metrow . Cal ,no tez zaluje ,ze mieszkamy tak daleko od siebie ,gdybym kupowala w Twojej firmie dawalabys mi znizke :-),bardzo zaluje 😭. Cal ,co jest zdroznego w umowieniu sie na kawe ,a w Twoim przypadku i Oliviera na soczek i lody :-).No wlasnie w naszym spoleczenstwie istnieje taki stereotyp rodem chyba ze sredniowiecza ,ze to juz jest zdrada .Spotkanie na kawie czy soczku nie oznacza ,ze idziecie od razu do łozka :D Jesli chodzi o mnie ,to tez nie umawialabym sie z facetami na kawe ,ale jesli to tyczyloby 'naszych'kafeteryjnych chlopakow ,to i owszem ,umowilabym sie z raz aby wiedziec z kim sie zadaje :D:D:D na forum kafe i czy odpowiadaja moim wyobrazeniom :D Druga strona medalu jest to ,ze byc moze zabrakloby mi odwagi aby sie pokazac i moze zbuzyc ich wyobrazenie o mnie :D:D:D ...Saam ,nie zyluj tylko kup suplement na ochrone oczu .Ostatnio okulistka Ulana tez zapisala mu tabletki Optica Ultra . ..Wiola 🖐️,jestem slaba kobita i za duzo juz nie moge :D,ale babeczki wypiekac ,to i owszem ,nawet gdyby ktos obudzil mnie w nocy ,to od razu bym otrzezwiala :Di miechtala ciasto :D:D ...Ide sobie zaparzyc druga kawke ,mala ,bo jestem jakas otumaniona ,nie mialam czasu 'dojsc' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej...Daa:) no prosze ile roboty wykonują te słabiutkie kobietki:D a co do spotkań ciekawe czy gdyby Wasza druga połowa umawiała się na spotkania z innymi by zweryfikować swoje jakieś wyobrażenia czy wtedy też to było by takie nic zdrożnego?:D Pamiętasz Daa jak szalałaś z nerwów gdy kratka z piecyka zniknęła i było to powiązane z jakąś ,,babą,,?:D rury też nie pzwoliłaś Ułanowi czyścić nawet sąsiadce:D o Sos i kasza jeszcze jest od wczoraj ale mam chęć na placki ziemniaczane. Tylko się zastanawiam czyimi rękami zetrzeć ziemniaki. Jakoś nie mam dziś na to siły. A może je zmielę w maszynce do mielenia mięsa?bo M po nocce, niech lepiej drzemie i odpoczywa...urządzenie którym rozdrabniałam wcześniej ziemniaki wysiadło a blender jest za słaby :( Jeszcze można użyć sokowirówki :D , łącząc później farfocle z sokiem:D ale nie, już tak wydziwiać nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) mam do pracy kilka minut drogi a po drodze sami swoi mieszkają, tak więc bez obaw ;) ja czekam kiedy będzie można wystawić co niektóre kwiaciory na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam :-) Cal ,znikniecie kratki nie bylo powiazane z jakas baba :D.Wkurzylam sie wowczas ,bo Ulan nic nie mowiac wzial ja na miare .Pamietasz ,ze dal ją do faceta ktory mial zrobic kosze do suszenia grzybow :-) No popatrz ,nie interesowalam sie dotad czy w koncu te kosze zostaly zrobione i teraz zapytalam Ulana i mowi ,ze sa w garazu :-) A baba z zapchana rura niech sie wali :D:D:D.Nasypie toto kreta i idzie do pracy i potem d...a .Tak nie wolno robic ,bo z kreta i wody robi sie beton .Jesli juz sypiemy to na chwile. Ale masz pomysly z tymi ziemniakami :-) .Tez bym nie tarla bo nie mam na to sily ,robot za mnie to robi . Przed paroma minutami skonczylismy wieszac firany .Znow mialam troche problemow z praniem ich ,ale nie tak jak wczoraj :-) Ta pralka chyba jest uczulona na firany :-) ...łoj Cal ,nie moge sie przestac smiac z tej rury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już klawuś nie przychodzi do was to sobie poczytajcie gość dziś hej usmiech.gif Klawy77 dziś Hej gosciu usmiech.gif co slychac? usmiech.gif gośćautorkaaa dziś Dobrze trafiłam?usta.gif Luzik w pracy? Klawy77 dziś Bardzo dobrze trafilas Kochana usta.gif , az takiego luzika nie mam oczko.gif , ciesze sie ze Cie widze smiech.gif gośćautorkaaa dziś Luzika nie masz ale humorek jak widzę dopisujejezyk.gif Klawy77 dziś Jak zwykle usmiech.gif ,czym mam sie martwic? Chetnie umowie sie z Toba na luzna pogawetke przy winie lub kawie smiech.gif , oczywiscie ja stawiam cool.gif gośćautorkaaa dziś Ile masz lat?cool.gif Klawy77 dziś Jak to, tak prosto z mostu? smiech.gif nie 20 i nie 30smiech.gif ,jestem dojrzalym facetem cool.gif gośćautorkaaa dziś Wybacz. Po prostu kilka razy się przekonałam że cyferki nie idą w parze z dojrzałością zawszeusmiech.gif w jedną i w drugą stronę żeby nie było. Klawy77 dziś Wiem, czasem moj post nie swiadczy o moim wieku oczko.gif ,wynika to z roznych powodow, ale pozytywnie podchodze do zycia, chociaz tez mam swoje problemy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy77 dziś A co powiesz mi o sobie? smiech.gif gośćautorkaaa dziś Optymizm bije po oczach kiedy się czyta, to faktusmiech.gif problemy ma każdy ale ważne jak dobrze umiemy sobie z nimi radzić albo żyć. Lubisz czasem pogadać czy tylko poflirtować? gośćautorkaaa dziś A co chciałbyś wiedzieć? Klawy77 dziś Super ze tak mnie odbierasz, ale skad sie dowiedzialas o mnie, czyzbysmy juz razem pisali? smiech.gif Klawy77 dziś Co masz na sobie jezyk.gif , nie, zartowalem tylko smiech.gif , lubisz flirtowac? smiech.gif gośćautorkaaa dziś Sam mnie uświadomiłeś o swoim istnieniuusmiech.gif Klawy77 dziś Jaså smiech.gif gośćautorkaaa dziś Lubię ale nie zawsze i nie z każdymusmiech.gif Klawy77 dziś To umowmy sie na wieczor smiech.gif , przyjde z winem cool.gif Konczy mi sie przerwa, nie bede mogl tak szybko odpisywac gośćautorkaaa dziś Wieczorami tu tłoczno bo dla mnie troje to już tłokusmiech.gif jeśli kiedyś będę miała możliwość to wiem gdzie Cię znaleźć. Miłego dniausta.gif Klawy77 dziś Jak sie chce to sie znajdzie spokojny kacik na male co nieco smiech.gifjezyk.gif . Zagladaj do nas zawsze kiedy masz ochote smiech.gif I wzajemnie milego dnia usta.gif gość dziś Widze bardzo ciekawy temat, z ciekawymi ludzmi jezyk.gif dobrze trafilem usmiech.gif Klawy77 dziś Dobrze trafiles smiech.gif ,jesli jestes kulturalny facet to mozesz tu zostac smiech.gif . A i jeszcze jedno, jak przyprowadzisz fajna dziewczyne to bedziesz jeszcze milej widziany jezyk.gif ,zartuje oczywiscie smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam czwartkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Oj tam ! Co chcecie od Klawego? wesoły chłopak, ma okazje się zabawić na forum to to czyni. Jego sprawa. Co byście nie pisali ja i tak go lubię;) chociaż ożywił trochę kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witaj Ca. Jak Twoja pozyczka - jesli to nie tajemnica. Mozliwe , ze o tym pisalas ale gdzies mi ucieklo. Ostatnio mam duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dobry wieczór ;) Liness :) dziękuje, że tak miło mnie mówisz (pierwsze wrażenie sie liczy najbardziej, prawda? Ty na mnie tez takie wywarłaś) i jeszcze miłej wspominasz ;):D Tak, zasiedziałem sie tu w tym Wrocławiu...ale jutro juz jadę gdzie indziej :D i to prawda, że strasznie nie po drodze mi ten Twój market ...:( ale nie mowię, ze nie wstąpię jeszcze kiedyś po gorzką czekoladę ...;) a zakupy robię tu oczywiście, ale na Bielanach :) Fajnie, że pralka sie dobrze sprawuje, a obsługiwać sie nauczysz i będzie super! :) Ferdżi :) zdrowia życzę (fajnie, że juz lepiej sie czujesz ) i tyle pracy wykonałaś ostatkiem sił ...:( Daa :) dobrze, ze firanki Cię nie pokonały, tylko Ty je ...;) Wiola :) pozdrów lasy ode mnie, a ja pozdrowię morze w przyszłym tygodniu ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olivier 🖐️ ,jasne ,piekny jest swiat gdy spoglada sie przez umyte okna :-).Kiedy uporalam sie z tymi oknami i firanami ,to mozemy juz swietowac :-).Dla mnie jest to najbardziej uciazliwa robota :-).Szerokiej drogi Olivier :-) https://www.youtube.com/watch?v=fX_rpjz2o5w Szczesliwej drogi juz czas -Rynkowski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×