Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Witajcie kochani jestem tylko na moment, bo zaraz wszyscy się zejdą, a jeszcze u siebie mam wnusię, nie mówiąc o tym że żonkil również na kwadracie. Jednym słowem, albo dwoma :D zwariować można. Przygotowania idą pełną parą, wypiekam babeczki takie do nadziania, mufinki z podpowiedzi Daa z czekoladą, wielkanocne jajeczka też z czekoladą ozdobione białym lukrem i mnóstwo drobnych ciasteczek, też lukrowanych. Dziś będę dekorować co jeszcze zostało do skończenia i piec mięsko. Niby catering zamówiony, powinnam o niczym mięsnym nie myśleć, ale jak nie widziałam co ma być przywiezione a doświadczenia wcześniejszego z cateringiem nie mam, więc wolę się zaopatrzyć we wszystko , by nikomu niczego nie brakło. Podobnie jak Wy dziewczyny , też nastroju świątecznego nie mam, choć te święta przecież wyjątkowe, bo i dzieci zjechały i chrzest małej będzie, ale jakoś to wszystko jest takie mało unoszące mnie duchowo:( Chciałabym zasnąć i się obudzić we wtorek :D by było już po stresie i po świętach. Niestety, dla mnie nie będzie to koniec stresów, bo znów będę przezywać powrót młodych na wyspę:( Nie wiem czy uda mi się jeszcze do Was kuknąć przed świętami, bo w same święta, to już na pewno nie, dlatego chciałabym złożyć Wam już dziś życzenia świąteczne. Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. Niech radosne Alleluja będzie dla Was ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary. Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) o heh...machnę z pracowego ,jajeczka" o dzięki Ferdzi :) o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór ! :) l hej Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Dziękujemy Ferdzi za świąteczne życzenia. Tobie życzymy świąt na miarę potrzeb Twoich i Twojej rodzinki. l Celinko :) w mojej pracy nie było swiątecznych akcentów. Dobrze że chociaż wypłata przedświąteczna była wieksza. Ale to nie zakład dołożył tylko efekt dużej ilości nadgodzin. l Ja oderwałem się na chwilę od roboty. Od rana urzęduję w kuchni. Wolę to niż sprzątanie. Zrobiłem już jabłecznik i sernik. Zmieliłem mięso na kotlety i rozbiłem schab. Przesadziłem także bratki do dużej doniczki która jutro powędruje na cmentarz. Kilka bratków znalazło miejsce w ogródku. Mam nadzieję że nie będzie nocnych przymrozków. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor 🖐️ O mamcia ,siadlam i nie wiem czy wstane 😭.W dalszym ciagu korzonki nie popuszczaja ,a przeciez nie moge nic nie robic ,bo innej kobity w domu niema ,ktora by mnie wyreczyla . Saam ,przydal bys mi sie w kuchni ,bo Ty potrafisz kucharzyc :-).Ulan mi pomaga ,ale dzis go praktycznie nie ma w domu .Do poludnia musial jeszcze wyskoczyc do pracy ,potem chwile drzemnal ,potem byl obiad ,potem poszedl do plebana ,pozniej potarl warzywa do ryb i znow poszedl z synem do kosciola :-) Ja upieklam mafinko-babeczki sztuk 12 + dwie kolilki :-) ,teraz pieke sernik .Zrobilam tez zrazo-roladki ze schabu sztuk 14 :-) i zaraz przeloze ryby warzywami ,sa po grecku :-).W zyciu juz nie kupie takich ryb (a juz kiedys sie na takie nabralam ),tzn tych luzem z Tesco ,jest w nich 2/3 wody i sie rozwalaja podczas smazenia i juz nie zrobie po japonsku ,moich ulubionych . Bylam zajrzec do sernika ,jest taaaaaki wysoki :-),gdyby nie opadl byloby cudnie :-). Ferdzi droga ,Ty to dopiero musisz miec kupe roboty ,ale jest wnusia ,mala kobitka ,to Ci z pewnoscia pomaga :-) No nic ,moja przerwa tez sie konczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Mój sernik już upieczony ale siedzi jeszcze w piekarniku. Jutro będzie tam siedziała już tradycyjnie kaczka:D albowiem dostaliśmy od dyrekcji wielką świąteczną zniżkę właśnie na tę kaczkę nadziewaną jabłkami, przyprawioną tylko do pieca wrzucać. o Saam :) a moja firma nie pozwala na nadgodziny i kasy jest zawsze tyle samo. Nadrabiają to paczkami np. teraz świątecznymi, talonami, zniżką dla pracowników, dokarmianiem nas :D darmowa sól, cukier, kawa, herbata na stołówce i degustacje produktów, które sprzedajemy. A koleżanki z personalnego na każde święto robią pomysłowe dekoracje na stołówce. Teraz są bazie, zajączki, króliczki i zielona trawka aż miło tam siedzieć:) zresztą tam zawsze miło siedzieć bo oznacza to, że jest się na przerwie:D o Daa:) oj nie miało Cię kiedy połamać?:( ale widzę, ze i tak zrobisz więcej niż ja zdrowa;) o Wszystkim życzę Wesołych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych, pięknych bogatych święconek i smacznego jajka na śniadanie :)🌼 a tymczasem ...dobranoc bo trzeba odpocząć przed jutrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -bra-noc :-) 🖐️ Ja sie zegnam ,a Ty wchodzisz :-) Ide sie szybko umyc ,moze tak dzis lajtowo ,nie mam juz sily na dzis w ogole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Wszystkim przychodzącym na filtrownię a także Waszym bliskim z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę zdrowia dobrego i pogody ducha na ten swiąteczny czas a takze na kolejne dni. Oby to były święta pełen wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, miłych spotkań w gronie rodziny i znajomych. Smacznych jajeczek, kiełbasek i wszystkiego co znajdzie się w świątecznym menu. Wesołego Alleluja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Całej ekipie NAJLEPSZEJ na kafeterii;-) Życzę Wesołych Świąt. Wesołego Alleluja Wszystkim:) Daa trzymaj się dzielnie zdrówka życzę podwójnie,nie przemęczaj się w miarę możliwości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Mili 🖐️ Z calego serca zycze Wam spokojnej ,radosnej Wielkanocy Smacznego jajka ,mokrego dyngusa Oraz milych spotkan w gronie najblizszych WESOŁEGO ALLELUJA ! ..Poza tym zycze nam wszystkim aby pogoda ducha towarzyszyla w trudzie kazdego dnia ,wszystkiego dobrego Mili 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Wielka Sobota już zmierza ku schyłkowi więc można rozpoczynać świętowanie. Oczywiście dotyczy to tych którzy już się wyrobili. Ja z kulinarnych spraw jeszcze mam udka do wrzucenia do piekarnika i kulki drobiowe w cieście kokosowym do usmażenia. Barszcz na białej też jeszcze wieczorem będzie gotowany. U mnie swięta zaczynają się o dwudziestej ogniskiem przed kościołem a później nabożeństwo. l Dziękuje Celince, Wioli i Danusi za świąteczne życzenia. Dla Was również wszystkiego dobrego na święta. l Wszystkim udanego swiętowania :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu droga ,zapomnialam podziekowac Ci za zyczenia ,co teraz czynie :-).Niby trzymam sie ,ale jakby bylo malo ,to oprocz dokuczliwych korzonkow dzisiaj zaczelo bolec mnie gardlo i ucho 😭 i chyba wiem kto mi to podrzucil ,to nasza Ferdzi z ktora wczoraj wieczorem rozmawialam przez telefon :-)i chyba zarazilam sie od niej :-). Od dwoch godzin juz niby jestem obrobiona ,chociaz przed chwila prasowalam obrus swiateczny ,bo nie lubie tych zagiec po zlozeniu obrusa .No i pol godziny temu wlozylam do piekarnika karkowke ,ktora mialam piec jutro ,ale nagle zmienilam opcje :-) Moi poszli do kosciola i tez bedzie palenie ognia ,ale nie duzego ogniska ,bo moglby spalic sie nowy dach :-) Spokojnego wieczoru ...Saam ,podziwiam Cie ,ze tez Ci sie chce smazyc kulki z kurczaka ,pewnie one smaczne ,ale smazy sie je w glebokim tluszczu wiec potrzeba sporo oleju do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wesolych swiat , kolorowych pisanek , smacznych mazurkow i wszystkiego co niesie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Lany poniedzialek. Sniadania jeszcze nie podam bo pewnie i tak wszyscy spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta .... i po swiętach! l dobry wieczór :) l Sporo gości przewinęło się przez mój dom. Nie było czasu na nudzenie się. Dzisiaj nawet nie było czasu na spacer. A szkoda bo dzień był ciepły i pogody. Wczoraj było podobnie z tym że więcej było słońca i więcej wiatru. l A teraz już trzeba organizować się do pracy. Szkoda ze nie mam jeszcze jednego wolnego dnia, chetnie bym odpoczął po świętach. Trzeba chociaż nieco wcześniej isć spać aby poranny budzik dał sobie ze mną radę. l dobrej nocy :) l kolorowych poświątecznych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeellooooł!!! ..... Wystarczy tego świętowania! Proszę wskakiwać na forum i filtrować. l dzień dobry! :) l Trudno było rano wyskoczyć z łóżka. Po zmianie czasu znowu jest jeszcze ciemno kiedy dzwoni mój budzik. Na szczęście dzisiaj tylko osiem godzin w pracy więc jakoś się doturlam do fajrantu. l Dzisiaj w kalendarzu Dzień Metalowca. I chociaż chodzi tutaj o pracowników przemysłu ciężkiego zajmujących się przetwarzaniem wyrobów hutniczych to myślę że możemy zagrać jakkś metalowy kawałek. Na przykład coś zespołu Metalica. l udanego wtorku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ...dobrze, że zawołałeś Saam akurat takim okrzykiem to z opóźnieniem ale dotarło do mych uszu:D o Dzień dobry:) jeszcze wolny... no i nareszcie po świętach! wolę normalne dni bez tych wszystkich obciążeń organizacyjnych wskutek czego człowiek potem ledwie dycha :-o widzę, że nie tylko ja ;) ale chociaż poznałam smak pieczonej perliczki, która upiekła się obok kaczki:)perliczka -pychota!!!jeszcze mam jedną zamrożoną bo rosół pewnie też będzie super:) o No nie wiem Saam :) w googelkach pod hasłem Dzień Metalowca jest prawie tylko o muzyce i jej wykonawcach. Metalowej muzyki nie lubię. Nadmiar metalu w ubiorach i ciałach muzyków metalowych też mnie nie kręci ale metalowe cekiny w mojej torebce i na cholewce botków mogą być :D o Kurcze, ale miałam sen!!! szczegółów nie opowiem bo zbyt dużo prywatnych informacji musiałabym ujawnić ale powiem, że trzymając w ręku mój telefon widziałam na ekraniku myśli będącego w moim pobliżu mena. Zupełnie nieznany mi mężczyzna, którego we śnie w myślach określiłam jako pewnie namiętnego blondyna, miał jasno blond włosy. Te jego myśli widziałam obrazami na moim telefonie:D a myśli miał baaardzo pikantne, widziałam siebie i jego co on by ze mną robił...no szok!p****l!:-o :D heh, byłam bezradna wobec tego zjawiska i powzięłam decyzję, że zaraz zniszczę ten telefon bo i tak przecież chcę mieć nowy:D a co będzie gdy ktoś z rodziny to zobaczy😭. Zanim zniszczyłam(miało być walnięcie młotkiem:D ) to się obudziłam....ufff :D o I po burzy z piorunami u mnie znowu wyszło słońce... o miłej reszty poniedziałku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Swieta minely. Teraz znowu praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedziałku? Calinessa czyżbyś była wczorajsza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Latwo pomylic dni po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Celinko 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l Ja wczoraj wieczorem przygotowałem się do pracy jak na poniedziałek. Była radość gdy odkryłem że będzie wtorek i osmiogodzinny dzień pracy.. l Pogoda przypasowała na święta. Dzisiaj już zdecydowanie się popsuła. Praktycznie cały dzień pada. A w radiu straszą burzami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) myślę że wśród metalowych utworów można znaleźć także takie które spodobałyby się również Tobie. Gdy będę na komputerze to spróbuję coś Ci zadedykować. Póki co trochę wiadomości o branży metalowej ze stron "Synergy" :D "Branża metalowa należy do najbardziej ekspansywnych sektorów przemysłu w Polsce. Związane z nią są takie branże jak maszynowa, stalowa, żelazna, sektor narzędziowy czy obróbka metali. Kluczowe sektory stałochłonności dla branży metalowej to przede wszystkim budownictwo, sektor samochodowy i AGD. Gdy w tychże sektorach zmniejszają się zamówienia na wyroby metalowe, automatycznie branża metalowa odnotowuje straty. Obecnie na polskim rynku funkcjonuje ponad 53,5 tys. przedsiębiorstw branży metalowej (produkcja metali i wyrobów z metali). Dwie największe grupy tworzą firmy zatrudniające do 9 pracowników (ok. 91%) oraz od 10 do 49 (ponad 6% podmiotów). Głównym problemem branży jest duże rozdrobnienie i udział małych/średnich firm. Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż w ubiegłym roku wiele firm zakończyło swoją działalność gospodarczą. W 2013 roku odnotowano 886 upadłości, o 1% więcej, niż w 2012 roku. Problemy branży metalowej wynikają głównie z jej ścisłych powiązań z innymi branżami, m.in. budownictwem, przemysłem maszynowym i motoryzacyjnym. Firmy borykają się również z nadwyżką mocy produkcyjnych, które sięgają 30-40%. Istnieją również przedsiębiorstwa, które pozytywnie oceniają swoją sytuację finansową. Wskazują, że 5ma to związek z wysokim poziomem eksportu ich produktów na zachód." l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wieczór dobry:) a nasze koleżanki, oprócz Zuzi jeszcze świętują ;) Saam:) wokół mnie coraz mniej branży metalowej. Upadła fabryka kuchenek Mastercook, ale czekamy bo ma zacząć działać Bosch. Zamknęła podwoje odlewnia metali również kolorowych a na to miejsce jest saamoobsługowa myjnia samochodowa itd. U mnie dziś była burza a po niej podwójna tęcza. Tęczę zobaczyłam niestety nie w naturze bo byłam w domu ale na facebooku:D Koleżanki wychodząc z pracy zarejestrowały zjawisko tęczy i już jest ona w necie;) No nic, trzeba się przygotować do pracy na 6 rano😭 jedyny plus tego, że rano będzie puściutko na ulicach gdy ja pierwszy raz bez żadnego pasażera pojadę autem do pracy :D zaparkuję w najwygodniejszym miejscu:D by później wyjechać z parkingu bez kłopotliwych manewrów do domu. Dziękuję Saam, że chcesz mi zadedykować coś metalowego ;) o Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda plastiku coraz więcej wokół nas ale poki co metal mocno się trzyma. Dużym minusem jest to że koroduje ale są coraz lepsze systemy zabezpieczeń przed rdzewieniem. Jednakże podobnie jak pewne rodzaje miłości są również odmiany metali które nie rdzewieją. I tym optymistycznym akcentem zamykam na dzisiaj filtrownię. Oczywiście na metalowy skobel. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych metalowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie te wszystkie małe, zgrabne i słodkie babeczki! Gdzie one są??? l dzień dobry w poswiateczną pracująca środę! :) W sumie to jest jeszcze przy czym swiętować bo jak zwykle po świętach lodówka pęka w szwach, barek również. Dlatego nie mogę doczekać się aż wrócę do domu. A dzisiaj długo trzeba w pracy siedzieć. l Mamy Światowy Dzień Muffinka.. Filtrownikom a zwłaszcza filtrowniczkom nie trzeba objaśniać tematu. Ale wypiekać muffinek to chyba dzisiaj nikt nie będzie bo pewnie jeszcze swiąteczne ciasto nie zeszło. l udanego popołudnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są u mnie pod kloszem :-) ,uchowaly sie jeszcze 2 babeczki ,a raczej muffinki no i prawie caly sernik . Dzien Dobry 🖐️ Swieta minely pogodnie i spokojnie ,chociaz nie do konca :-).W pierwszy dzien swiat zrobilismy sobie cala rodzinka wypad w plener . Pogoda byla przecudna i bylismy miedzy innymi nad jeziorem Krepsko Srednie ,tam gdzie w lipcu 1978 r.Jan Paweł II (wowczas jeszcze biskup Karol Wojtyła )spedzal urlop na kajakach .Jest tam pieknie . Drugiego dnia swiat korzonki dowalily mi ze zdwojona sila i trzymaja .Najlepiej gdy leze w pozycji embrionalnej ,mniej boli . Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×