Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przerwać pisanie bo zjawili się klienci o czym napisałam w poprzednim poście ale mi ucięło ten tekst. Gościa też pozdrawiam A teraz próba buziek B-):-D:-P ciekawe co się ukaże. No dobra już wiem, ale nie wiem gdzie jest część :-( Nie wiem jak u was ale u mnie zapowiada się ładny dzień. Jeszcze nie wyszukałam tu kalendarza., ale mam nadzieję że ktoś to za mnie zrobi. Kawy tez jeszcze nie podam ale będę się uczyć co i jak więc może kiedyś się uda. Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, piękny, słoneczny ale.... wiecie jaki :) wymagający ostrożności. Zauważyłam, że gdy na siłę chcę sobie wmówić, że 13 jest ok to jakoś przewrotnie dzieje się odwrotnie:-o Dlatego wolę podchodzić ze zdrowym dystansem;) Tablice muszę założyć na powrót bo wczoraj wieczorem gdy nareszcie doszło do rozmowy z synem, poradził by się nie spieszyć i najpierw dokładnie sprawdzić na jakich warunkach mam obecne ubezpieczenie a jakie bym miała zaproponowane po zmianie rejestracji. Może warto do września pojeździć tak jak jest tylko trzeba mieć przy sobie umowe kupna-sprzedaży.. A myślałam, że jestem taka mądra, że sobie sama wszystko załatwię nie fatygując nikogo:D No i pośmiali się ze mnie bo niby tablice trzeba ściągnąć pod Wydz. Komunikacji:D tyle, że ja planowałam zawieźć je autobusem z uwagi na okropne trudności z parkowaniem w mieście i przywieźć sobie nowe. a co? akurat mam autobus z mojej ulicy pod sam Wydz. Komunikacji;) o Ferdzi:) dziś w moim kalendarzu Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej , chylę czoła ofiarom ale może ktoś ma inny kalendarz to będzie ciekawiej;) a z kawką i herbatką mogę Cię wyręczyć zanim nabierzesz wprawy:D to i tak będziesz wielka gdy to uczynisz bo ja z telefonu mam problem z obrazkami. proszę.... http://beautyicon.pl/wp-content/gallery/ulubione-miejsca/marmoladachlebkawa7.jpg o miłego dnia życzę wszystkim:) :D podjęłam się zlecenia to do kalendarza oprócz imienin, które obchodzą Hermenegilda, Ida i Marcin dorzucę jeszcze przysłowie: „Kwiecień wilgotny obiecuje rok stokrotny” i cytat dnia: „W krop­lach dni pow­szed­nich, tak sa­mo jak i w morzu, całe niebo można zobaczyć.” - Maria Dąbrowska o a gośćiem to na moją intuicję pewnie jest Meri:)zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ...migreny trwaja u mnie dlugo ...tylko jak w tej reklami"mamy nie choruja"odsuwam je na bok i chce czy nie wypinam piers i tne do przodu na przekor;) Ja urodzona artyska ...czasami mi tak mowia haha nie tylko w pracy:D...bywa ze jak cos zmaluje to na dlugo efekty widachihi W tej ziemi to ja bym inawet pogrzebala ale u mnie dookola nikt nie chce sprzedac nawet tyci dzialeczki ...czekaja chyba co to bedzie z ta ziemia pozniej;) Moje doniczkowe warzywa sa pod reka zawsze:Dwiec nie jest zle:D Olii jak ja Cie znam hihi wiedzialam ze nie praca jest winna abstynencji topikowej tylko kobiety ...ehhh te kobity :D:classic_cool: A jesli chodzi o kolor moich wlosow to kiedys mozna bylo smialo mowic brunetka dzis juz lekko przypruszona wiekiem hahah ale wciaz ciemna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry Wszystkim :D Elii, to jak na razie mamy chyba remis w tej znajomosci wzajemnej? :D choć wydaje mi sie, ze Ty to mnie bardziej znasz, bo masz przewagę! (Kobieca intuicja :D ) ale ja tez sobie radzę ....:D Co do Twojego kolorku włosów...to myśle, ze ta ich zmiana to po prostu mądrość życiowa nabywana właśnie z wiekiem ...podoba Ci sie moja interpretacja? :D Co do mojego wolnego czasu i jego spędzania w pieknym otoczeniu, to intuicja Cię nie myliła ani trochę :D :classic_cool: Liness :) dziś jeszcze jestem w pobliskich górach (właśnie idę na dłuuugi spacer do wieczora) ale jeszcze dziś wieczorkiem spodziewaj sie mnie w Twoim City...;) Ferdżi :) dobrze Ci idzie juz to pisanie z dotykowego... Siostra trochę spiłuje pazurki i tez Jej SMS-y bedą lepsze wychodziły :D Ale grzeje to słonko! i niech tak będzie az do zachodu ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Innymi razy jak zwykle zaczelabym od narzekania ,ale gdy ujrzalam zdjecie od Wioli ,to az sie uradowalam :-).Wiola ,jaki piekny widok .Kwiatuszki ,muffinki przecudnej urody i filizanki takie saame jakie i ja posiadam :-),kolorowo ,pieknie :-).Jestes super ,hiper babka ,naprawde :-). Ja w sumie jestem zla jak osa ,bo jak nie urok to .....urok :D.Nie dosc ,ze mam klopot z korzonkami (a byc moze teraz to rwa kulszowa ,bo mam zdretwiala cala noge ,ciagnie bol od biodra )to boli mnie globus .Bylismy z Ulanem na zastrzyku i dostalam reprymende ,ze nie chce aby pielegniarka przychodzila do domu ,a nie chce ,poniewaz nigdy nie wiedzialam o ktorej przyjdzie i ciagle musialam byc w gotowosci ,wiec wole troche wiecej pocierpiec i jechac do przychodni . Wiola ,jeszcze wroce do babeczek ,jak Ci rowno wyrosly i nie popekaly ,ładne :-).Mam pusto pod kloszem na ciasto i tez mnie kusi aby znow upiec babeczki ,ale postanowilam zrobic przerwe ,bo mnie kusza i kto wie ,moze dzis je popelnie :D.Kupilam kilka krowek i bylby to wsad do babeczek :-) Poki co zjedlismy obiad i ide sie polozyc na boku :-) Spokojnego popoludnia Mili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Witam wszystkich zebranych na trzynastkowym filtrowaniu 🌻 l Była sugestia więc zasugeruję bo gdzieś mi mignęło że dzisiaj Dzień Wstydu. Co prawda dotyczyło to polityki ale myślę że my nie będziemy wnikać w to kto powinien się bardziej wstydzić. My zajmiemy się wstydem tradycyjnym. Z mądrych źródeł (Wikipedia) wrzucę trochę teorii. l "Wstyd – zespół reakcji organizmu (np. rumieniec ),połączony z możliwym do przewidzenia działaniem (ukrycie się), przykrymi myślami („Jestem głupi”, „Co ona sobie o mnie pomyśli”). Według Patricii i Ronalda Potterów – Efronów „wstyd to bolesne przeświadczenie o własnej zasadniczej ułomności jako istoty ludzkiej”[ potrzebne źródło ] . Według personalistów wstyd chroni ludzką godność, a wstydliwość łączy się z doświadczeniem i przekonaniem o własnej wartości. Wstyd możemy podzielić na wstyd zdrowy i toksyczny. Toksyczny wstyd, wstyd, który zniewala, subiektywnie odczuwany jest jako wszechogarniające poczucie własnej niedoskonałości, ułomności. Jeżeli ktoś odczuwa toksyczny wstyd, to czuje się bezwartościowy, przegrany, czuje, że nie stanął na wysokości zadania, jako człowiek. Toksyczny wstyd powoduje rozczepienie 'ja'. Rodzi poczucie izolacji i całkowitego osamotnienia." l W sumie temat wstydu jest też tematem trudnym bo przecież nikt się nie przyzna do swoich wstydliwych skłonności. Ja też się nie przyznam :p Trzeba jednak przyznać że dobrze że jest coś takiego jak wstyd. W przeciwnym przypadku świat chyba byłby mniej ciekawy. Źle się myśli o ludziach którzy wstydu nie mają. Ale żeby nie popadać w skrajność to powiem że bardzo mnie cieszy że płeć piękna nie wstydzi się pokazywać swoich wdzieków, oczywiście w nieco zakamuflowany sposób poruszający wyobraźnię i zmysły. A dla wybrańców to nawet można wstyd za drzwiami zostawić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej ludkowie wieczorkiem Daa przykro mi,że cierpisz katusze:-(ale oszczędzaj się troszkę i może ta pielęgniarka to dobry pomysł;-)Etam Daa,moj***abeczki do Twoich,to pewnie pikuś.Nawet nie miałam czasu ich udekorować:-D Dopiero wróciłam do domku,koło kwiatków prawie gotowe.Ale prawie robi różnicę:-Dmiałam nadzieję dzisiaj to skończyć,ale brakło mi dnia:-)nogi mi włażą w ......nie wiem jak się doczołgam do łazienki:-D:-D:-D Miłego wieczorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja sie jeszcze wstydze ? Tak sie zastanawialam nad tym i stwierdzilam ,ze chyba juz nie ,co najwyzej w niektorych przypadkach czuje sie nieswojo i jest mi 'glupio'.Z pewnoscia wstydzilabym sie Wam pokazac ,o tak ,w tym wypadku to pewnie umarlabym ze wstydu :D Wiola ,mimo tych katuszy ,skusilas mnie i upieklam 6 dorodnych babeczek ,a sa takie dobre .Jak pomysle ,ze na przyjazd tej 'mojej Monisi ' wyszedl mi taki niewypal to mnie skreca ze zlosci ,choc jej smakowaly ,no ale co mialo powiedziec dziewcze .Gdy upieke nastepnym razem ,to wysle jej i tej dobrej kobiecie ,ktora okazala jej tyle serca przed laty i ktora tez jadla te niewydarzone babeczki ,bo w drodze powrotnej Monika ja poczestowala nimi :-).Priorytet polecony idzie szybciutko ,nastepnego dnia dociera docelowo ,wiec sie nie zestarzeja :-) Zbieram moje zwloki juz do lozka ,niech sie regeneruja te prochniejace kosci:-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowe dobry wieczór:) o Wiola:) fajną degustację babeczek zapodałaś. super!!! :) o Daa :)na pewno pielęgniarka ma jakiś przedział czasowy w którym robi zastrzyki. A możesz wziąć od niej nr tel i pytać kiedy będzie u Ciebie. Przecież trzeba jej tylko kawałek tyłka udostępnić do zastrzyku :D o Saam:) ja właśnie gdy się wstydzę to dostaję rumieńca i robi mi się gorąco i zła jestem na siebie, że to tak widać :-o :D o Olivier:) jeśli już przybyłeś to witaj w moim City Dzisiaj ciepły wieczór miałeś ale pewnie brakło już sił na szwendanie się po Rynku? :):D o Czas na dobranoc więc spokojnej nocki wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dla przepchania strony napiszę, że dzień mi minął bez pecha. Może jedynie w łagodnym wydaniu wylał mi się wkład długopisu w kieszonce. Widocznie zbyt gorąco wkładowi było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dwóch zdań rzeczywiście to wstyd że do tej pory tylko jeden post wyszedł dzisiaj spod mojej ręki. Oczywiście wiele mam na swoją obronę ale o tej porze to wstyd zawracać Wam tym głowę. I trochę wstyd że za nic mając pieciodniowy tydzień pracy już rozpoczynam weekend. Jednak zbytnio lenił się nie będę bo obowiązki domowe już ustawily się w kolejce. l Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych wstydliwych ..... ll P.S. Ogarniam pamiecia mijający dzień i nie mogę sobie przypomnieć aby wydarzyło się w nim coś pechowego dla mnie. Co prawda zostało jeszcze pół godziny ale myślę że nic innego prócz wody nie poleci z kranu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jako istota bardziej złożona odczuwa wstyd pięć razy w życiu, natomiast mężczyzna wstydzi się tylko dwa razy. Tak wiec kobieta odczuwa wstyd: pierwszy raz jak robi to pierwszy raz, drugi raz jak robi to pierwszy raz ze swoim mężem, trzeci raz jak pierwszy raz zdradza swojego męża, czwarty raz jak pierwszy raz bierze za to pieniądze, i piąty raz jak pierwszy raz musi za to płacić. No cóż mężczyzna istota prosta wstydzi się: pierwszy raz jak nie może drugi raz i drugi raz jak nie może pierwszy raz. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim . Wczoraj już nie weszłam na kaffe bo musiałam ogarnąć pocztę i bank i zwyczajnie brakło mi czasu. Może to nawet dobrze?,bo jak czytam ile razy mam się wstydzić to mi się zrobiło wstyd że aż tyle razy :-P:-P. Mysle , że część z tych przypisanych mi wstydow mam już za sobą ale jeszcze nie wszystkie wyczerpałam :-P:-P choć myślałam że wstyd mam już za sobą:-D Dziś już niewiele mam powodów do wstydu, ale kiedy mi się to już zdarzy, to się wstydzę, że się wstydzę, bo podobnie jak Calinessa też robię się jak buraczek. Wczorajsza 13 jednak za nami,dziś niczego się nie wstydzimy. Też mi się podobają babeczki Wiolki i cieszę się, że wyprobowala przepis w takiej formie. Mam nadzieję , że jeszcze nie raz zechce z niego skorzystać. Daa, mam nadzieję, że dziś czujesz się lepiej niż wczoraj i też wyprobujesz przepis jak Wiolka. Saam pewnie nie będzie miał teraz czasu na kucharzenie, ale może w niedziele dostanie natchnienia :-D ciekawa jestem jego opinii na temat tej babki. Ciekawe czy Calinessa też się skusi. Olivier krąży po Wrocku, może znajdzie chwilę by kupić soczek u Calinessy. Na razie znikam, może później jeszcze zagładę. Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tak naprawdę wyjdzie z tego patrzenia w niebo? Może wieczne zbawienie. l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dobry Pogoda u mnie do bani:-(nic tyko kopyrtnąć:-D:-D:-D Caal pewnie masz podobnie jak u mnie.Caal słyszałam,ze jesteś specjalistką od wsadzania;-)wiec pytam kiedy mogę wsadzać poziomki?Bo już mam dość duże sadzonki;-) Ferdżi,jak gardełko,tabsy skuteczne? Daa jak dzisiaj się czujesz?Jesteś już po kawusi?Ja właśnie idę sobie zrobić,może oczy mi się otworzą,bo same spadają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w zwyczaju bronić się przed babkami. Nawet jeżeli jest to babka majonezowa. Jednakże jest ona trochę kłopotliwa z uwagi na to że potem trzeba zagospodarować pozostały majonez. Najlepiej więc kręcić ją wtedy gdy zostanie majonez po zrobieniu np. sałatki. Dla mnie to nic nowego bo już kiedyś robiłem. Przepis wtedy poleciła mi szwagierka gdy poczestowała mnie taką babką. Ale było to dawno temu i już nie pamietam smaku.. Poza tym wczoraj naszło mnie aby kupić świeże drożdże. Teraz mam trochę związane ręce i zapewne będzie drożdzowe ciasto w najblizszym czasie. Ale o majonezowej będę pamiętał, zrobiłem zakładkę. Może za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzisiaj od Saama dostało mi się drzwiami:-D Saam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dpo przerwie... Patrzyłam w niebo bo chmurska na nim i co chwilę coś kapie. Tak więc pogoda u mnie jak u Wioli. Co do poziomek jak i truskawek to najlepiej wsadzić wczesną jesienią ale jeśli teraz wsadzisz to przy optymalnych warunkach wegetacji też będzie dobrze:) A w ogóle to dlatego popatrzyłam w te niebo bo dziś Dzień Patrzenia w Niebo oraz Dzień Ludzi Bezdomnych. Na żadne najcudniejsze babki na pewno się nie skuszę, wolę zjeść sam majonez i jajka:) Jak już chyba pisałam nie służą mi wypieki czy potrawy będące połączeniem tłuszczu, mąki pszennej i cukru. Jest mi po nich ciężko, sennie i tracę apetyt na to co zdrowe itd. nawet mogę dostać migreny gdy akurat jestem dodatkowo niewyspana :D serio! to jest zaobserwowane u mnie i wielokrotnie potwierdzone:( Jakiś kawałeczek raz na jakiś czas mogę zaliczyć ale wiadomo gdy się upiecze to trzeba potem co najmniej 1/3 tego zjeść:D o Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa chyba Ci urwało wpis, bo nie nie ma dalszego opisu nieba.,no chyba że to co tam zobaczyłaś było tak wspaniale, że zaniemowilas? Hej Saam,tak właśnie taki pomyślałam, że w niedzielę Ci się zachce coś słodkiego :-D Kup mały majonez to wystarczy na dwie babki:-DJa miałam duży to jeszcze mam na jedną babkę i pewnie jutro będę wypiekac bo mamcia ma imieniny. Hej Wiolka, mam nadzieję że jesteś już po kawce i nie martwi Cię już pogoda za oknem. Moje gardło mą się lepiej, bo mam odpowiedni antybiol . Wiecie, od kiedy pracuję, piję dwie kawy dziennie i o dziwo nie mam problemu z zasypianiem :-D Niestety dziś nie miałam czasu na naukę kopiowania i nadal nie umiem podać tu kafffki:-( U mnie niestety też mocno pada:-( Muszę kończyć pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wiola 🌻 ja na takie zbliżenie patrzę inaczej. Ale nic nie powiem bo jeszcze mnie oskarżysz o molestowanie ;) Ja kiedyś wczesną wiosną wsiałem do skrzynki nasiona poziomki. Po dwóch miesiącach przesadzilem je do gruntu. Jeszcze w tym samym roku owocowały. Dalej mam kilka krzaczków i właśnie musze o nie zadbać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient wszedł i wyszedl. W międzyczasie jak pisałam, miałam telefon atu Calinessa już wyjaśniła dlaczego patrzyla w niebo :-D Calinessa ja piekę ale nie zjadam, tylko rozdaję :-D a jajeczek z majonezem jeść nie mogę, choć bardzo lubię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niebo dzisiaj słoneczne. Jest bezchmurnie i ciepło. Właśnie wystawiłem do ładowania wczoraj zakupioną ogrodową lampkę solarną. Oczywiście w promocji, za pół ceny. Znaczy chyba to było z przeceny a nie z promocji bo tylko jedna taka była. Ciekawe czy wieczorem zaświeci czy wyrzuciłem pięć złoty. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dzien Dobry (e tam ,wcale nie ) Nie moge znow 'dojsc' i boli globus ,pewnie z niewyspania .Wstalam razem z Ulanem ,ktory dzis juz poszedl do pracy i kawe pilam o swicie ,ale mnie nie obudzila (wlasciwie skoro nie spalam ,to nie miala z czego mnie budzic ).Kosci juz tak mocno nie bola ,ale poleguje bo nic mi sie nie chce robic .Prawde mowiac nie mam co robic ,wiec troche podczytuje ksiazke ktora w ogole mnie nie ciekawi ,ale dociagne do konca :-). U mnie pogoda jest taka 'na dwoj***abka wrozyla 'tzn .sa chmury i swieci slonce . Mowiac wczesniej ,ze nie mam nic do roboty ,to chyba troche przesadzilam bo gdybym chciala to robota by sie znalazla ,np. przewalanie w szafach i komodach ,bo wiecie jak to jest ,robimy porzadek ,a po jakims czasie znow mamy tam kogiel -mogiel :-). Teraz poszuram do kuchni obrac ziemniaki . W niebo patrze ,bo siedze naprzeciwko okna :-) Spokojnego dnia 🌻-Poziomka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej dziewczyny Ferdżi kawkę wypiłam,ale podobnie jak u Daa nic nie pomogła,bo ciągle papa mi się drze:-DTeż dzisiaj mi się nic nie chce:-(zastrajkuję dzisiaj i zrobię sobie dzień lenia,a co:-D Saam zaraz tam snujesz domysły z oskarżaniem,a może by mi się spodobało i co wtedy?;-)to mówisz,że jeszcze w tym sezonie będą poziomki,to super,bo bardzo je lubię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 ja się trzymałem ściany bo byłem pijany :p normalnie to w czasie tańca nie potrzebuję takiej asekuracji. A w parze to już zupełnie dobrze trzymam pion bo co cztery nogi to nie dwie. l Odwaliłem dzisiaj kawał roboty. Mianowicie naprawiłem spory odcinek plotu. Nie wiem czy już to mówiłem ale chociaż córki na wydaniu nie posiadam to płoty i tak muszą być w należytym porządku. Wyczysciłem też dokładniej niż zwykle komin i naszły mnie przy tym wątpliwości czy należy już rurę starą wymienić. Wygląda jeszcze całkiem dobrze ale wiadomo że wszędzie zajrzeć się nie da. Pod wieczór zrobiło się chłodno i chyba nawet trochę zmarzłem. Ale patrząc w niebo dalej widzę błękit. Mam nadzieję że do niedzieli to się nie zmieni. Jednak korzystając z tego co jest jeszcze trochę popracuję na powietrzu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,skoro Twoja stara rura wyglada jeszcze calkiem dobrze ,to daj jej jeszcze szanse i nie pozbywaj sie jej :D:D . Mowisz ,ze zmarzles .Uwazaj ,bo nam sie rozchorujesz i moze tez bedziesz musial wypinac cztery litery na pik :-)i bedzie pupcia bolala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×