Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

dobry wieczór, dzień dobry i wszystko na raz l Zważywszy na godzinę i przeżycia padam nos. O oczach też wspomnę. Więc tylko krótkie dementi i lece spać. Otóż nie spłonąłem. Nie miałem wolnych chwil bo w pracy miałem gościa z Poznwania. A po pracy czekał na moim podwórku gość z podnóża gor. Jutro a właściwie już dzisiaj odpoczywam. Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dziś już piątek, szczęściarze będą już popołudniu odpoczywać po trudach pracy i całego tygodnia, ja niestety mam dwa pracowite dni przed sobą. Może to i dobrze, bo trochę odpocznę po wczorajszym szaleństwie ogródkowym :D Jak pomyślę że Saam dopiero kład się kiedy ja już miałam 3 godziny snu za sobą :D to mnie dreszcze przechodzą. Niestety, wcześniej zasnęłam wcześniej się obudziłam, bo już po 3 20 była pobudka, sama od siebie oczywiście. Sądziłam że jeszcze zasnę, ale nic z tego. Skorzystałam więc z okazji że mam trochę czasu i do Was zaglądam, bo jednak wpis z kompa to co innego niż z telefonu:O Coraz bardziej moje oczy się buntują, więc staram się ich nie nadwyrężać. Jakby na przekór samej sobie zakupiłam książkę S. Kinga i mam ją w pracy, że będę tam czytać, ale jak do tej pory nie przeczytałam ani jednej kartki :P może dziś uda mi się połknąć bakcyla czytania ? Saam już pewnie na nogach, przecież już po 5 , ciekawe jaki ma dziś rozruch po tak krótkiej nocy ? Czy goście z gór zostają na dłużej ? Mam nadzieję że dziś nam to Saamuś wyjaśni. Daa, no to cieszę się że jest tak jak obiecano. Jak dla mnie, oferta dość atrakcyjna, ciekawe czy nowy numer też mógłby mieć taką opcję ? Przypomnij proszę czy w tej opcji jest też internet i w jakim wymiarze? W maju kończy mi się umowa z T-mobile na drugi telefon, więc może bym się skusiłam na taką opcję ? Calinessa, mam nadzieję że ziółka pomogły i spokojnie spałaś w nocy. Wybaczcie nie zdążę podać kawy, zresztą jeszcze za wcześnie, za to kuknę co mamy dziś w kalendarzu. Imieniny obchodzą: Kaja, Wanesa oraz Agapit, Gaja, Gajusz, Leon, Leona, Leonid, Leonida, Lucjusz, Łucjusz, Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor, Wirginiusz Mój synio ma dziś imieniny a ja jeszcze nie wymyśliłam ani nie zakupiłam dla niego prezentu:O Przysłowie: „Kiedy w kwietniu grzmoty, szron już nie ma roboty” Dziś ważne święta ; Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi Dzień „Fasolkowych” Cukierków Jelly Bean Matka Ziemia dla wszystkich jest ważna, więc szanujmy ją. Teraz uciekam, bo czas niebezpiecznie przyspieszył. Trzymajcie się cieplutko, u mnie za oknem tylko 3 st brrr... Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam caly i zdrowy ,jaka ulga :-). Znow nie spalam 😭 ,wstalam o swicie choc nie musialam,ale mnie 'cos' bralo z nerwow :-).Teraz siedze i 'dochodze' ,a niebawem przyjada goscie 😭 :-).Wczoraj gdy mialam klasc sie do lozka przypomnialo mi sie ,ze w zamrazarce jest jeszcze sernik swiateczny i go odmrazam ,goscie moze zechca go zjesc :-) Ferdzi ,nie wiem czy nowy numer moglby miec tez taka oferte ,a internet w tej ofercie jest tez .Niestety nie pamietam ile GB bylo w ofercie ,nie interesowalo mnie to na teraz .Najlepiej zadzwon do konsultantki Plusa pod numer 601 102 601 i bedzie wszystko jasne :-) Cal ,jestes mocna skoro przy migrenie mozesz pic zola ,mnie w takim przypadku wyrywa wszystkie wnetrznosci na jakikolwiek zapach i smak :-) Zdrowia zycze i dobrego dnia wszystkim :-),a ja ide łyknac 'niebieska 'bo wszystko w srodku mi drży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 wiem że mój nocny post nie byl klarowny ale umieściłem w nim informację że dzisiaj odpoczywam. Fakt że w pracy też można czasem odpoczywać ale w tym wypadku chodziło mi o to że mam dzień wolny. Tym razem nie powiem że "znowu" bo ten fakt bardzo mnie cieszy. Poszedłem późno spać a i tak wcześniej wstałem, prawie jak do pracy. A to dlatego że goście z rana wyjeżdżali. To tylko znajomi więc nie zatrzymywalem na dłużej. Zresztą mają swoje obowiązki więc i tak by nie skorzystali. A pogoda taka że lepiej z domu nie wychodzić bo wiatr głowę urywa, szczególnie swoim chłodem. Zastanawiam się czy nie wrócić do łóżka bo spałem zdecydowanie za mało. l udanego piatku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie zauwazyl ,albo zlekcewazyl :D Ja Ci pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam sung
cześć Danusiu 🌻 nie zauważyłem Ciebie. Zresztą nawet nie było to możliwe bo po wysłaniu posta odłożyłem telefon. Przepraszam :) Mnóstwo czasu straciłem w necie szukając ofert i warunków ubezpieczenia mieszkania. Trudny temat, trzeba wybrać sie osobiście. Patrzyłem też za telefonami. Temat jeszcze trudniejszy jeżeli nie chce sie przeznaczyć na ten cel dużej sumy. Umowy raczej mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry kochane mordale Dotarłam w nocy do domku,i co się okazało,że przywiozłam ze sobą wiatrzysko,też wieje u mnie dość mocno:-) Ferdżi ale roboty odwaliłaś,może ze zmęczenia nie mogłaś spać,ja tak na ten przykład tak mam;-) Caal bidulko mam nadzieję,że dziś już lepiej,ziółka pomogły? Na mnie ziółka nie działają,bez procha się nie da,jeszcze jak mam migrenę z aurą to już leżę i kwiczę😭 Daaduś kochana rano też robiłam babeczki,bo młody ma dziś gości i za ten pomysł z czekoladą truflową to kocham Cię jeszcze mocniej❤️to nutka dla Ciebie. https://www.youtube.com/watch?v=j8WSspA9gB4 Dzisiaj muszę się odstresować,biorę wolne od wszelakich zajęć,pojadę wieczorkiem na tenisa już nie pamiętam jak się trzyma rakietę w dłoni:-D A cha.Pamiętacie jak Ferdżi kiedyś pisała,że nie długo kogoś poznam?Otóż poznałam fajnego Pana:-DTrzy dni mi nie dawał spokoju:-D:-D:-D Miłego ranka?......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamowyzwalacz
Rzeczywiście sandały w pracy nie są dobrym pomysłem zwłaszcza kierując się względami BHP. Dodatkowo częste i szybkie poruszanie się po niewygodnych schodach (niestety twardych....uaaa) też nie jest plusem. Jednak moje wysłużone stare nogi dopominają się łagodnego traktowania i zdecydowanie preferują lekkie przewiewne chodaki, szczególnie gdy są nadgodziny. Dlatego podejmuję ryzyko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam ba
hej Wiolka 🌻 niestety nie zabrałaś całego wiatru, nad morzem dalej wieje. Ale jakby mniej. I jest już słonecznie. Może da się wyjść na podwórko. Przeleciałem szybko pamięć i nie wyłapałem nowej znajomości. Niestety tym zakłócaczem spokoju nie byłem ja l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamograj
"Podążam, podążam za tobą Poprzez morską głębię, kochanie, podążam za tobą Podążam, podążam za tobą Nawet na zatracenie, skarbie, podążam za tobą.." l Lykke Li - I Follow Rivers l https://youtu.be/vZYbEL06lEU l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Saam ,mogles mnie nie zauwazyc ,bo ja taka mala (nie mała :-) ) Wiolka ,kochanie Ty moje :-),a jeszcze gdy zamiast mleka ,czy jogurtu dasz maslanke to beda jeszcze lepsze 👄 .Jutro bede znow piekla :-) bo goscie zjedli i ostal sie tylko jeden . Wiolka ,z malinami i biala czekolada sa tez bardzo dobre :-) Musze sie polozyc na chwile bo raz ze mam za soba bezsenna noc ,a dwa ,rozbolala mnie glowa i wlasnie wzielam tabsa . Wiolka ,jesli Ty sie cieszysz ,z tego ,ze facet fajowy ,to i ja sie ciesze Twoim szczesciem :-),tylko powiem Ci jak matka :-),uwazaj ,miej oczy i uszy otwarte dookola :D ...Dziekuje za piosenke ,wiesz ,ze ja muzykalna jestem :-) ..Saam tez ładnie zagrał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątek:) o No wreszcie obrobiłam się z obiadem i mogę tu luknąć:D o Ferdzi :) moja kuchnia ma 4x4 metry ale jest nieustawna bo kiedyś przerobiliśmy nieco układ wejść do pokojów dla dobra dzieci by miały osobne wejścia i w sumie jest w niej aż 4 drzwi ! Ale mimo to nawet mam w niej pralkę. Można by było już na powrót zaślepić jedne drzwi bo syn się przemieścił i stworzył osobny apartament dwupoziomowy w tym samym budynku ale M już jakoś skapciał i jak jest jakaś taka robota to on jakiś słaby się robi:D Myślisz, że jeśli laur w butach przynosi profity to na żywo też tak może być?:D w zeszłym roku też miałam kupić taką sadzonkę ale 20 zł mnie zniechęciło. Spokojnej pracy Ci życzę:) o Wiola :) no, no!! życzę by ten Pan dalej nie dawał Ci spokoju w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)no i żeby nie okazał się dupkiem, który oprócz fajnej babki leci też na Twój biznesik. Bądź czujna, proszę:) :D przepraszam za szczerość :)ale życie często to potwierdza. Na szczęście coraz rzadziej mam migreny a czasami to po prostu ból głowy z powodu niskiego ciśnienia, niewyspania, he he nawet czasem z głodu mnie boli gdy w pracy opóźnia się przerwa na posiłek a ja mało lub zbyt dietetycznie w domu jadłam :D o Daa:) ziółka mi pomagają, wczoraj nieco złagodziły ból(mięta i rumianek razem) ale wzięłam też na wszelki wypadek aspirynę. Rano ćmiło mnie jeszcze w jednym rogu czoła :D ale po wypiciu wody z sokiem wyciśniętym z grejpfruta wszystko odeszło. o Saam :) dobrze, że się odnalazłeś:) bo pomyślałam że już masz nas dość :(. Smutna Twoja piosneczka ale zakończenie może być ;) A ja mojemu M muszę też kupić sandałki albo takie półbuty z szerokich pasków tyle że z zakrytymi palcami i piętami. W zeszłym roku takie miał i sobie chwalił. Wziął je do pracy no i trzeba teraz kupić nowe do chodzenia do pracy. Coś w tym stylu http://lb0.dstatic.pl/images/23930125/I250x250-polbuty-rieker-05277-25-rieker-brazowy-43-hitobuwie-pl.jpg o U mnie słoneczko piękne ale zimny wiatr. Podobno tak chłodnawo ma być aż do wtorku. o Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal 🖐️ Ulan ma bardzo podobne buty ,z tym ,ze wiazanie ,a nie na rzepy . Polezalam i juz ,juz mialam odplywac i zadzwonil kurier ,jedzie z ksylitolem :-).Rybki sie odmrozily ,rano zrobilam surowke z pekinki i innych warzyw ,teraz tylko obiore bulewki :-). Moja kuchnia tez jest duza ,ale ile wynosi jej metraz nie wiem ,musze kiedys zmierzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Saamuś,no niestety:-(nie byłeś,bo nie chciałeś:-Dbardzo lubię ten utworek;-) Spokojnie kobietki:-DTo też tak robię,jak mówi Daa i na te sprawy,teraz mam oczy szeroko otwarte.Mimo zapewnień Tego Pana,że duuuużo może(wiecie o co chodzi)to siedemdziesiąt trzy lata było wystarczającym argumentem,żeby w grzeczny sposób odmówić:-DZbereźnik był otwarty.Mają ludzie fantazję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,Wiolka ,pamietasz lato ze snu .....:D Wiola ,czy wiesz ile kobiet skorzystaloby z takiej okazji :-),mnostwo :-).Jesli starszy pan jest majetny to zawsze znajdzie kobiety do towarzystwa ,znam takiego ,mieszka w Gdansku i choc jest po 80-ce wojazuje po swiecie i za kazdym razem z inna dziewczyna :-).Juz obdarowal wiele pan mieszkaniami ,samochodami ,nawet ziemia :-) Jakos nie wyobrazam sobie zeby on jeszcze 'mogl' :D,ale pewnie wystarcza mu glaskanie po 'pleckach 'itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludkowie jak potwierdził mi dziś sms , przekroczyłam limit sieciowego internetu, tak że w pracy będąc pisać już nie będę, przynajmniej do 9 maja :D ale nie ma tego złego....przynajmniej odpoczniecie ode mnie :D Ponieważ jestem dziś bardzo już zmęczona więc zareaguję tylko na jeden temat:P Dziewczyny, jest takie przysłowie które mówi....nie patrz kulawemu na nogi :D i to się dotyczy pana po 70 :D Otóż możecie się bardzo pomylić, oceniając jego możliwości, jako bardzo ograniczone :D Podobno im starszy korzeń tym twardszy :D:P Oczywiście Wioluś, nie namawiałabym Cię nigdy na takie kontakty, bo różnica wieku byłaby porażająca, czułabyś się chyba jak w własnym dziadziem:D Zresztą Ty potrzebujesz życiowego partnera a nie dziadzia, choćby nie wiem jaki twardy miał korzeń :D Wierzę Wioluś że jest Ci pisany fajny przystojniak, który świata poza Tobą widział nie będzie. Calinessa, no nie wiem czy ten laurowy liść coś pomógł ale wyraźnie moja sytuacja materialna się poprawia, więc chyba jakąś moc ma:D Jejuś, od 3 nie śpię i ledwie patrzę na oczy. Wybaczcie więc, mówię Wam dobranoc, słodkich snów wszystkim życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ja tam nie wiem :-).Ulan jest mlodszy ode mnie ,a sprawdzac czy stary korzen :-)moze byc bardziej twardy od mlodego juz raczej nie bede :-).Gdybym miala inna nature to mialabym okazje :D np.z tym starszym znajomym z Gdanska i tez moglabym sie wzbogacic jak jego 'dziewczyny' :D Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej popracowy dobry wieczór:) o Daa:) ale są jeszcze wsuwane buty, takie z gumką. Mój M najlepiej takie woli. He, he skoro jest równouprawnienie i panie lecą na majętnych dziadków to czemu nie może być odwrotnie:D o Wiola :) myślałam, że to coś poważniejszego. Takie ,,amory,, starszych panów to normalka:):D trzeba je ucinać z gracją w odpowiednim momencie:D o Ferdzi :)można podwiększyć sobie limit netu w telefonie. Ja mam za 15 zł tyle netu, że mi nigdy nie brakuje. o Saam znowu zaginął, pewnie coś majstruje :) o Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Sam sie masturbuje...jakby dobrze majsterkowal to by na kafe nie kombinowal...Sam nie jest zly...tylko huja ma brzydkiego...huj nie mowi mu kolego...i sie wymondrza z jajek ego...a jajka to ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamson
"Cały czas o Tobie myślałem Zobaczyłem Twe oczy, były takie niebieskie Mogłem wyczytać w nich tylko jedno imię Moje imię, Moje imię, Moje imię" l Akcent - That's My Name l https://youtu.be/oASZG96v0Rk l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam na sam
Zorganizowałem sobie Dzień Odpoczynku. Nic konkretnego nie zrobiłem poza tym co niezbędne. Ale już od rana trzeba się wyzbyć lenistwa. Mam nadzieję że pogoda się ustatkuje dając motywację do działania. Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych cukierkowych... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Samograj fajna nutę wrzuciłes pozdrawiam całe towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dobry Ferddżi jak to mówią dobry korzeń to połowa sukcesu:-D:-D:-D Nie,nie.Nie wiem co by musiało mną kierować,żeby zdecydować się na taki krok.Nawet twardy jak skała korzeń,by mnie nie przekonał:-P Daa też słyszałam o takich związkach?To teraz chyba jest w modzie:-( A widzisz to też mogłaś mieć twardego:-D:-D:-DAle ok nie musisz mówić dlaczego się nie zdecydowałaś:classic_cool: Lecę teraz na zakupy,żeby potem mieć więcej czasu dla siebie,zostaw Daa coś słodkiego do kawusi jak wrócę;-) Miłej soboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tapetus.pl/obrazki/n/67569_kolorowe-slodkie-babeczki.jpg Dzien Dobry 🖐️ Przy sobocie czestuje wszystkich sodkimi babaczkami ,prosze czestujcie sie dla poprawy humoru :-) U mnie pogoda super ładna ,oby tak caly dzien bo mam ochote sie wybrac gdzies w plener :-) Wiola ,o tak wczesnej porze wybierasz sie na zakupy ,ja tez wstalam wczesnie bo przejrzalam sie na zegarku i siedze i 'dochodze' :-)Chyba bez kawynie 'dojde',wiec ide ja zaparzyc ,duzo kawusi :-) Dla tych ktorzy jeszcze w łozku ,sniadanie w formie piosenki :-) https://www.youtube.com/watch?v=9Ad0qZZoBbg Piaseczny -Sniadanie do łozka ....Saam ,o Tobie :-) .Do Saama przyjezdza tesciowa ; -otwieraj łobuzie ,wiem ,ze jestes w domu ,bo Twoje adidasy stoja przed drzwiami !!! -niech sie mama tak nie wymadrza ,poszedlem w sandalach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział że śniadanie może być do łóżka to bym jeszcze niego nie wyłaził :p l dzień dobry ! :) l cześć Gość dziękuję za uznanie i również pozdrawiam. Przy okazji zapraszam do obfitszego filtrowania. l hej Wiolka 🌻 też się zastanawiałem czy nie wybrać się dziś lub jutro na spokojne zwiedzanie galerii handlowej ale mnie sam dojazd kosztowałby co najmniej dwadzieścia zlotych. Postanowiłem więc mniej spokojnie pochodzić w następnym tygodniu po pracy a za dwadzieścia złotych coś sobie kupić. l witaj Danusiu 🌻 dzięki za kolorowe babeczki. Ja jakoś nie mam weny do pieczenia i moje świeże drożdże chyba się wkrótce przeterminują. Poza tym dojadam jeszcze kupne ciasto które zakupiłem przy okazji niespodziwanych gości. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tesciowej żeby do mnie już nie przychodziła bo ludzie zaczynają kawały o nas opowiadać. :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Być albo nie być...oto jest pytanie:) Wygląda, że dla mnie jest nie być a to za sprawą nawału wydarzeń. Dziś imieniny brata, jutro urodziny M. Tak więc miłego, sympatycznego weekendu wszystkim Wam życzę i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczna, prawie bezchmurna pogoda. I najwazniejsze że wiatr wreszcie zaniechał swojej wrogiej roboty. Widzę przez okno że młode listki na drzewach tylko delikatnie drżą. Może to z zimna bo tylko osiem stopni. Ale słońce już ogrzewa wszystko. Jeszcze tylko energetyczna bomba w postaci mocnej kawy i coś slodkiego i idę zająć się podworkowo-ogrodkowo-garażowymi sprawami. Wczorajsze siedzenie w domu nie wyszlo na dobre moim oczom. Dobrze że chociaż sprawę ubezpieczenia domu załatwiłem (telefonicznie). Dzisiaj przed komputerem usiądę najwyżej późnym wieczorem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej Daa,Saam,Caal Tak wcześnie Daa pojechałam,bo troszkę koło domku mam roboty,a pogoda coś nie ciekawa i nie wiem czy zdążę zrobić,to co mam w planie.A i w domu robota czeka:-) Saam też muszę za tyle wlać,żeby dotrzeć do galerii:-DAle dzisiaj nie byłam w galerii,szybkie zakupy i do domu:-) Caal to mówisz,że będziesz drinkować.Masz rację odstresować się też trzeba.A nawet jest to wskazane;-)zatem miłej zabawy:-D Zrobię kawusię,capnę pyszną babeczkę od super babeczki Daa i do roboty.Dzięki Daa za kolorowe małe co nieco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×