Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saamostrzał
Końcówkę karnych i eksplozję radości niemieckiej drużyny oglądałem na żywo. A potem na powtórkach wszystkie bramki meczu. Także niestrzelone karne. A było tego sporo. Kuba może przestać się zamartwiać swoim pechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamoludek
eetam przewracała 😭 przecież bym prowadził l lecę do łaźni bom jeszcze nie kąpany.... i dobrej nocy wszystkim życzę .... i kolorowych ufowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamotnik
p.s. Filtrownicy ostatnio specjalizują się w kłopotach i problemach.Ferdzi a także pozostałym (w tym sobie) życzę szybkiego powrotu do normalności i dobrej jakości. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam 18:-Dtak myślałam,że w karnych przejdą:-) Kurcze ja dziś nie zasnę chyba.Moi goście są już do mnie w drodze,nie wiem czy wszystko mam po zapinane na ostatni:-( Dobrej Saam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saammarino
jeszcze dawka pozytywnej energii na dobrą noc l Gigi D'Agostino - Another Way l https://youtu.be/fBksRYaWKTE l l i jeszcze wielkie gratulacje dla Celinki za 4x4 🌻 to się nazywa szczęście l dobrej Wiola :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielowy:) o Ja też oglądałam wczorajsze karne leżąc już w łóżku i czekając na sen. Ostatnio lubię zasypiać przy włączonym telewizorze jednak mimo, że nie było Naszych emocje były spore. Gratulacje i pozytywne fale odebrałam dopiero przed chwilą, dziękuję:), bo w nocy wyłączyłam się gdy Saam poleciał do łażni:D a on spryciarz jeszcze w drodze pisał, życzył i nawet grał:D Pogoda u mnie słoneczna ale jeszcze chłodno po deszczu który w nocy też trochę padał. Już 3 lipca, solenizanci to Anatol, Jacek, Tomasz nietypowe święto: Dzień Czerwonej Ostrej Papryczki Chili, którą to dzisiaj dorzucę do rosołu(już wstawiony) ale w stanie sypkim w umiarkowanej ilości. Bo mimo, że przyprawa nadzwyczaj zdrowa to co za dużo to nie zdrowo;):D o miłej niedzieli wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w niedzielę trudno wygospodarować wolny czas. A wszystko przez to że późno wstałem i teraz nie mogę nadążyć. Ale mam już za sobą mszę. wizytę na cmentarzu i i długą telefoniczną rozmowę z rodzinną. Teraz z drinkiem na bazie soku grejpfrutowego przed sobą mogę zajrzeć na kafe I Dzień dobry ! :) I cześć Celinko 🌻 ostrą paprykę rzadko używam w kuchni. Dzisiaj raczej nie będzie okazji bo kotlety już mam zrobione a do mizerii raczej nie dodam. W tej chwili chrupię Cheetosy kukurydziane ale w składzie pisze tylko że są przyprawy więc nie wiem czy jest w nich papryka. I teraz u mnie jest niewiele chmurek ale słońce nie daje zbyt wiele ciepła. Przed południem przelotnie padał deszcz więc do kościoła przezornie zabrałem parasolke. Ale wróciłem bez niej. Ciekawe czy za tydzień będzie czekać na mnie w ławce. I a teraz trzeba nastawić ziemniaki i zorganizować obiad I udanej reszty z niedzieli wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Proszę powiedz mi, dlaczego pożegnałeś się A potem wracasz do mnie, kochasz mnie bardziej Proszę powiedz mi, dlaczego Powiedz mi, dlaczego." I Amna - Tell Me Why I https://youtu.be/hiA765ultB0 I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:) szkoda parasolki:(. Jeśli jej nie będzie w następną niedzielę to będziesz musiał uważnie obserwować sąsiadów w czasie deszczu:D Dla mnie koniec leniwej niedzieli, jadę do pracy. Dziewczyny pewnie mają gości bo cichosza:) tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Mili 🖐️ Chyba nie powinnam sie przyznawac do tego ,ze przy niedzieli spedzilam w kuchni kilka godzin :-) i po godzinnym odpoczynku wracam do niej :-). Przez najblizszy tydzien moglabym praktycznie do niej nie wchodzic :-). Dzisiaj bedzie mecz Francja - Islandia ,ogladamy ? ,jasne :-) Saam ,szkoda ,ze Twoj parasol nie byl podpisany :-) ,wowczas ktos by Ci go odniosl ,a tak pewnie znajdzie innego wlasciciela :-) Gdy bedziesz zmuszony zakupic nowy ,to jednak podpisz :-) Cal ,tak pozno dzis zaczela zmiane ,to pewnie wroci noca . Wiolka ma pelna chate gosci ,wiec zaganiana ,tez pewnie w kuchni pelni dyzur :-) Ferdzi na urlopie ,wiec niech odpoczywa w spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Mało tego Daaduś,że przy garach:-Dzgadnij gdzie mnie dzisiaj wyciągli:-D:-D:-D To co Islandia? Saam komu kibicujesz dzisiaj?Chyba na France:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calym sercem bylam za Islandia ,a tu juz 4:0 dla Francji 😭 :-) Wiolka ,nie mam pojecia gdzie Cie goscie wyciagneli :-) Moze za granice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda:-(chyba będzie jeszcze gorzej:-( Byłam na jagodach:-D:-D:-Dale ja nie zbierałam:-D Idę grzecznie do łazienki.Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,juz jest gorzej ,trudno . No ponoc juz sa jagody ,ja nie przepadam za jagodami ,a juz zbierac to nigdy nie lubilam ,uciekaly mi z reki :-) Dobrej nocy Wiolka 👄 :-) Spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne hej! I Ja też byłem za Islandią ale chyba dzisiaj nie mieli dobrego dnia. Meczu nie oglądałem a szkoda bo bramek było sporo, razem chyba 7, i to bez dogrywki i bez karnych I Ja dzisiaj gości też miałem sporo. Na szczęście wszyscy telefonicznie przybyli. Ale i tak miałam w kuchni co robić, przy sobie i po sobie. I zaraz trzeba będzie wstawać do pracy więc szybkie dobranoc I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hau ,hau :-) Witam sie dzis po pieskowemu :-) ,poniewaz mamy Swieto Hot Doga :-) Kto lubi zajadac sie takimi goracymi pieskami to zycze smacznego :-) Widze ,ze wszyscy solidnie pracuja (chyba :-) )wiec troszke uchyle okno aby swiezy powiew powietrza ,a wraz z nim i mysli wplynely do naszej kawiarenki ,la ,la ,la :-) Przytocze jakze wymowny cytat na dzisiejszy dzien :-); 'Mezczyzni wymyslili pocalunek ,aby ukochanej kobiecie nareszcie usta zamknac ' ,ot perfidni :-) Spokojnego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I Cześć Danusia 🌻 ja miałem na dzisiaj inną myśl przygotowaną ale nie pozwolili mi dokończyć posta. Jak wróciłem to już mi się skasowało to co napisałem. Na szczęście Ty już jesteś na posterunku więc nie muszę otwierać. Dodam tylko przysłowie na dzisiaj : Masz babo placek. Jednak z hot dogiem niewiele ono ma wspólnego. Placek z by się przydał dzisiaj Amerykanom bo świętują Dzień Niepodległości. Ale wiadomo oni wolą hot dogi. Ja nawet nie pamiętam jak smakuje hot dog, dawno nie jadłem. Pewnie jak parówka z bułką. To już ja wolę nasze placki ziemniaczane. Wczoraj na kolację planowałem ale się niestety nie wyrobiłem. I udanego poniedziałku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry:) hot doga nie pamiętam kiedy jadłam ale prawie codziennie sprzedaję parówki w cieście i wyglądają podobnie http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/424f2929-9179-42dc-9e25-7a1ffa685077_20111128093321_Parowki-w-ciescie-43.jpg ciekawe czy parówkę się wkłada w tę bułeczkę czy owija w placek i piecze? mimo mojej czystej ciekawości chyba nie wypada pytać o to kolegi piekarza bo może wyczuć jakąś dwuznacznośc z mojej strony:D o Dzięki Daa za przewietrzenie mózgownicy:) po późnej zmianie jestem trochę otępiała a tu jeszcze przedemną dwa dni takie. gdy zanuciłaś ...kawiarenki la, la, la...jakoś radośniej się zrobiło i jeszcze radośniej odpowiem https://www.youtube.com/watch?v=95m5cdG4x6o Alexia- Uh La La La (HD) :D o miłego dnia wszystkim:) No i Saam mnie uprzedził, tak długo pisałam...ja też zdecydowanie wolę placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,odpowiem Ci za piekarza ,parowke wklada sie w buleczke :D Polozylam sie na boku i przysnelam na 15 minut :-o Wlaczylam Twoja piosenke ,a nie wiedzialam ,ze glosnik mam na cala pare i az podskoczylam :-) Wiolka pewnie dzisiaj wziela gosci i pojechala w plener :-) Jola pewnie gania za kalafiorami ,bo wieje wiatr . Olivier dawno o nas zapomnial ,juz nie wspomne o Magdzie ,Klawym ,Meri czy Agnieszce .Tak mnie dzisiaj naszlo na wspomnienia ,takie 'wypominki '-Saam bedzie wiedzial o czym mowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Ot Święto sobie znaleźli:-D:-D:-D Wiadomo do czego to zmierza:-P Też nie pamiętam kiedy ostatnio miałam Hod doga w ustach.O parowie nie wspomnę:-D Choć Ferdżi kiedyś pisała,że woli grube serdelki:-P Caal zapytaj,co Ci wisi,zobaczysz czy przytnie buraka:-D Idę robić kawkę,Daduś piłaś już dziś kawusię?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już muszę się szykować do pracy i nie mogę zebrać myśli. Mało dzisiaj spałam a to mi wybitnie nie sprzyja. W pracy trzeba będzie łyknąć coca cole i nucić ...uuu, lala,la,...;) Daa:) może Twoje ,,wypominki,, przywołają kogoś:) widzę już Wiolę, no co Ty Wiola:) nigdy w życiu go to nie zapytam:D nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mimo wszystko przyjemnej pracy zycze :-) Nie zasnij na stanowisku ,ale nie pij tego srodka na rdze 😠 Wiolka ,bez kawy dzien sie nie liczy ,nawet bez dwoch :-) i zaraz ide parzyc te druga :-) ...Wiolka ponoc babusie jagodowe z kokosem sa dobre ,jesli masz jagody to przekonaj sie o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadgodzinowe hej ! I Witaj Celinko 🌻 I Cześć Wiola 🌻 I No ja nie bardzo wiem z czym Wam hot dogi się kojarzą. Może jak trochę podrosnę to się dowiem. Podobno wszystko przychodzi we właściwym czasie. Ciekawe czy można takie skojarzenie gdzieś w necie zobaczyć. Teraz wszyscy uczą się z internetu a nie tak jak my na lekcji biologii na podstawie życia płciowego pantofelka :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caal słuchaj się Daa i nie pij coca coli:-Dlepiej golnij piwo:-Dale byś tam wszystkich rozstawiała po sklepie:-D:-D:-D Daduś nie mam już jagód,robili sobie pierogi.Ja przyznam,że ich nie lubię:-0na samą myśl mnie mdli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? :-) Widzielismy taki obrazek po sklepem .Przyjechała mlodziez ,a bardziej podmlodziez samochodem i dwie dziewczyny zaczely sie calowac ,a potem jedna drugiej wlozyla reke w spodenki i (az sie krepuje napisac )i no wiecie :-) ,pomiechtala tam jej ;-o ,a wokol sporo ludzi .Koniec swiata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,prosze Cie ,licz posty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popchne raz i potem jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne kupujecie wode w plastikowych butelkach ,my tez .Wlasnie przeczytalam ,ze niektore substancje wykorzystywane do produkcji butelek moga przenikac do wody ,a nastepnie wchodzic w reakcje z ludzkim organizmem .Pisza ,ze na kazdej butelce widnieje symbol - cyfra zamknieta w trojkacie .'1' oznacza tworzywo sztuczne Pet ,ktore jest niebezpieczne dla czlowieka .Najbezpieczniejsze sa tworzywa z oznaczeniem '2 ' i '5' .Obejrzalam nasza wode ,a scislej butelke i nie widze trojkata (kupujemy Cisowianke ),na spodzie widnieje '10' ,a co to oznacza ,nie wiadomo ,ale jest symbol kieliszka i widelca ,takze ok . Moze sprawdzcie swoje butelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×